Turniej na maksy

Czwartek, 18 kwietnia 2019

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
113Mirosław Szparaga
Przemysław Kacprzak
5.0
4.0
KPKP/35567.5911
28Wojciech Sękowski
Marek Czerniawski
5.0
4.0
DSDS/26967.0011
334Bogdan Jaskulski
Jerzy Cichowski
4.0
1.5
MAMA/8860.9810
450Halina Święch
Stanisław Urbanowski
7.0
7.0
MPMP/4060.499
561Zbigniew Niziołek
Andrzej Janda
2.5
5.0
PKPK/5160.408
626Mirosław Jedynak
Czesław Szymański
2.5
3.0
LBLB/12759.198
710Piotr Birowski
Andrzej Janiak
2.0
2.5
DSDS/26957.437
856Zdzisław Burda
Ryszard Cieślik
1.5
3.0
MPMP/4057.166
96Grzegorz Skowronek
Tadeusz Cymbalista
3.0
4.0
DSDS/26956.956
1020Krystyna Lindner
Ryszard Boberski
2.5
3.0
LBLB/12756.695
1145Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
4.0
7.0
MPMP/4056.154
1259Bogdan Rojkowicz
Janusz Hołdan
5.0
0.0
PK
PK/5155.814
1352Halina Samborek
Marek Pietrzak
2.5
2.0
MPMP/4055.273
1457Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MPMP/4055.093
1551Jacek Herman
Jan Prajsnar
11.0
3.0
MPMP/4055.053
1655Stanisława Szewczyk-Kozubska
Wojciech Kozubski
2.5
2.5
MPMP/4054.982
1743Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4054.792
1833Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
3.0
2.5
WMMA/8854.632
1935Hilary Ślesicki
Jan Milewski
4.0
1.5
WP
MA
MA/8854.442
2028Jakub Milkamanowicz
Kazimierz Głowacki
2.5
2.5
WM
MA
MA/8853.782
2119Marian Nieznański
Bartosz Gajewski
7.0
4.0
LBLB/12753.562
2244Tadeusz Garbacik
Wacław Gąssowski
13.0
12.0
MPMP/4053.512
2363Marek Garlewicz
Tadeusz Chmielowiec
3.0
4.0
PKPK/5153.102
249Tadeusz Tyburcy
Grzegorz Czapulak
0.0
5.0
DSDS/26952.731
2547Janusz Natorski
Barbara Lesiecka
5.0
7.0
MPMP/4052.661
2616Elżbieta Zalewska
Maria Pruchniewska
2.5
1.5
KPKP/35552.621
2732Jerzy Sadowski
Dominik Głowacki
4.0
2.5
WMMA/8852.621
2811Agnieszka Wiankowska
Piotr Wiankowski
4.0
19.0
PM
MA
DS/9452.311
2938Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4051.711
305Ryszard Salwa
Janusz Mileszko
0.0
0.0
DSDS/26950.311
3136Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4050.211
3225Lech Lorkiewicz
Skarbimir Kozar
3.0
5.0
LBLB/12749.94
3340Jarosław Nowakowski
Antoni Paja
4.0
4.0
MPMP/4049.49
3414Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
2.0
2.0
KPKP/35549.41
3518Mirosław Zacharewicz
Wiesław Skowron
4.0
4.0
LBLB/12748.33
361Ryszard Rączkowski
Józef Grybel
4.0
3.0
DSDS/26948.24
3722Andrzej Włodarczak
Wojciech Felsztyński
2.5
1.5
LBLB/12748.23
3812Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
5.0
5.0
DSDS/9447.69
3949Robert Podsiadły
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4047.33
4021Ryszard Góralski
Grzegorz Hajkowicz
2.5
2.0
LBLB/12747.25
4137Katarzyna Michałek
Hanna Leskiewicz
7.0
3.0
MPMP/4047.01
4260Marek Szczudło
Zdzisław Żuber
2.5
3.0
PKPK/5147.00
4354Tytus Bisping
Stanisław Jaros
7.0
5.0
MPMP/4046.30
442Andrzej Świrzewski
Piotr Szmydyński
0.0
0.0
DSDS/26945.90
4541Małgorzata Praszałowicz
Zbigniew Sagan
5.0
9.0
MPMP/4045.84
4653Roman Urbański
Zbigniew Gruszecki
1.5
4.0
MPMP/4045.53
4723Przemysław Wojtczak
Lutz Reichart
1.0
0.0
LB
NZ
LB/12744.60
484Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
1.5
2.0
DSDS/26944.58
4946Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4044.12
5030Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MAMA/8843.88
5129Jerzy Pałysa
Witold Moreń
1.5
0.0
MAMA/8843.70
527Andrzej Pawłowski
Adam Szewczak
2.0
2.0
DSDS/26943.38
5348Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4042.63
5424Czesław Plachimowicz
Marek Marciniak
5.0
4.0
LBLB/12742.20
5517Andrzej Sekuła
Włodzimierz Żurawicz
7.0
3.0
KPKP/35542.16
5658Izabella Klar
Wiesława Rusek
2.5
0.5
PKPK/5142.04
5762Józef Turecki
Marek Rusek
4.0
3.0
PKPK/5141.65
5839Marek Orłowicz
Anna Orłowicz
3.0
0.0
MPMP/4040.90
5915Ewa Malka
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.5
0.5
KPKP/35538.23
6031Waldemar Surmacz
Janusz Oleksiak
2.0
0.0
MA
MA/8835.98
6142Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4033.79
623Stanisław Depta
Jerzy Gajek
0.0
0.0
DSDS/26933.48

Statystyka ośrodków...