Turniej na maksy

Wtorek, 30 kwietnia 2019

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
118Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
4.0
4.0
MPMA/28265.7812
255Ryszard Jarmużewski
Jan Maciejewski
5.0
9.0
PMPM/29963.9212
36Krzysztof Lewandowski
Janusz Pawlicki
5.0
5.0
DSDS/29863.8511
422Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
3.0
3.0
MAMA/28262.5110
527Zdzisław Olszewski
Wiesław Olszewski
5.0
2.0
MAMA/28262.4310
664Jerzy Morstyn
Jerzy Ujma
0.0
12.0

SL
SL/10661.549
731Marek Szymborski
Piotr Kowalewski
4.0
1.0
PMMA/4161.299
875Ewa Knapik
Tomasz Kuchta
5.0
0.5
WPWP/25460.748
976Andrzej Plewiński
Tadeusz Dziadykiewicz
0.5
2.0
WPWP/25459.957
1041Wiesław Fecko
Jan Górka
11.0
7.0
MPMP/4558.637
1128Alicja Rybak
Grzegorz Rybak
2.5
2.5
MAMA/28258.196
1249Ewa Stukan
Olgierd Zieliński
2.0
0.5
PMPM/29957.356
1378Janusz Kopras
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WPWP/25457.215
1413Lech Warężak
Piotr Klubiński
11.0
9.0
DSDS/29856.804
1530Eugeniusz Zalewski
Jerzy Wilczek
9.0
3.0
SL
WP
MA/4156.244
1657Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
1.0
1.0
SLSL/10655.673
1773Hanna Sobczuk
Wojciech Kaniewski
1.0
4.0
WPWP/25455.483
188Janusz Drozdowski
Zbigniew Sosna
12.0
4.0
DSDS/29855.353
1952Adam Derwiński
Bogdan Frydrychowicz
3.0
3.0
PMPM/29955.133
2059Jerzy Pierchała
Szymon Krzyżaniak
0.0
1.5
SLSL/10654.423
2174Tomasz Dorobek
Henryk Duszyński
4.0
4.0
DS
WP
WP/25454.362
2261Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
3.0
5.0
SLSL/10654.272
234Adam Pigulski
Ryszard Rosikiewicz
2.5
2.5
DSDS/29853.842
2433Artur Antoniak
Włodzimierz Pieniążek
1.5
2.5
MAMA/4153.572
2550Jacek Terlecki
Zbigniew Walczyński
5.0
9.0
PMPM/29952.902
2638Stanisława Szewczyk-Kozubska
Wojciech Kozubski
2.5
2.5
MPMA/4152.752
2770Jędrzej Górski
Przemysław Kaczmarek
1.5
3.0
WPWP/25452.512
281Jacek Wojnarowicz
Daniel Wojnarowicz
11.0
3.0
DSDS/29852.142
2947Andrzej Dobkowicz
Franciszek Gappa
4.0
1.0
PMPM/29951.662
3056Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
2.0
2.5
PMPM/29951.521
3146Janina Buszman
Teresa Górkiewicz
2.0
2.5
PMPM/29951.511
3258Agnieszka Pietrzyk
Tomasz Kłys
7.0
5.0
SL
WP
SL/10651.321
3342Ryszard Woliński
Piotr Polek
12.0
2.0
MPMP/4551.211
3435Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
2.5
7.0
MAMA/4151.151
355Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DSDS/29851.071
3615Maria Kaczmarek
Elżbieta Horbaczewska
0.0
0.0
MA/28250.831
3762Tadeusz Kois
Artur Głowacki
2.5
2.5
SLSL/10650.681
3843Eugeniusz Cieśla
Piotr Turczynowicz
1.5
2.5
MPMP/4549.881
3924Joanna Gąsior
Ryszard Gąsior
1.0
1.0
MAMA/28249.651
4080Maciej Masłowski
Zdzisław Wawrzyniak
2.0
3.0
WPWP/25449.51
4114Marcin Marcinkowski
Jan Marcinkowski
1.5
5.0
DSDS/29849.40
4244Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
5.0
MPMP/4549.23
433Anna Jankowska
Jarosław Chłądowicz
4.0
1.0
DSDS/29848.95
4416Jerzy Brzózy
Bronisław Kamiński
1.5
3.0
MAMA/28248.94
4539Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4548.62
4669Barbara Podgórska
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/25448.12
4734Urszula Niespodziewańska
Janusz Zajączkowski
0.0
0.0
MA
DS
MA/4147.76
487Dariusz Artmański
Marcin Motykiewicz
5.0
4.0
DSDS/29847.34
499Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/29847.09
5020Janina Kalinowska
Ryszard Pietrzak
0.0
1.5
 
MA
MA/28246.89
5166Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.5
1.0
WPWP/2540.4246.59
5223Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.5
0.5
MAMA/28246.06
5321Anna Kuśper
Michał Grzemowski
1.0
1.0
MPMA/28246.02
5412Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/29845.93
5565Maciej Wybranowski
Witold Beger
4.0
3.0
WPWP/25445.92
5671Andrzej Waligórski
Eugeniusz Kubiak
4.0
1.0
WPWP/25445.67
5745Józef Idczak
Jan Klapkowski
7.0
7.0
PMPM/29945.05
5877Sławomir Tomaszewski
Janusz Borowski
2.0
3.0
WPWP/25444.94
5929Hanna Kalotka-Kręglewska
Tomasz Kręglewski
2.0
2.0
MAMA/4144.76
6068Jerzy Rodziewicz
Jolanta Materniak
5.0
2.0
WPWP/2540.8344.05
6148Dorota Malec
Czesław Pertkiewicz
0.0
0.0
PMPM/29943.68
6211Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DSDS/29843.26
6336Małgorzata Wachowska
Krzysztof Klimczak
1.0
1.0
MAMA/4143.21
6467Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/25443.16
6525Grażyna Ożóg
Marek Janota
0.5
2.5
MAMA/28242.98
662Marek Rużyło
Krzysztof Obłój
5.0
4.0
DSDS/29842.88
6717Janusz Szymański
Leon Ludkiewicz
0.5
0.0
MA
 
MA/28242.65
6819Rafał Kornacki
Dominik Zawada
0.0
1.0
MA
MP
MA/28242.63
6972Wojciech Frąckowiak
Małgorzata Węglewska
0.0
1.5
WPWP/25442.48
7040Wacław Owca
Jacek Zając
2.5
11.0
MPMP/4542.43
7110Czesław Brzeziński
Wojciech Szymborski
0.0
0.0
DS/29842.09
7260Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
SL/10640.58
7351Zbigniew Kamiński
Andrzej Kąca
3.0
4.0
PMPM/29940.51
7437Iwona Puczyłowska
Marek Nasiłowski
2.0
2.5
WMMA/4139.60
7553Elżbieta Gańczarczyk
Elżbieta Szymańska
0.0
0.0
PMPM/29934.83
7626Barbara Syta
Wioletta Grotowska
0.0
0.0
MA/28234.44
7763Magdalena Gorczyca
Jan Malinka
0.0
0.5

SL
SL/10631.53

Statystyka ośrodków...