Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 8 kwietnia 2019

Wyniki z 55 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 227: M. Nowak - Z. Korona, 8.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1229: R. Chmiel - J. Sidelnik, 12.0, LB 4NS 4 SE H6-3 30091.62
1229: R. Chmiel - J. Sidelnik, 12.0, LB 5NS 3 HE DQ+1 17067.27
1229: R. Chmiel - J. Sidelnik, 12.0, LB 6NS 3 NTS C6= 40018.52
2231: J. Sosiński - Z. Sanocki, 10.0, LB 13EW 2 DN CQ-1 10026.04
2231: J. Sosiński - Z. Sanocki, 10.0, LB 14EW 1 NTW S5-1 5044.19
2231: J. Sosiński - Z. Sanocki, 10.0, LB 15EW 2 HE D8+1 14087.34
3236: A. Gocyła - J. Cydzik, 12.0, LB 19NS PASS 053.98
3236: A. Gocyła - J. Cydzik, 12.0, LB 20NS 4 HW CQ= 62052.57
3236: A. Gocyła - J. Cydzik, 12.0, LB 21NS 4 SE DA= 42048.20
4237: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 9.0, LB 10EW 4 SS D10= 62024.03
4237: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 9.0, LB 11EW 3 SW C2-2 10029.59
4237: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 9.0, LB 12EW 1 NTE D2-2 10035.10
5235: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 28NS 3 SW DK= 14043.90
5235: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 29NS 3 CS S8+1 1307.58
5235: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 30NS 4 SN H6-3 1504.54
6226: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 22EW 6 C xS D8= 10900.26
6226: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 23EW 5 CS C9+1 62035.44
6226: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 24EW 4 HN C6= 42056.06
7228: L. Latocki - Z. Rzucidło, 10.0, LB 25NS 3 DE C8-1 10059.41
7228: L. Latocki - Z. Rzucidło, 10.0, LB 26NS 5 D xW HA-1 20064.21
7228: L. Latocki - Z. Rzucidło, 10.0, LB 27NS 1 NTS C5+1 12055.22
8224: J. Kotasa - M. Szymkowiak, 8.0, LB 7NS 3 NTS H2+2 66074.93
8224: J. Kotasa - M. Szymkowiak, 8.0, LB 8NS 3 HW S8-1 5026.04
8224: J. Kotasa - M. Szymkowiak, 8.0, LB 9NS 1 NTN S5+4 21093.86
9234: K. Kapturkiewicz - M. Purczyński, 5.5, LB 1NS 3 NTS SJ+1 43032.15
9234: K. Kapturkiewicz - M. Purczyński, 5.5, LB 2NS 4 SW H10-1 5085.45
9234: K. Kapturkiewicz - M. Purczyński, 5.5, LB 3NS 3 CN S4= 11098.83
10225: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 31EW 3 SN HA= 14016.72
10225: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 32EW 5 D xE S3-2 5003.13
10225: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 33EW 4 HW CQ+1 45059.70
11230: E. Wilniewiec - J. Obuchowicz, 14.0, LB 16EW 3 DW D5+3 17032.39
11230: E. Wilniewiec - J. Obuchowicz, 14.0, LB 17EW 2 SN H7= 11048.97
11230: E. Wilniewiec - J. Obuchowicz, 14.0, LB 18EW 4 SW S2+2 48073.96
 +/-
 WYNIK47.01
 MIEJSCE543