Turniej na maksy

Czwartek, 9 maja 2019

Wyniki z 11 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
172Katarzyna Michałek
Tadeusz Garbacik
7.0
13.0
MPMP/4065.1315
271Stanisław Jaros
Józef Barczyk
5.0
7.0
MPMP/4063.7615
397Wiesław Hilbrecht
Andrzej Małdziński
5.0
4.0
WPWP/25263.4514
458Urszula Wądołowska
Andrzej Wądołowski
1.5
4.0
MAMA/8862.8314
57Grzegorz Skowronek
Tadeusz Cymbalista
3.0
4.0
DSDS/26961.9813
677Magdalena Lankosz
Stanisław Urbanowski
9.0
7.0
MPMP/4061.3813
7104Janusz Wygowski
Andrzej Czepnik
11.0
5.0
WPWP/25260.9512
856Kazimierz Głowacki
Jerzy Sadowski
2.5
4.0
MA
WM
MA/8860.9411
930Justyna Graniczny
Włodzimierz Żurawicz
2.0
3.0
KPKP/35559.8311
1023Samuel Bałdysz
Aleksander Czajka
5.0
7.0
DSDS/6759.3810
1145Tadeusz Szczepański
Dariusz Kosiorek
2.0
2.0
MA
LD
MA/8659.1710
12114Stanisław Fiedkiewicz
Bogdan Szczepański
0.5
0.0
ZP
ZP/35958.909
13110Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
9.0
11.0
ZPZP/35958.809
1455Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
3.0
2.5
WMMA/8858.678
1552Witold Moreń
Jerzy Pałysa
0.0
1.5
MAMA/8858.548
1650Dariusz Biedrzycki
Dominik Głowacki
7.0
2.5
MA
WM
MA/8858.267
1787Barbara Miś
Adam Waśko
1.5
5.0
MPMP/4557.997
1881Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.0
1.5
MPMP/4557.726
1937Czesław Plachimowicz
Marek Marciniak
5.0
4.0
LBLB/12757.166
2094Józef Turecki
Marek Rusek
4.0
3.0
PKPK/5156.955
2111Bohdan Mazur
Jacek Krystecki
13.0
3.0
DSDS/6756.595
2212Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
5.0
DSDS/6756.384
2374Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4056.303
2468Tadeusz Biernat
Marek Jaworski
12.0
13.0
MPMP/4056.143
2541Jakub Zatorski
Tomasz Kopka
2.0
3.0
MAMA/8656.023
2657Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MAMA/8855.983
2778Andrzej Trygar
Tadeusz Rejdych
12.0
7.0
MPMP/4055.873
2833Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
2.0
KPKP/35555.383
2918Piotr Klubiński
Lech Warężak
9.0
11.0
DSDS/6754.913
3028Elżbieta Zalewska
Elżbieta Czerwińska
2.5
2.5
KPKP/35554.753
3116Zbigniew Sosna
Gwidon Zajączkowski
4.0
3.0
DSDS/6754.243
3279Marian Nanke
Tytus Bisping
5.0
7.0
MPMP/4053.653
3393Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
5.0
2.5
PKPK/5153.613
3486Janina Dziedzina
Bogdan Dziedzina
0.5
0.0
MPMP/4553.572
352Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
1.5
2.0
DSDS/26953.522
3629Bogdan Bródka
Andrzej Sekuła
4.0
7.0
KPKP/35553.422
3796Sławomir Czapliński
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WPWP/25253.212
386Piotr Birowski
Andrzej Janiak
2.0
2.5
DSDS/26952.692
3995Bogdan Rojkowicz
Janusz Hołdan
5.0
0.0
PK
PK/5152.332
404Adam Szewczak
Andrzej Stachowiak
2.0
2.5
DSDS/26952.332
4184Tadeusz Śliwiński
Wiktor Sobczyński
0.0
0.0
MPMP/4552.282
4214Anna Jankowska
Sławomir Zagórski
4.0
3.0
DSDS/6752.222
4319Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DSDS/6752.062
4492Marek Szczudło
Zdzisław Żuber
2.5
3.0
PKPK/5151.662
4573Halina Samborek
Bolesław Zysek
2.5
2.0
MPMP/4051.581
46113Zdzisław Sewruk
Tadeusz Prokopowicz
0.0
0.0
ZP/35951.191
4736Mirosław Jedynak
Przemysław Wojtczak
2.5
1.0
LBLB/12750.961
485Ryszard Salwa
Janusz Mileszko
0.0
0.0
DSDS/26950.871
4991Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5150.781
5042Sylwester Sokół
Piotr Trębski
4.0
2.5
LD
MA
MA/8650.701
5120Barbara Radomska
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/6750.501
529Marek Czerniawski
Grzegorz Czapulak
4.0
5.0
DSDS/26950.411
5325Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6750.211
54102Jan Olkowicz
Jerzy Stypiński
4.0
3.0
WPWP/25249.571
55100Przemysław Maliszewski
Jan Linke
4.0
4.0
WPWP/25249.391
5643Irena Kaca
Wiesław Kaca
2.0
2.0
MAMA/8649.38
5775Jan Truniarz
Władysław Kaczor
1.5
4.0
MPMP/4049.28
58112Roman Chmielecki
Robert Kirlejza
1.5
0.0
ZP
ZP/35949.20
59101Tadeusz Bryła
Adam Piszczek
0.5
2.0
WPWP/25249.06
60115Wiesław Adamowicz
Jan Czajkowski
2.5
4.0
ZPZP/35949.01
6135Mirosław Zacharewicz
Wiesław Skowron
4.0
4.0
LBLB/12748.98
6289Marek Garlewicz
Tadeusz Chmielowiec
3.0
4.0
PKPK/5148.88
633Andrzej Świrzewski
Piotr Szmydyński
0.0
0.0
DSDS/26948.84
6444Robert Czernecki
Jerzy Znajdek
1.0
2.0
LDMA/8648.78
6585Bogdan Łukasik
Piotr Turczynowicz
1.0
2.5
MPMP/4548.73
6699Tomasz Solarski
Radzisław Oczkowicz
3.0
5.0
WPWP/25248.70
6763Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4048.52
6840Maja Włodarska
Szymon Pawłowski
0.5
1.0
MAMA/8648.31
6946Anna Liszewska
Radosław Liszewski
2.0
2.0
MAMA/8648.25
70107Piotr Solecki
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25248.18
7122Małgorzata Robak
Andrzej Robak
4.0
4.0
DSDS/6748.03
7238Andrzej Niziałek
Ryszard Góralski
2.5
2.5
LBLB/12747.97
7349Tadeusz Osiecki
Zenon Filipiak
2.5
2.5
MAMA/8647.67
7417Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/6747.43
75103Elżbieta Szałas
Andrzej Malenta
0.5
5.0
WPWP/25247.42
7653Grzegorz Andrejczyk
Janusz Krzykowski
2.5
0.5
MAMA/8846.68
778Bogdan Kozajda
Andrzej Pawłowski
0.0
2.0
DSDS/26946.53
7832Ewa Malka
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.5
0.5
KPKP/35546.31
7980Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.5
1.5
MPMP/4546.18
8047Małgorzata Duda
Wojciech Stencel
0.5
1.5
MAMA/8645.92
8176Bogusław Wardzała
Zbigniew Przeginiak
7.0
4.0
MPMP/4045.85
8248Krzysztof Pietruszka
Ireneusz Liberadzki
2.5
2.5
MAMA/8645.80
83105Jerzy Cebo
Dariusz Szopieraj
3.0
3.0
WPWP/25245.80
8469Marcin Wilczyński
Jan Prajsnar
5.0
3.0
MPMP/4045.64
8513Krzysztof Lewandowski
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DSDS/6745.59
8670Hanna Leskiewicz
Kazimierz Gałka
3.0
7.0
MPMP/4045.08
8764Anna Orłowicz
Marek Orłowicz
0.0
3.0
MPMP/4045.04
8839Ryszard Boberski
Skarbimir Kozar
3.0
5.0
LBLB/12744.93
8966Stanisław Miłkowski
Halina Święch
2.0
7.0
MPMP/4044.46
9021Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/6744.44
9165Zbigniew Gruszecki
Roman Urbański
4.0
1.5
MPMP/4043.79
9298Marek Smuszkiewicz
Waldemar Czajkowski
0.0
1.5
WPWP/25243.31
9388Wiesława Rusek
Izabella Klar
0.5
2.5
PKPK/5142.97
9490Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5

PK
PK/5142.83
95109Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.0
1.0
ZPZP/35942.81
9624Dariusz Artmański
Dariusz Marczak
5.0
5.0
DSDS/6742.78
9783Stanisław Wrona
Stanisław Drużkowski
0.0
0.0
MPMP/4542.69
9867Grażyna Leskiewicz-Furdzik
Zbigniew Sagan
1.5
9.0
MPMP/4041.63
99106Stefan Samól
Stanisław Janik
3.0
13.0
WP
LB
WP/25240.96
10060Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8840.89
10182Janina Smolarek
Aleksandra Wołowiec
0.0
0.0
MPMP/4540.84
10231Maria Pruchniewska
Magdalena Kazimierczak
1.5
2.0
KPKP/35540.46
103111Elżbieta Fedorowicz
Andrzej Kryń
0.0
0.0

ZP
ZP/35940.10
10427Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/35539.85
10554Hilary Ślesicki
Jakub Milkamanowicz
4.0
2.5
WP
WM
MA/8839.13
10651Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.0
MAMA/8839.07
10726Jarosław Chłądowicz
Krzysztof Siniecki
1.0
0.0
DSDS/6734.29
1081Stanisław Depta
Jerzy Gajek
0.0
0.0
DSDS/26932.84
10959Andrzej Mazur
Jan Milewski
1.5
1.5
MAMA/8832.36
11062Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4026.90

Statystyka ośrodków...