Turniej na maksy
Środa, 3 kwietnia 2019
Wyniki z 6 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
125
Jan Rosochowicz
Jarosław Ostrowski
2.5
15.0
WP
WP/247
69.73
18
2
38
Wiesław Niedziela
Maciej Kalita
7.0
5.0
MA
MA/55
64.54
18
3
20
Zygmunt Radek
Ryszard Beleć
5.0
4.0
LB
LB/75
64.38
17
4
25
Marek Kubicki
Bogusław Pawszak
4.0
12.0
MA
MA/55
63.48
16
5
103
Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WP
WP/247
62.17
16
6
99
Andrzej Pietrkiewicz
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WP
WP/247
61.08
15
7
90
Maksymilian Chodacki
Mateusz Sobczak
7.0
9.0
SL
DS
MP/40
60.18
15
8
93
Marcin Wilczyński
Grzegorz Superson
5.0
12.0
MP
MP/40
59.15
14
9
43
Jacek Metter
Dariusz Węgrowicz
2.5
5.0
MA
MP/361
59.01
14
10
41
Zofia Szuchnik
Jerzy Cel
4.0
4.0
MA
MP/361
58.85
13
11
98
Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.5
1.5
WP
WP/247
58.79
12
12
12
Jacek Kowalewski
Tadeusz Urbanek
2.5
5.0
MA
PK
DS/41
58.47
12
13
31
Marcin Walczak
Andrzej Fengler
5.0
5.0
MA
MA/55
58.42
11
14
76
Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MP
MP/40
58.32
11
15
6
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
12.0
9.0
MA
DS/41
58.06
10
16
49
Janusz Stromecki
Zenek Kwiatkowski
0.0
0.0
MP/361
57.62
10
17
5
Janina Czaja-Kozioł
Andrzej Łodziński
0.0
1.0
OP
MA
DS/41
57.50
9
18
14
Barbara Chmielewska
Olgierd Chmielewski
2.0
2.5
LB
DS/41
57.30
8
19
105
Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
13.0
WP
WP/247
57.27
8
20
121
Małgorzata Grzybek
Janusz Borowski
0.0
3.0
WP
WP/247
57.23
7
21
26
Andrzej Ziomek
Krzysztof Kobyliński
9.0
11.0
MA
MA/55
57.22
7
22
35
Tomasz Wolfke
Maciej Kulikowski
1.5
4.0
MA
MA/55
57.05
6
23
82
Jacek Gurgul
Jarosław Duda
5.0
4.0
MP
MP/40
56.72
6
24
46
Robert Głowacki
Ireneusz Grynczewski
13.0
5.0
MA
MP/361
56.41
5
25
69
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/40
56.36
4
26
23
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
4.0
2.0
MA
MA/55
56.19
4
27
84
Magdalena Lankosz
Andrzej Lubojemski
9.0
13.0
MP
MP/40
56.15
4
28
4
Małgorzata Węglewska
Krzysztof Ziewacz
1.5
5.0
WP
MP
DS/41
56.11
4
29
65
Jarosław Posłuszny
Edward Warząchowski
12.0
12.0
MP
MP/40
56.07
4
30
77
Włodzimierz Wierzbicki
Andrzej Żywiecki
4.0
0.0
MP
MP/40
55.82
4
31
116
Ryszard Nowicki
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WP
WP/247
55.80
4
32
70
Marek Dąbek
Leszek Faber
2.5
4.0
MP
MP/40
55.54
3
33
119
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
13.0
9.0
WP
WP/247
55.40
3
34
64
Piotr Stopa
Łukasz Lebioda
13.0
19.0
MP
MP/40
55.28
3
35
67
Jacek Kalinowski
Jacek Herman
7.0
11.0
MP
MP/40
55.26
3
36
52
Stanisław Jaros
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MP
MP/40
55.04
3
37
34
Jacek Korpetta
Artur Rutkowski
17.0
19.0
MA
MA/55
-0.42
54.86
3
38
96
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
11.0
4.0
MP
MP/40
54.83
3
39
83
Katarzyna Michałek
Barbara Bobrzyńska
7.0
4.0
MP
MP/40
54.65
3
40
68
Rafał Śmiałek
Jacek Brózda
5.0
4.0
MP
MP/40
54.29
3
41
10
Alicja Rosikoń
Władysław Rosikoń
0.0
1.5
SL
DS/41
54.27
3
42
100
Zbigniew Przybylczak
Jerzy Kamiński
4.0
2.5
WP
WP/247
53.99
2
43
39
Sławomir Rokicki
Janusz Wawrowski
2.5
4.0
MA
MA/55
53.79
2
44
87
Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MP
MP/40
53.65
2
45
8
Piotr Wowkonowicz
Piotr Wróblewski
11.0
2.5
MA
DS/41
53.63
2
46
115
Włodzimierz Kwiatkowski
Edward Niewierowski
12.0
11.0
WP
WP/247
53.51
2
47
112
Ewa Knapik
Tomasz Kuchta
5.0
0.0
WP
WP/247
53.44
2
48
101
Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/247
52.61
2
49
120
Jacek Wędrychowicz
Witold Szczepaniak
12.0
5.0
WP
WP/247
52.36
2
50
59
Jerzy Jasiński
Jan Surdej
1.5
1.0
MP
MP/40
52.29
2
51
88
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
3.0
4.0
MP
MP/40
51.83
2
52
61
Wiesław Skrzyszowski
Jan Skuciński
9.0
5.0
MP
MP/40
51.33
2
53
17
Emilia Szajowska
Tomasz Zarębski
2.5
2.5
LB
LB/75
51.04
1
54
51
Stanisław Miłkowski
Marek Pietrzak
2.0
2.0
MP
MP/40
50.96
1
55
22
Lech Jaworski
Wiesław Wiśniewski
2.5
5.0
LB
LB/75
50.96
1
56
124
Rafał Szymański
Maciej Mizerka
5.0
3.0
WP
WP/247
50.61
1
57
91
Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
4.0
MP
MP/40
50.12
1
58
62
Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MP
MP/40
49.84
1
59
1
Andrzej Piotrowski
Henryk Różalski
0.0
0.0
DS
WP
DS/41
49.83
1
60
54
Janusz Natorski
Barbara Batkiewicz
5.0
9.0
MP
MP/40
49.61
1
61
79
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MP
MP/40
49.58
1
62
29
Krzysztof Gołaś
Grzegorz Fijałkowski
5.0
9.0
MA
MA/55
49.40
1
63
110
Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.5
2.0
WP
WP/247
48.88
64
55
Aleksander Jezioro
Mirosław Sady
21.0
12.0
MP
MP/40
48.84
65
89
Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MP
MP/40
48.70
66
75
Grzegorz Latała
Kazimierz Latawiec
3.0
11.0
MP
MP/40
48.70
67
53
Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MP
MP/40
48.61
68
33
Andrzej Miszewski
Krzysztof Hordyński
18.0
3.0
MA
MA/55
48.57
69
60
Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
5.0
MP
MP/40
48.35
70
2
Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.5
MP
DS/41
48.20
71
104
Barbara Matuszewska
Piotr Czarnecki
1.0
2.0
WP
WP/247
48.12
72
9
Stanisław Jaśkiewicz
Tadeusz Laskowski
1.0
3.0
DS
DS/41
47.92
73
74
Zbigniew Przeginiak
Wit Klapper
4.0
21.0
MP
SL
MP/40
47.91
74
117
Jan Sibilski
Andrzej Mazurek
5.0
12.0
WP
WP/247
47.91
75
57
Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MP
MP/40
47.52
76
95
Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MP
MP/40
47.42
77
102
Zenon Wierzbicki
Krzysztof Staśkiewicz
5.0
2.5
WP
WP/247
47.34
78
118
Olech Bestrzyński
Paweł Fiebig
15.0
2.5
WP
WP/247
47.27
79
18
Adolf Bogusz
Zbigniew Wojdak
5.0
3.0
LB
LB/75
47.20
80
80
Małgorzata Serczyk
Leszek Ochał
0.0
3.0
MP
MP/40
47.18
81
63
Andrzej Borek
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MP
MP/40
46.94
82
48
Janusz Królikowski
Jerzy Olszewski
2.5
2.0
MA
MP/361
46.90
83
73
Maria Krasowska
Marian Nanke
5.0
5.0
MP
MP/40
46.61
84
15
Elżbieta Wróblewska
Kazimierz Namysł
4.0
3.0
MA
KP
DS/41
46.24
85
97
Małgorzata Augustyn
Mirosława Miętkiewska
2.5
2.5
WP
WP/247
46.19
86
45
Jan Jaworski
Hubert Kędziorek
1.0
1.5
MA
MP/361
46.09
87
92
Stanisław Urbanowski
Piotr Kuciara
7.0
4.0
MP
MP/40
0.42
45.96
88
7
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
1.5
1.5
LD
DS/41
45.82
89
85
Jan Prajsnar
Wacław Gąssowski
3.0
12.0
MP
MP/40
45.50
90
58
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MP
MP/40
45.38
91
126
Ewa Morawska
Jakub Nawrocki
1.0
1.5
WP
WP/247
44.75
92
42
Magda Bykowska
Dariusz Krogul
0.0
0.0
MP/361
44.73
93
13
Ewa Rosikoń
Zbigniew Kozerski
0.0
1.0
SL
MA
DS/41
44.67
94
108
John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.5
2.5
WP
WP/247
44.48
95
123
Henryk Duszyński
Jerzy Stefanowski
4.0
4.0
WP
WP/247
44.35
96
114
Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
1.0
1.5
WP
WP/247
44.28
97
111
Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WP
NZ
WP/247
44.16
98
81
Patryk Mrukot
Łukasz Baniak
1.0
2.0
MP
MP/40
44.13
99
19
Halina Szajowska
Jerzy Ryndak
3.0
5.0
LB
LB/75
-0.33
43.68
100
11
Władysław Kaczor
Jan Truniarz
4.0
1.5
MP
DS/41
43.43
101
40
Andrzej Borewicz
Adam Żelazny
11.0
5.0
MA
MA/55
43.11
102
56
Adam Lenda
Paweł Skałacki
4.0
7.0
MP
MP/40
42.31
103
21
Tadeusz Birecki
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LB
LB/75
-0.33
42.08
104
30
Maciej Boczar
Lech Sadoś
4.0
12.0
MA
MA/55
41.92
105
78
Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
3.0
MP
MP/40
41.56
106
113
Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
3.0
5.0
WP
WP/247
41.46
107
106
Beata Bojarska
Waldemar Nowak
5.0
4.0
WP
WP/247
41.40
108
44
Barbara Raniszewska-Musiał
Andrzej Musiał
0.5
0.5
MA
MP/361
41.32
109
32
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
7.0
2.0
MA
MA/55
40.90
110
24
Marian Stupkiewicz
Jan Wadowski
3.0
1.5
MA
MA/55
40.62
111
27
Waldemar Kostrzewa
Edward Krusiewicz
4.0
7.0
MA
MA/55
40.37
112
66
Tytus Bisping
Włodzimierz Wala
7.0
19.0
MP
MP/40
39.95
113
16
Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MP
DS/41
39.69
114
37
Marek Melsztyński
Witold Starkiewicz
1.5
2.0
MA
MA/55
39.64
115
28
Włodzimierz Wyrzykowski
Bogdan Radwański
9.0
5.0
MA
MA/55
39.42
116
107
Małgorzata Zielonacka
Tomasz Powęzka
2.5
2.0
WP
WP/247
39.28
117
47
Jerzy Stanaszek
Jacek Leśniewski
0.0
0.0
MP/361
39.06
118
3
Lidia Zarębińska
Jarosław Chłądowicz
0.0
1.0
MA
DS
DS/41
38.87
119
71
Czesław Myszczyszyn
Jan Szafraniec
3.0
2.5
MP
MP/40
38.61
120
109
Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.0
0.5
WP
WP/247
38.41
121
72
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MP
MP/40
37.80
122
122
Sławomir Tomaszewski
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.0
WP
WP/247
37.75
123
86
Tomasz Stryszawski
Adam Harasimowicz
9.0
4.0
MP
MP/40
35.67
Statystyka ośrodków...