Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 4 kwietnia 2019

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
135Bronisław Kamiński
Krzysztof Stefaniak
2.5
2.0
MAMA/2822.4070.7512
249Adam Krysa
Jarosław Jurkiewicz
11.0
13.0
PKMP/31757.1812
371Jerzy Wilczek
Marek Lewandowicz
3.0
2.0
WPWP/24756.3411
484Stanisław Fiedkiewicz
Leszek Pietroń
0.0
0.0
ZP
ZP/35955.8211
556Andrzej Rudzki
Danuta Rudzka
1.5
1.5
WPWP/24755.2610
611Wiesław Dymek
Jacek Kowalewski
2.5
2.5
MP
MA
DS/4154.5710
742Tomasz Przegaliński
Józef Nowik
1.5
1.0
MAMA/2822.4051.159
831Ryszard Karwat
Aleksander Szczupakowski
2.0
3.0
MAMA/2822.4046.879
941Wiesław Olszewski
Marek Jaroszkiewicz
2.0
2.5
MAMA/2822.4046.368
1077Jerzy Sadowski
Marek Żakowicz
12.0
12.0
ZPZP/30844.598
1130Anna Zalewska
Jacek Jeleński
0.5
1.0
MAMA/28240.897
1250Marek Surmiak
Andrzej Pietrucha
5.0
7.0
MPMP/31739.946
134Alicja Rosikoń
Władysław Rosikoń
0.0
1.5
SLDS/4136.726
1448Zbigniew Szkołut
Bronisław Micek
5.0
7.0
MPMP/31735.275
1563Jarosław Lubczyński
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/24735.145
163Piotr Wowkonowicz
Tadeusz Urbanek
11.0
5.0
MA
PK
DS/4134.494
1769Ryszard Nowicki
John Catlow
5.0
2.5
WPWP/24732.484
1827Joanna Serwatowska
Bogdan Dejnakowski
1.5
3.0
MAMA/28231.393
1955Aleksandra Graczyńska
Jerzy Stefanowski
5.0
4.0
WPWP/24728.783
202Anna Dymek
Jan Truniarz
2.5
1.5
MPDS/4127.273
2173Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
5.0
3.0
WPWP/24726.633
2233Janina Orłowska
Aleksandra Szemietowa-Kopeć
1.5
1.5
MAMA/2822.4025.963
2387Bolesław Aleksandrowicz
Jan Czajkowski
1.0
4.0
ZPZP/35924.603
2468Danuta Kazmucha
Cezary Serek
17.0
15.0
WM
WP
WP/24724.042
2583Zbigniew Lange
Roman Chmielecki
1.5
1.5
ZPZP/35923.092
2619Mariusz Mączewski
Zbigniew Gżałczyński
1.5
1.5
MAMA/28219.832
2737Tomasz Gellert
Zdzisław Pietruszewski
1.5
1.0
MAMA/2822.4018.272
2880Krzysztof Orzechowski
Jerzy Schulz
5.0
9.0
ZPZP/308-0.5017.362
2978Eugeniusz Kozak
Maciej Silski
1.5
0.0
ZP
ZP/30816.632
3029Mirosława Swoboda
Jadwiga Nycz
1.5
0.5
MAMA/2822.4016.202
3146Jerzy Stępień
Zbigniew Maj
4.0
0.0
MP
MP/31715.492
3252Maciej Rodzaj
Wacław Sypień
9.0
5.0
MPMP/31713.842
3360Andrzej Gruszecki
Wiesław Rakowski
0.0
1.0
NZ
WP
WP/24713.422
3418Paweł Olech
Karol Kasperkiewicz
0.0
1.5
MAMA/2822.4012.442
3557Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WPWP/24711.921
368Henryk Różalski
Andrzej Piotrowski
0.0
0.0
WP
DS
DS/4110.431
375Kazimierz Namysł
Władysław Kaczor
3.0
4.0
KP
MP
DS/417.311
3826Andrzej Jaklewicz
Janusz Szymański
0.0
0.0

MA
MA/2822.407.271
3917Feliks Czechowski
Zbigniew Mizikowski
2.0
0.0
MA
MA/2825.921
4085Zdzisław Sewruk
Tadeusz Prokopowicz
0.0
0.0
ZP/3594.951
4154Jerzy Wielgus
Robert Mostek
4.0
4.0
MPMP/3174.311
421Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
1.5
1.5
LDDS/411.681
4367Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
5.0
WPWP/2470.051
4421Jacek Kominek
Robert Szczęsny
0.0
0.0
MA/282-1.371
4520Radosław Rozman
Edward Krusiewicz
1.5
7.0
MAMA/2822.40-1.791
4676Bogusław Maryńczak
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/308-2.26
4751Krzysztof Jakubas
Tadeusz Murczek
3.0
11.0
MPMP/317-2.92
4816Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
1.0
2.0
MAMA/282-3.15
4975Zbigniew Kułaczkowski
Tadeusz Mediuch
11.0
0.5
ZPZP/308-5.87
5039Jerzy Noworol
Czesław Kornatka
1.5
0.0
MA
MA/2822.40-6.59
5114Krystyna Zapendowska-Starzyk
Andrzej Starzyk
0.0
0.0
MAMA/282-7.27
527Elżbieta Wróblewska
Krzysztof Ziewacz
4.0
5.0
MA
MP
DS/41-7.82
5381Edward Kaczmarek
Bolesław Tomaszewski
9.0
0.0
ZP
ZP/308-9.10
5445Ryszard Skotarski
Andrzej Hycnar
12.0
13.0
MA
PK
MP/317-10.77
5588Robert Kirlejza
Mirosław Giniewicz
0.0
0.0
ZP/359-11.79
5690Roman Dulko
Wiesław Adamowicz
4.0
2.5
ZPZP/359-12.49
5764Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WPWP/247-12.92
5862Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZWP/247-15.22
5965Zenon Torzyński
Piotr Biderman
1.0
4.0
WPWP/247-15.43
6061Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
4.0
5.0
WPWP/247-16.44
6128Janina Kalinowska
Tadeusz Serafiński
0.0
0.0
MA/282-17.17
6274Elżbieta Kamińska
Tomasz Powęzka
1.0
2.0
WPWP/247-17.31
6389Kazimierz Kłys
Marek Leś
0.0
0.0
ZPZP/359-17.31
6422Witold Starkiewicz
Jan Wadowski
2.0
1.5
MAMA/2822.40-17.31
6534Ilona Worwa-Głuchowska
Wojciech Bartnik
0.0
0.0
MA/282-21.83
6632Stanisław Rękas
Włodzimierz Fabjański
0.5
0.5
MAMA/282-22.61
6779Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/308-23.58
6858Zofia Mikołajczyk
Krzysztof Buzała
4.0
4.0
WPWP/247-23.95
6912Janina Czaja-Kozioł
Andrzej Łodziński
0.0
1.0
OP
MA
DS/41-24.10
7013Alicja Pers
Marek Piotrowski
0.5
0.0
MA
MA/282-27.65
716Ewa Rosikoń
Lidia Zarębińska
0.0
0.0
SL
MA
DS/41-28.27
7236Adam Olbrychowski
Adam Kowalczyk
0.0
0.0
MA/282-29.63
7325Elżbieta Brewińska
Ilona Ziółkowska
0.0
1.0
MAMA/282-30.20
7443Zbigniew Świderek
Roman Żurowski
4.0
0.0
MP
MP/317-32.28
7570Roman Wojciechowski
Zdzisław Tomyślak
1.5
0.0
WP
NZ
WP/247-33.11
7666Robert Ciesielski
Małgorzata Zielonacka
2.5
2.5
WPWP/247-35.88
7744Ziemowit Sacha
Maciej Prokuszki
1.0
3.0
MPMP/317-36.24
7815Jacek Musiał
Mieczysław Hauswirt
3.0
0.5
MAMA/282-37.64
7982Anna Kondyjowska
Kazimierz Wiliński
4.0
7.0
ZPZP/308-38.26
8053Zygmunt Wróbel
Kazimierz Banek
2.5
7.0
MPMP/317-39.27
8159Henryk Duszyński
Hieronim Nowacki
4.0
5.0
WPWP/247-41.49
8224Iwona Klorek
Andrzej Reda
0.0
1.5
MAMA/2822.40-42.15
8347Sławomir Reising
Kazimierz Szkołut
4.0
5.0
MPMP/317-44.54
8423Andrzej Kamiński
Grzegorz Kuczewski
0.0
0.0
MA/282-45.30
8538Ryszard Pietrzak
Krzysztof Wierzbicki
1.5
0.0
MAMA/282-48.02
869Małgorzata Węglewska
Piotr Wróblewski
1.5
2.5
WP
MA
DS/41-48.73
8710Barbara Chmielewska
Olgierd Chmielewski
2.0
2.5
LBDS/41-63.55
8886Elżbieta Fedorowicz
Andrzej Kryń
0.0
0.0

ZP
ZP/359-66.85
8972Tomasz Piotrowski
Zenon Danielewicz
0.0
1.5
WPWP/247-72.31

Statystyka ośrodków...