Turniej na maksy
Środa, 24 kwietnia 2019
Wyniki z 7 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
4
Leszek Kawski
Andrzej Wojnowski
9.0
3.0
KP
KP/353
64.60
23
2
131
Robert Przybyło
Dariusz Kulpiński
7.0
9.0
PK
PK/118
64.56
23
3
155
Ewa Knapik
Jan Borychowski
5.0
13.0
WP
WP/247
63.18
22
4
180
Małgorzata Grzybek
Janusz Borowski
0.0
3.0
WP
WP/247
62.30
22
5
170
Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.5
1.5
WP
WP/247
62.22
21
6
141
Hieronim Furman
Marian Górecki
9.0
5.0
PK
PK/118
61.93
21
7
17
Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
5.0
5.0
LB
LB/285
61.93
20
8
175
Bogdan Świątek
Jerzy Nowak
12.0
13.0
WP
WP/247
61.87
20
9
130
Zbigniew Kiełbasa
Bolesław Smorąg
4.0
5.0
PK
PK/118
61.81
19
10
41
Wiktor Cała
Bogusław Chomentowski
5.0
5.0
MA
MA/282
61.34
19
11
108
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/40
61.14
18
12
138
Bogusław Kruczek
Robert Kwiatkowski
11.0
4.0
PK
PK/118
60.95
18
13
48
Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.5
2.5
MA
MA/282
60.55
17
14
104
Maciej Kędzierski
Konrad Ciborowski
4.0
11.0
MP
MP/40
60.17
17
15
46
Zofia Szuchnik
Jerzy Cel
4.0
4.0
MA
MA/282
60.06
16
16
114
Grzegorz Gawron
Rafał Synowiec
12.0
9.0
MP
MP/40
60.00
16
17
161
Paweł Biś
Krzysztof Buzała
2.0
4.0
WP
WP/247
59.94
15
18
32
Krystyna Puczyńska
Krzysztof Sokół
0.0
4.0
MA
MA/282
59.72
15
19
140
Władysław Chodziński
Bogusław Surowiec
7.0
5.0
PK
PK/118
59.60
14
20
47
Piotr Wróblewski
Kazimierz Marcinkowski
2.5
3.0
MA
MA/282
59.19
14
21
93
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/40
59.10
13
22
121
Andrzej Lubojemski
Wit Klapper
13.0
21.0
MP
SL
MP/40
58.92
13
23
84
Kazimierz Dziadkowiec
Andrzej Dudzik
7.0
12.0
MP
MP/40
58.86
12
24
11
Andrzej Rywocki
Anna Leśniewska
3.0
3.0
KP
KP/353
58.62
12
25
116
Rafał Śmiałek
Jacek Brózda
5.0
4.0
MP
MP/40
58.13
11
26
176
Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
12.0
11.0
WP
WP/247
56.97
11
27
39
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
12.0
9.0
MA
MA/282
56.29
10
28
125
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
18.0
19.0
PK
MA
PK/118
56.08
10
29
119
Wojciech Strzemecki
Maciej Kliś
21.0
4.0
MA
MP
MP/40
56.03
9
30
148
Tomasz Bajorek
Adam Żarnowski
9.0
12.0
PK
PK/118
56.01
9
31
128
Zdzisław Baryła
Jan Kadula
4.0
12.0
PK
PK/118
55.96
8
32
106
Tadeusz Garbacik
Mateusz Sobczak
13.0
9.0
MP
DS
MP/40
55.95
8
33
147
Tadeusz Szemraj
Józef Wrona
5.0
5.0
PK
PK/118
55.71
7
34
177
Adam Peszke
Andrzej Dymek
5.0
4.0
WP
WP/247
55.60
7
35
70
Andrzej Borewicz
Lech Sadoś
11.0
12.0
MA
MA/62
55.49
6
36
14
Marcin Piotrowski
Piotr Iwanus
5.0
5.0
KP
KP/353
55.45
6
37
63
Andrzej Kondeja
Jacek Metter
13.0
2.5
MA
MA/62
55.41
5
38
86
Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MP
MP/40
55.35
5
39
80
Adam Lenda
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MP
MP/40
55.34
5
40
76
Antoni Paja
Aleksander Wodyński
4.0
4.0
MP
MP/40
55.31
5
41
109
Aleksander Jezioro
Janusz Natorski
21.0
5.0
MP
MP/40
54.61
5
42
124
Wojciech Paszko
Jacek Znamirowski
7.0
15.0
PK
PK/118
54.61
5
43
115
Artur Bobołowicz
Mirosław Mamoń
5.0
4.0
MP
MP/40
54.55
5
44
69
Piotr Guzik
Tomasz Kozłowski
1.0
3.0
MA
MA/62
54.54
5
45
95
Roman Madej
Szymon Superson
2.5
2.5
MP
MP/40
54.34
4
46
1
Elżbieta Kupczyk
Bogumił Kupczyk
1.5
4.0
KP
KP/353
54.24
4
47
49
Magdalena Bykowska
Mariola Miklaszewska
0.0
1.0
MA
MA/282
54.17
4
48
34
Elżbieta Wodzińska
Halina Oleszkiewicz
2.5
0.0
MA
MA/282
54.10
4
49
126
Stanisław Zych
Mariusz Kozaczyński
5.0
7.0
PK
PK/118
54.04
4
50
33
Jadwiga Cała
Kazimierz Puczyński
0.5
13.0
MA
MA/282
54.02
4
51
66
Krzysztof Kluf
Krzysztof Najda
12.0
5.0
MA
MA/62
53.91
4
52
158
Przemysław Nowakowski
Waldemar Nowak
2.5
4.0
WP
WP/247
53.75
4
53
7
Sylwia Szczepańska
Andrzej Milewski
1.0
3.0
KP
KP/353
53.47
4
54
21
Marek Nowak
Zdzisław Korona
4.0
4.0
LB
LB/285
53.41
4
55
42
Adam Żelazny
Wiesław Kaczmarczyk
5.0
0.0
MA
MA/282
53.38
4
56
65
Włodzimierz Wyrzykowski
Bogdan Radwański
9.0
5.0
MA
MA/62
53.36
4
57
163
Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WP
WP/247
53.23
3
58
57
Andrzej Ziomek
Krzysztof Kobyliński
9.0
11.0
MA
MA/62
53.23
3
59
165
Andrzej Kędzierski
Jerzy Kamiński
5.0
2.5
WP
WP/247
52.98
3
60
8
Eugeniusz Chudziński
Jerzy Rudziński
2.5
1.0
KP
KP/353
52.93
3
61
68
Andrzej Fengler
Jerzy Małożewski
5.0
9.0
MA
MA/62
52.81
3
62
164
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WP
WP/247
52.32
3
63
136
Janusz Jarząbek
Wincenty Chmiel
5.0
5.0
PK
PK/118
52.32
3
64
167
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/247
52.13
3
65
23
Henryk Krzymiński
Piotr Ciesielski
4.0
3.0
LB
LB/285
52.12
3
66
184
Krzysztof Jordan
Włodzimierz Kwiatkowski
2.5
12.0
WP
WP/247
52.00
3
67
157
Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
5.0
WP
WP/247
51.86
3
68
105
Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MP
MP/40
51.65
2
69
24
Irena Hugiel
Lesław Hugiel
7.0
9.0
LB
LB/285
51.60
2
70
135
Henryk Piasecki
Stanisław Sadło
3.0
5.0
PK
PK/118
51.52
2
71
139
Wacław Gruszczyński
Mieczysław Sipowicz
3.0
5.0
PK
PK/118
51.23
2
72
44
Arkadiusz Wódkowski
Piotr Piątkiewicz
2.0
1.0
MA
MA/282
51.13
2
73
64
Artur Rutkowski
Jacek Korpetta
19.0
17.0
MA
MA/62
-0.19
51.01
2
74
74
Jarosław Nowakowski
Piotr Stefanów
4.0
2.0
MP
MP/40
50.97
2
75
171
Maciej Masłowski
Tomasz Powęzka
2.0
2.0
WP
WP/247
50.86
2
76
3
Marian Śliwiński
Witold Świdziński
2.0
3.0
KP
KP/353
50.85
2
77
87
Marek Adamczyk
Andrzej Borek
7.0
5.0
MP
MP/40
50.71
2
78
134
Zbigniew Czarnecki
Tadeusz Przybyło
3.0
9.0
PK
PK/118
50.70
2
79
118
Lech Adamus
Piotr Wzorek
1.5
3.0
MP
MP/40
50.62
2
80
172
Jerzy Mścisz
Maciej Mizerka
13.0
3.0
WP
WP/247
50.55
1
81
56
Marian Stupkiewicz
Jan Wadowski
3.0
1.5
MA
MA/62
50.36
1
82
35
Lidia Chłąd
Wiesław Andruk
2.0
9.0
PM
MA
MA/282
50.34
1
83
79
Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.0
2.0
MP
MP/40
50.26
1
84
20
Waldemar Marczyński
Adam Małecki
3.0
5.0
LB
LB/285
50.09
1
85
13
Andrzej Sędłak
Zbigniew Nowakowski
3.0
1.5
KP
KP/353
50.08
1
86
27
Tomasz Fedak
Andrzej Grygorczuk
0.0
5.0
LB
LB/285
50.07
1
87
97
Konrad Ciborowski
Jakub Gawron
2.0
0.5
MP
MP/40
49.99
1
88
71
Danuta Krupnik
Tomasz Stryszawski
7.0
9.0
MA
MP
MP/40
49.96
1
89
150
Stanisław Bąk
Tomasz Magryś
5.0
2.0
PK
PK/118
49.96
1
90
117
Adam Brodowski
Aleksandra Talaczek
1.5
2.0
MP
MP/40
49.82
1
91
43
Halina Podlecka
Wiesław Podlecki
2.0
2.5
WM
MA/282
49.82
1
92
58
Tomasz Sadowski
Anna Kosiorek
2.0
2.0
MA
MA/62
49.77
93
89
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MP
MP/40
49.67
94
60
Wiesław Maciejczuk
Jan Misiuk
13.0
7.0
MA
MA/62
49.56
95
83
Kazimierz Gałka
Piotr Radzikowski
7.0
9.0
MP
MP/40
49.55
96
54
Waldemar Kostrzewa
Józef Rzepka
4.0
5.0
MA
MA/62
49.49
97
133
Jerzy Puchała
Waldemar Kaszuba
5.0
3.0
PK
PK/118
49.32
98
91
Leszek Faber
Maria Krasowska
4.0
5.0
MP
MP/40
49.31
99
112
Tytus Bisping
Marian Nanke
7.0
5.0
MP
MP/40
49.14
100
78
Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MP
MP/40
49.08
101
123
Leszek Jarosz
Jadwiga Żulińska
4.0
2.0
PK
PK/118
49.07
102
59
Janusz Wawrowski
Marek Szyszkiewicz
4.0
0.5
MA
MA/62
49.02
103
25
Janusz Sidelnik
Maciej Fularz
3.0
1.5
LB
LB/285
48.97
104
19
Stanisław Pryputniewicz
Zbigniew Nahorski
5.0
11.0
LB
LB/285
48.90
105
26
Krzysztof Kapturkiewicz
Józef Faryno
5.0
0.0
LB
LB/285
48.87
106
12
Leszek Lipka
Małgorzata Lipka
7.0
2.0
KP
KP/353
48.75
107
120
Maksymilian Chodacki
Mariusz Kraśnicki
7.0
9.0
SL
LD
MP/40
48.65
108
73
Stanisław Jaros
Ryszard Cieślik
5.0
3.0
MP
MP/40
48.46
109
85
Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
4.0
5.0
MP
MP/40
48.46
110
162
John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.5
2.5
WP
WP/247
48.34
111
178
Jan Rosochowicz
Przemysław Jaworski
2.5
2.0
WP
WP/247
48.30
112
153
Barbara Speth
Lidia Suszczyńska
1.5
0.0
WP
WP/247
48.28
113
98
Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.5
4.0
MP
MP/40
48.24
114
111
Mateusz Dominik
Krzysztof Cetera
2.0
3.0
MP
MP/40
48.21
115
55
Magdalena Czajkowska
Robert Chmielak
2.0
7.0
MA
MA/62
48.10
116
52
Waldemar Burakowski
Helena Stasiewicz
15.0
9.0
MA
MA/62
47.88
117
75
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
3.0
5.0
MP
MP/40
47.84
118
99
Włodzimierz Wala
Maciej Szczerczak
19.0
4.0
MP
MP/40
47.63
119
173
Stanisław Ulatowski
Janusz Zabacki
0.0
1.0
NZ
WP
WP/247
47.59
120
16
Wiesław Kurowski
Kazimierz Namysł
2.5
3.0
KP
KP/353
47.47
121
18
Waldemar Prętki
Jacek Mania
2.0
4.0
LB
LB/285
47.35
122
6
Jacek Krajewski
Jacek Piechowiak
0.0
0.0
KP
KP/353
47.31
123
181
Grażyna Winkler
Mariusz Winkler
0.5
1.0
WP
WP/247
47.19
124
62
Andrzej Miszewski
Krzysztof Hordyński
18.0
3.0
MA
MA/62
47.16
125
103
Marian Czopek
Stanisław Urbanowski
7.0
7.0
MP
MP/40
47.00
126
29
Krystyna Marson
Joanna Serwatowska
0.0
1.5
PM
MA
MA/282
46.84
127
31
Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.5
0.5
MA
MA/282
46.81
128
61
Mikołaj Komorowski
Sławomir Rokicki
2.5
2.5
MA
MA/62
46.77
129
88
Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
3.0
MP
MP/40
46.62
130
159
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/247
46.58
131
82
Barbara Lesiecka
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MP
MP/40
46.45
132
100
Piotr Stopa
Grzegorz Latała
13.0
3.0
MP
MP/40
46.28
133
15
Zbigniew Leśniewski
Mikołaj Piotrowski
1.5
0.0
KP
KP/353
46.18
134
53
Witold Starkiewicz
Marek Melsztyński
2.0
1.5
MA
MA/62
46.10
135
81
Jan Skuciński
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MP
MP/40
46.02
136
9
Piotr Tęgowski
Józef Marchlewicz
0.0
0.0
KP
KP/353
45.97
137
169
Maria Błaszczyk
Maciej Ropelewski
0.0
0.0
NZ
WP/247
45.32
138
94
Jarosław Duda
Jacek Gurgul
4.0
5.0
MP
MP/40
45.23
139
67
Maciej Kulikowski
Mirosław Łopaciuk
4.0
4.0
MA
MA/62
45.15
140
37
Grażyna Rzeczycka
Zbigniew Rzeczycki
1.0
1.0
MA
MA/282
45.05
141
96
Patryk Mrukot
Wojciech Garncarz
1.5
2.0
MP
MP/40
44.94
142
151
Jan Porada
Stanisław Cisek
5.0
5.0
PK
PK/118
44.83
143
2
Paweł Jankiewicz
Wincenty Tęgowski
0.0
0.0
KP
KP/353
44.51
144
101
Marek Kiepura
Mirosław Sady
5.0
12.0
MP
MP/40
44.26
145
113
Mateusz Markiewicz
Piotr Jastrzębski
0.0
0.0
PM
MP/40
44.18
146
92
Grzegorz Superson
Waldemar Rybka
12.0
5.0
MP
MP/40
43.93
147
142
Bogusław Nidecki
Leszek Garbacik
5.0
5.0
PK
PK/118
43.87
148
166
Jan Sztuba
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.0
WP
WP/247
43.81
149
132
Jan Worek
Tadeusz Dańczak
1.5
1.0
PK
PK/118
43.80
150
168
Janusz Suszczyński
Sławomir Tomaszewski
5.0
2.0
WP
WP/247
43.77
151
28
Jerzy Szramowski
Marian Purczyński
1.0
0.5
LB
LB/285
43.74
152
36
Barbara Woźniak
Kamila Pawłowska-Sierota
0.0
1.0
MA
MA/282
43.45
153
160
Maciej Wybranowski
Zygfryd Banecki
4.0
4.0
WP
WP/247
43.39
154
107
Jan Prajsnar
Jacek Herman
3.0
11.0
MP
MP/40
43.36
155
149
Robert Brak
Dominik Puchała
0.0
0.0
NZ
PK/118
43.24
156
144
Tomasz Czapkiewicz
Jerzy Włoch
1.5
3.0
PK
PK/118
43.12
157
22
Marek Matwijewicz
Roman Pilecki
4.0
2.0
LB
LB/285
42.96
158
72
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MP
MP/40
42.49
159
110
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MP
MP/40
42.24
160
127
Janusz Słonina
Tadeusz Marut
0.0
0.0
PK
PK/118
42.03
161
179
Aleksander Buchholz
Eugeniusz Kubiak
2.0
1.0
WP
WP/247
41.98
162
183
Halina Wojcieszyńska
Roman Wojciechowski
0.0
1.5
WP
WP/247
41.64
163
182
Krzysztof Staśkiewicz
Piotr Portala
2.5
2.5
WP
WP/247
41.51
164
152
Leokadia Weryńska-Leja
Jan Rusin
1.5
5.0
PK
PK/118
41.49
165
154
Piotr Surdyk
Małgorzata Węglewska
3.0
1.5
WP
WP/247
41.41
166
10
Kazimierz Buchalski
Józef Adamski
2.0
4.0
KP
KP/353
41.29
167
143
Jerzy Góralczyk
Mariusz Czesnar
5.0
2.5
PK
PK/118
41.21
168
156
Mirosława Miętkiewska
Małgorzata Zielonacka
2.5
2.5
WP
WP/247
40.94
169
51
Krzysztof Waśniewski
Zygmunt Dumała
7.0
5.0
MA
MA/62
40.70
170
146
Tomasz Jędrzejek
Jerzy Rybarski
4.0
2.5
PK
PK/118
39.91
171
102
Włodzimierz Wierzbicki
Andrzej Żywiecki
4.0
0.0
MP
MP/40
39.82
172
38
Ryszard Pietrzak
Krzysztof Wierzbicki
1.5
0.0
MA
MA/282
39.77
173
90
Czesław Myszczyszyn
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MP
MP/40
38.82
174
5
Andrzej Ciółkowski
Andrzej Michalski
0.0
0.0
KP
KP/353
38.28
175
174
Hanna Derdowska-Zimpel
Zdzisław Stryła
1.0
1.0
WP
WP/247
38.21
176
77
Piotr Szewczyk
Jan Surdej
1.0
1.0
MP
MP/40
37.40
177
30
Eleonora Galica-Zarębina
Magdalena Głombińska
0.5
2.5
MA
MA/282
36.18
178
129
Grzegorz Rusinek
Andrzej Kulasa
3.0
2.5
PK
PK/118
35.95
179
40
Krystyna Nagórska
Stanisław Nagórski
0.0
0.0
MA/282
34.89
180
45
Maria Błoszyk
Marek Błoszyk
0.0
0.0
MA/282
34.73
181
145
Adam Maryniak
Bożena Materna
0.0
0.0
PK
NZ
PK/118
33.61
Statystyka ośrodków...