Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 21 marca 2019

Wyniki z 9 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
1110Jerzy Sadowski
Marek Żakowicz
12.0
12.0
ZPZP/30893.6415
284Sławomir Piechocki
Marcin Pędziński
9.0
15.0
WPWP/24777.9915
337Feliks Czechowski
Zbigniew Mizikowski
2.0
0.0
MA
MA/28263.3814
466Tomasz Mielcarek
Łukasz Lis
3.0
2.5
WPWP/12058.4814
535Mariusz Mączewski
Zbigniew Gżałczyński
1.5
1.5
MAMA/28253.6013
612Jerzy Gładysz
Dariusz Artmański
12.0
4.0
DSDS/6748.9713
772Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/24748.8112
891Jerzy Stypiński
Tomasz Solarski
3.0
3.0
WPWP/2523.6045.1712
914Samuel Bałdysz
Piotr Dobryszycki
5.0
12.0
DSDS/6742.6111
1052Stanisław Rękas
Włodzimierz Fabjański
0.5
0.0
MAMA/28240.4411
1133Józef Nowik
Stanisław Stachowicz
1.0
0.5
MAMA/28237.8010
1279Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/24736.489
13100Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
15.0
12.0
WPWP/29233.919
1483Anna Maduzia
Marcin Dobrowolski
7.0
7.0
WPWP/24733.038
1545Joanna Serwatowska
Bogdan Dejnakowski
1.5
3.0
MAMA/28232.368
1688Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/24732.207
1728Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
5.0
4.0
DSDS/723.6031.507
1830Ewa Sokolińska
Marek Drecki
1.5
7.0
DSDS/723.6030.876
1923Joanna Zarzycka
Ryszard Makuch
1.5
5.0
DSDS/723.6030.806
2061Marek Bukowski
Józef Grewling
5.0
7.0
WPWP/12028.195
213Józef Grybel
Ryszard Rączkowski
3.0
4.0
DSDS/26927.825
229Grzegorz Czapulak
Eugeniusz Gąska
5.0
3.0
DSDS/26925.844
23108Tomasz Dorobek
Jerzy Ofierski
4.0
3.0
DSWP/29221.944
2480Robert Ciesielski
Roman Sadowski
2.5
2.5
WPWP/24721.273
25102Tomasz Klimczak
Remigiusz Kaźmierczak
2.5
3.0
DSWP/29220.153
2639Alicja Pers
Marek Piotrowski
0.5
0.0
MA
MA/28218.243
27107Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
4.0
12.0
WPWP/29216.543
2849Grażyna Jaskulska
Edward Krusiewicz
1.0
7.0
MAMA/28216.363
2957Arkadiusz Wódkowski
Dariusz Kłodos
2.0
2.0
MAMA/28215.293
3070Piotr Czarnecki
Andrzej Gruszecki
2.0
0.0
WP
NZ
WP/24714.423
3194Rafał Junik
Jerzy Gurzęda
7.0
7.0
WPWP/2523.6014.093
3295Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
4.0
4.0
WPWP/2523.6013.863
331Andrzej Świrzewski
Piotr Szmydyński
0.0
0.0
DSDS/26913.383
3444Tomasz Gellert
Zdzisław Pietruszewski
1.5
1.0
MAMA/28213.153
3565Janusz Jędrzejewski
Andrzej Kot
5.0
2.5
WPWP/12012.162
3641Grażyna Ożóg
Marek Janota
0.5
2.5
MAMA/28212.062
3787Lidia Gapińska
Henryk Duszyński
2.0
4.0
WPWP/24711.652
3882Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
4.0
3.0
WPWP/24710.632
392Piotr Birowski
Andrzej Janiak
2.0
2.5
DSDS/26910.212
40109Eugeniusz Kozak
Maciej Silski
1.5
0.0
ZP
ZP/3089.292
4129Sławomir Zimniak
Artur Winkler
5.0
9.0
DSDS/723.609.062
4268Grzegorz Samol
Marek Juszczak
5.0
5.0
WPWP/1209.012
4318Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/678.862
448Andrzej Pawłowski
Adam Szewczak
2.0
2.0
DSDS/2698.152
4592Jarosław Hilbrecht
Wiesław Hilbrecht
7.0
5.0
WPWP/2523.607.532
4650Ilona Worwa-Głuchowska
Wojciech Bartnik
0.0
0.0
MA/2826.932
4798Piotr Solecki
Stanisław Janik
7.0
13.0
WP
LB
WP/2523.604.911
4854Mieczysław Hauswirt
Jacek Musiał
0.5
3.0
MAMA/2824.241
49106Tomasz Freitag
Janusz Kościelny
5.0
9.0
WPWP/2923.721
5093Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
5.0
5.0
WPWP/2523.602.721
5143Andrzej Kamiński
Grzegorz Kuczewski
0.0
0.0
MA/2822.361
5242Ryszard Karwat
Aleksander Szczupakowski
2.0
3.0
MAMA/2821.891
5369Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/2471.111
546Grzegorz Skowronek
Tadeusz Cymbalista
3.0
4.0
DSDS/2691.071
55116Jacek Adamczyk
Władysław Korbutowicz
3.0
5.0
ZPZP/3080.541
5627Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.5
1.0
DSDS/723.60-0.061
5756Janina Kalinowska
Tadeusz Serafiński
0.0
0.0
MA/282-0.521
58114Mirosław Sankiewicz
Kazimierz Wiliński
5.0
7.0
ZPZP/308-0.61
5916Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
5.0
DSDS/67-1.74
60103Anna Filipiak
Roman Wiertelak
0.0
0.0
WP/292-1.99
61115Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZPZP/308-1.00-3.17
6221Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/67-3.87
6311Barbara Radomska
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DSDS/67-3.96
6420Aleksander Czajka
Sławek Robel
7.0
5.0
DS
KP
DS/67-4.06
6555Czesław Kornatka
Jerzy Noworol
0.0
1.5

MA
MA/282-5.25
664Marian Gołąbek
Wiesław Kozieł
1.5
2.0
DSDS/269-5.27
6724Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/723.60-5.83
6846Jacek Kominek
Robert Szczęsny
0.0
0.0
MA/282-7.00
6959Andrzej Łodziński
Karol Kasperkiewicz
1.0
1.5
MAMA/282-7.52
7040Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
1.0
2.0
MAMA/282-7.86
7117Marek Bałdysz
Zdzisław Malkiewicz
13.0
4.0
DSDS/67-8.05
7213Anna Jankowska
Marian Szymonowicz
3.0
11.0
DSDS/67-8.68
7364Stefan Gronowski
Arkadiusz Pohl
0.5
1.0
WPWP/120-9.04
7490Tomasz Pawłowski
Andrzej Malenta
1.5
5.0
WPWP/2523.60-9.06
7597Adam Piszczek
Tadeusz Bryła
2.0
0.5
WPWP/2523.60-11.37
7681Janusz Suszczyński
Krzysztof Jordan
5.0
2.5
WPWP/247-12.15
7773Elżbieta Kamińska
Tomasz Powęzka
1.0
2.0
WPWP/247-12.22
7838Wiesław Olszewski
Marek Jaroszkiewicz
2.0
2.5
MAMA/282-12.32
7986Ryszard Nowicki
John Catlow
5.0
2.5
WPWP/247-13.48
8060Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.5
0.5
MAMA/282-13.69
8119Małgorzata Turska-Marcinowska
Piotr Klubiński
7.0
9.0
DSDS/67-13.81
82104Ryszard Wojtala
Roman Żyto
4.0
4.0
DSWP/292-13.87
8336Iwona Klorek
Andrzej Reda
0.0
1.5
MAMA/282-14.52
8499Grzegorz Więcek
Andrzej Wójtowicz
3.0
2.5
DSWP/292-15.14
8558Adam Olbrychowski
Adam Kowalczyk
0.0
0.0
MA/282-16.95
8677Wojciech Frąckowiak
Małgorzata Węglewska
0.0
1.5
NZ
WP
WP/247-17.25
8731Ryszard Suder
Albina Suder
3.0
2.5
DSDS/723.60-18.31
8863Tadeusz Grewling
Franciszek Szklennik
2.5
0.0
WP
WP/120-20.29
8926Janusz Kozioł
Jan Kulczycki
2.0
2.0
DSDS/723.60-20.48
9048Janina Orłowska
Zbigniew Kozerski
1.5
1.0
MAMA/282-22.59
9151Krystyna Zapendowska-Starzyk
Andrzej Starzyk
0.0
0.0
MAMA/282-23.72
9222Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
4.0
DSDS/67-24.74
9325Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
0.5
1.5
DSDS/723.60-25.15
94101Zdzisława Zabłocka
Mirosław Powązka
3.0
3.0
DSWP/292-25.87
95113Zbigniew Kułaczkowski
Tadeusz Mediuch
11.0
0.5
ZPZP/308-28.08
9685Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
2.0
2.0
WPWP/247-28.38
9776Maciej Masłowski
Sławomir Tomaszewski
2.0
2.0
WPWP/247-31.03
9815Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DSDS/67-31.53
9971Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.5
2.5
WPWP/247-32.14
100112Bogusław Maryńczak
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/308-33.82
10196Jan Olkowicz
Marek Smuszkiewicz
4.0
0.0
WPWP/2523.60-35.45
10262Zbigniew Roth
Wiesław Sierzchuła
2.5
3.0
WPWP/120-36.16
1037Jerzy Gajek
Stanisław Depta
0.0
0.0
DSDS/269-38.37
104111Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/308-38.79
105105Tadeusz Biernat
Andrzej Hołówko
2.5
1.0
DSWP/292-39.40
10675Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
WPWP/247-39.82
10767Maria Kowal
Marta Smętek
0.0
0.0
WP
WP/120-42.35
10878Piotr Biderman
Jerzy Żmudziński
4.0
0.0
WP
NZ
WP/247-42.46
1095Janusz Mileszko
Ryszard Salwa
0.0
0.0
DSDS/269-42.84
11047Anna Zalewska
Jacek Jeleński
0.5
1.0
MAMA/282-47.14
11153Małgorzata Hołownia-Siwińska
Marek Siwiński
0.0
0.0
MA/282-58.39
11274Zenon Torzyński
Wiesław Rakowski
1.0
1.0
WPWP/247-58.65
11334Aleksandra Szemietowa-Kopeć
Krystyna Goreń
1.5
0.5
MAMA/282-78.22

Statystyka ośrodków...