Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 25 kwietnia 2019

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
139Jerzy Stępień
Zdzisław Czajkowski
4.0
0.0
MP
 
MP/31746.8612
226Patryk Patreuha
Ryszard Rosikiewicz
5.0
2.5
DSDS/673.6046.1212
329Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
7.0
DSDS/723.6045.3611
457Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
5.0
4.0
OPOP/2733.6043.4110
516Anna Jankowska
Piotr Klubiński
4.0
9.0
DSDS/6740.6510
61Piotr Birowski
Andrzej Janiak
2.0
2.5
DSDS/2693.6039.739
767Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
9.0
11.0
WPWP/24736.688
814Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6734.088
94Adam Szewczak
Andrzej Stachowiak
2.0
2.5
DSDS/2693.6033.257
1064Jarosław Lubczyński
Paweł Fiebig
5.0
2.5
WPWP/24731.846
1130Marek Drecki
Joanna Zarzycka
7.0
1.5
DSDS/723.6031.746
1254Julian Mroziak
Waldemar Kuczyński
4.0
3.0
OPOP/2733.6029.995
1363Wojciech Frąckowiak
Małgorzata Węglewska
0.0
1.5
NZ
WP
WP/24727.504
1445Marek Surmiak
Andrzej Pietrucha
5.0
7.0
MPMP/31727.074
1542Ryszard Skotarski
Andrzej Hycnar
12.0
13.0
MA
PK
MP/31726.563
1615Bohdan Mazur
Krzysztof Lewandowski
13.0
5.0
DSDS/6725.193
173Józef Grybel
Ryszard Rączkowski
3.0
4.0
DSDS/2693.6024.463
1859Andrzej Duda
Tomasz Tapper
4.0
2.5
OPOP/2733.6022.243
1971Andrzej Zielonacki
Małgorzata Zielonacka
2.0
2.5
WPWP/24718.702
206Tadeusz Cymbalista
Grzegorz Skowronek
4.0
3.0
DSDS/2693.6017.292
212Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
1.5
2.0
DSDS/2693.6017.232
229Marek Czerniawski
Grzegorz Czapulak
4.0
5.0
DSDS/2693.6015.162
2369John Catlow
Ryszard Nowicki
2.5
5.0
WPWP/24714.952
2425Adam Marcinowski
Lech Warężak
7.0
11.0
DSDS/673.6013.352
2532Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.6013.162
2665Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WPWP/24712.652
2713Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
4.0
DSDS/6712.112
2855Zdzisław Szyksznian
Wiesław Grabowski
3.0
2.0
OPOP/2733.6011.711
2912Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
5.0
DSDS/6711.451
3033Janusz Kozioł
Ewa Sokolińska
2.0
1.5
DSDS/723.6010.771
3150Zbigniew Świderek
Leszek Gabriel
4.0
7.0
MPMP/31710.591
3248Marcin Radwański
Paweł Miłkowski
1.5
1.0
MPMP/3179.601
3319Marzena Artmańska
Dariusz Artmański
0.5
5.0
DSDS/676.461
3466Adam Meller
Roman Wojciechowski
5.0
1.5
WPWP/2475.421
3528Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/673.604.631
3635Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/723.603.65
3756Andrzej Sobina
Jerzy Więcławski
3.0
4.0
DSOP/2733.602.03
3817Zbigniew Sosna
Gwidon Zajączkowski
4.0
3.0
DSDS/67-0.19
3946Stanisław Prokuszki
Ziemowit Sacha
4.0
1.0
MPMP/317-3.50
4049Jerzy Wielgus
Robert Mostek
4.0
4.0
MPMP/317-3.66
4172Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/247-5.66
4236Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
1.0
1.5
DSDS/723.60-6.01
4322Waldemar Majewski
Wladysław Jordanidis
4.0
0.0
DSDS/673.60-6.85
4444Sławomir Reising
Maciej Prokuszki
4.0
3.0
MPMP/317-6.86
4511Andrzej Suchodolski
Mateusz Strzelczyk
5.0
2.5
DSDS/67-12.19
4658Jerzy Jankowski
Jerzy Brachmański
2.5
1.0
OPOP/2733.60-14.50
4740Maciej Rodzaj
Kazimierz Banek
9.0
7.0
MPMP/317-14.53
4847Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/317-15.36
4970Hanna Derdowska-Zimpel
Nina Halicka
1.0
0.0
WP
NZ
WP/247-16.18
5037Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/723.60-17.04
5174Piotr Biderman
Andrzej Gruszecki
4.0
0.0
WP
NZ
WP/247-17.08
5252Jan Glenz
Maciej Sachs
4.0
1.5
OPOP/2733.60-17.12
5321Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/673.60-17.86
547Janusz Mileszko
Ryszard Salwa
0.0
0.0
DSDS/2693.60-18.08
5523Zdzisław Malkiewicz
Sławomir Zagórski
4.0
3.0
DSDS/673.60-18.32
5662Zofia Mikołajczyk
Krzysztof Buzała
4.0
4.0
WPWP/247-19.88
5720Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DSDS/673.60-20.78
5834Jan Kulczycki
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/723.60-21.90
5953Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPOP/2733.60-25.26
6043Krzysztof Jakubas
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MPMP/317-26.55
6168Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZWP/247-27.26
6231Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/723.60-27.32
6373Lidia Gapińska
Henryk Duszyński
2.0
4.0
WPWP/247-29.40
6461Witold Szczepaniak
Maciej Masłowski
5.0
2.0
WPWP/247-29.87
6551Barbara Larysz
Michał Bąk
3.0
3.0
OPOP/2733.60-31.39
6627Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DSDS/673.60-39.90
6724Marcin Motykiewicz
Wiesław Kubiński
4.0
5.0
DSDS/673.60-45.55
688Jerzy Gajek
Stanisław Depta
0.0
0.0
DSDS/2693.60-46.89
695Piotr Szmydyński
Andrzej Świrzewski
0.0
0.0
DSDS/2693.60-49.74
7041Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MPMP/317-50.23

Statystyka ośrodków...