Turniej na maksy

Środa, 8 maja 2019

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
168Elżbieta Chodacka
Maksymilian Chodacki
2.5
7.0
SLMP/4061.7614
270Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
12.0
12.0
MPMP/4060.3414
340Marek Jaworski
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/4059.4513
411Konrad Stenzel
Sylwester Sommer
4.0
5.0
MAMA/6259.0212
51Robert Głowacki
Janusz Królikowski
13.0
2.5
MAMA/36158.5211
651Jacek Gurgul
Jarosław Duda
5.0
4.0
MPMP/4058.3311
725Ryszard Cieślik
Barbara Lesiecka
3.0
7.0
MPMP/4058.2210
866Tadeusz Garbacik
Jan Prajsnar
13.0
3.0
MPMP/4058.189
973Ewa Knapik
Barbara Podgórska
5.0
5.0
WPWP/25457.178
1041Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MPMP/4056.758
1113Andrzej Borewicz
Adam Żelazny
11.0
5.0
MAMA/6256.717
1235Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
4.0
19.0
MPMP/4055.956
1367Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4055.855
1458Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4054.845
1561Adam Lenda
Paweł Skałacki
4.0
7.0
MPMP/4054.834
162Jerzy Stanaszek
Jan Jaworski
0.0
1.0

MA
MA/36154.633
1721Jacek Korpetta
Artur Rutkowski
17.0
19.0
MAMA/6254.563
1871Włodzimierz Kwiatkowski
Ryszard Nowicki
12.0
5.0
WPWP/25454.403
1928Piotr Stopa
Piotr Radzikowski
13.0
9.0
MPMP/4054.223
2039Józef Barczyk
Marek Kiepura
7.0
5.0
MPMP/4053.863
2160Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4053.793
226Magdalena Bykowska
Dariusz Krogul
0.0
0.0
MA/36153.683
2356Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4052.992
2427Leszek Faber
Marek Dąbek
4.0
2.5
MPMP/4052.852
2552Wacław Gąssowski
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MPMP/4052.852
2630Aleksandra Talaczek
Adam Brodowski
2.0
1.5
MPMP/4052.842
2716Jerzy Małożewski
Andrzej Fengler
9.0
5.0
MAMA/6252.502
2843Stanisław Urbanowski
Marzena Kwiecińska-Wilk
7.0
5.0
MPMP/4052.282
2978Ryszard Białkiewicz
Robert Ciesielski
4.0
2.5
WPWP/25452.102
309Andrzej Miller
Karol Miller
1.0
0.0
MA
MA/6251.852
3118Andrzej Kondeja
Józef Rzepka
13.0
5.0
MAMA/6251.811
3263Wit Klapper
Marcin Wilczyński
21.0
5.0
SL
MP
MP/4051.301
3349Janusz Natorski
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4051.161
3450Tomasz Mądry
Łukasz Łęgowski
4.0
5.0
MPMP/4050.681
3523Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4050.481
3615Andrzej Ziomek
Krzysztof Kobyliński
9.0
11.0
MAMA/6250.311
3769Adam Cichoń
Mateusz Sobczak
3.0
9.0
MP
DS
MP/4049.831
3854Czesław Myszczyszyn
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MPMP/4049.781
3955Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MPMP/4049.01
4053Magdalena Lankosz
Marian Czopek
9.0
7.0
MPMP/4048.97
4165Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
12.0
4.0
MPMP/4048.77
4275Grzegorz Nowak
Roman Sadowski
0.5
2.5
WPWP/25448.51
4310Magdalena Czajkowska
Robert Chmielak
2.0
7.0
MAMA/6248.50
4446Małgorzata Serczyk
Leszek Ochał
0.0
3.0
MPMP/4048.37
4564Jerzy Pasich
Tytus Bisping
7.0
7.0
MPMP/4048.36
4629Antoni Paja
Aleksander Wodyński
4.0
4.0
MPMP/4048.29
4738Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4048.18
485Barbara Raniszewska-Musiał
Andrzej Musiał
0.5
0.5
MAMA/36148.13
494Dariusz Węgrowicz
Jerzy Olszewski
5.0
2.0
MAMA/36148.06
5076John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.5
2.5
WPWP/25447.89
5112Lech Sadoś
Wiesław Maciejczuk
12.0
13.0
MAMA/6247.63
5226Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
9.0
12.0
MPMP/4047.55
5345Katarzyna Michałek
Maciej Wilkoszewski
7.0
5.0
MP
SL
MP/4047.47
5419Tomasz Wolfke
Maciej Kulikowski
2.0
4.0
MAMA/6247.44
5536Aleksandra Jurkiewicz
Marian Nanke
5.0
5.0
MPMP/4047.30
5674Wojciech Kaniewski
Janusz Kopras
4.0
4.0
WPWP/25446.76
5731Bogusław Wardzała
Kazimierz Gałka
7.0
7.0
MPMP/4046.75
5832Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MPMP/4046.70
5959Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4046.21
6048Aleksander Barylak
Jan Surdej
0.5
1.0
MPMP/4045.65
6134Aleksander Jezioro
Jarosław Posłuszny
21.0
12.0
MPMP/4045.04
6242Jan Skuciński
Zbigniew Przeginiak
5.0
4.0
MPMP/4044.56
633Zenon Kwiatkowski
Janusz Stromecki
0.0
0.0
MA/36144.33
6437Grzegorz Superson
Engelbert Weissbacher
12.0
0.0
MPMP/4043.95
6517Tomasz Kozłowski
Piotr Guzik
3.0
1.5
MAMA/6243.89
6672Henryk Duszyński
Jerzy Rodziewicz
5.0
5.0
WPWP/25443.17
677Zofia Szuchnik
Jerzy Cel
4.0
4.0
MAMA/36142.64
6857Józef Gładysz
Grażyna Leskiewicz-Furdzik
5.0
1.5
MPMP/4042.52
6944Konrad Ciborowski
Konrad Ciborowski
11.0
2.0
MPMP/4042.18
7020Janusz Wawrowski
Jerzy Noworol
4.0
1.5
MAMA/6241.64
7124Andrzej Cielecki
Zdzisław Sarliński
0.0
0.0
MPMP/4041.18
7214Marian Stupkiewicz
Jan Wadowski
3.0
2.0
MAMA/6239.97
7362Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
4.0
9.0
MPMP/4037.71
7433Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MPMP/4036.24
7547Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
3.0
MPMP/4035.66

Statystyka ośrodków...