Turniej na maksy

Wtorek, 19 marca 2019

Wyniki z 6 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
131Marek Nazarewicz
Kazimierz Wierzbowski
5.0
0.0
KP
KP/29567.0812
274Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
3.0
5.0
SLSL/10566.1012
382Barbara Podgórska
Krzysztof Galubiński
4.0
2.5
WPWP/25465.5211
473Jerzy Ujma
Krzysztof Góra
12.0
7.0
SLSL/10565.1111
542Jan Wadowski
Witold Starkiewicz
1.5
2.0
MAMA/28265.1010
632Zbigniew Ehlert
Julian Jurski
5.0
11.0
KPKP/29564.1710
724Wanda Balawender-Czynsz
Maciej Zarzyka
2.0
1.5
KPKP/29561.369
817Roch Rupniewski
Jerzy Misiórski
11.0
9.0
KPKP/29561.249
981Jan Rosochowicz
Przemysław Jaworski
2.5
1.5
WPWP/25460.218
1052Zbigniew Kozerski
Waldemar Miłoszewski
1.0
0.0
MAMA/28260.108
1141Mariusz Mączewski
Zbigniew Gżałczyński
1.5
1.5
MAMA/28260.097
1283Jan Sztuba
Tadeusz Dziadykiewicz
2.0
2.0
WPWP/25458.847
1313Joanna Kokot
Bohdan Mazur
2.5
13.0
DSDS/298-0.5057.986
148Kamila Kukuła
Jerzy Gładysz
5.0
12.0
DSDS/29857.835
1545Janina Orłowska
Marek Janota
1.5
2.5
MAMA/28257.685
1654Mieczysław Hauswirt
Jacek Musiał
0.5
3.0
MAMA/28256.794
171Adam Pigulski
Ryszard Rosikiewicz
2.5
2.0
DSDS/29856.344
1811Marek Bałdysz
Tomasz Struzik
13.0
5.0
DSDS/29856.083
1918Przemysław Kita
Ewa Kita
2.5
2.5
KPKP/29555.993
2077Henryk Duszyński
Jerzy Rodziewicz
4.0
5.0
WPWP/25455.613
2157Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
1.0
2.0
MAMA/28255.123
2238Aleksandra Szemietowa-Kopeć
Elżbieta Fiejka
1.5
0.5
MAMA/28254.693
236Janusz Pawlicki
Jacek Krystecki
5.0
3.0
DSDS/29854.253
2410Andrzej Litwiński
Lech Kostecki
5.0
5.0
DSDS/298-0.5054.252
254Samuel Bałdysz
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/29853.772
2661Stanisław Waśko
Ryszard Woliński
9.0
12.0
MPMP/4553.742
2749Jacek Jeleński
Andrzej Pachniewicz
1.0
0.0
MA
MA/28253.652
2866Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
5.0
MPMP/4553.392
2940Tomasz Gellert
Bronisław Kamiński
1.5
2.5
MAMA/28253.362
3039Małgorzata Maruszkin
Karol Kasperkiewicz
1.0
1.5
MAMA/28253.232
3127Jacek Kostrzewski
Andrzej Ciechacki
1.5
1.0
KPKP/29553.052
3258Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.5
2.5
MAMA/28252.942
333Aleksander Czajka
Wojciech Skonieczny
7.0
5.0
DSDS/29852.632
3484Eugeniusz Dota
Paweł Siwak
2.5
2.0
WPWP/25452.302
3520Andrzej Arcimowicz
Feliks Tracewski
0.0
0.0
KP/29552.091
362Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
9.0
5.0
DSDS/29852.011
3750Katarzyna Brewińska
Zbigniew Poźniak
0.0
0.0
MA/28251.431
3862Jacek Zając
Marek Urbański
11.0
13.0
MP
LB
MP/4551.091
3934Krzysztof Dzierżak
Witold Orzeszko
1.0
0.5
KPKP/29550.861
4089Maciej Masłowski
Andrzej Plewiński
2.0
0.5
WPWP/25450.861
415Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
DSDS/29850.811
4268Szymon Krzyżaniak
Jerzy Pierchała
1.5
0.0
SLSL/10550.691
4370Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
SLSL/10550.411
4486Małgorzata Węglewska
Janusz Kopras
1.5
4.0
WPWP/25449.791
4559Joanna Serwatowska
Jerzy Noworol
1.5
1.5
MAMA/28249.661
4626Martyna Skulska
Tomasz Jaworski
0.5
1.0
KPKP/29549.19
4712Maciej Grodzki
Janusz Staniów
5.0
5.0
DSDS/29849.15
4863Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4548.94
4943Radosław Rozman
Krzysztof Bekalarek
1.5
1.5
MAMA/28248.64
5078Stefan Sytlak
Eugeniusz Kubiak
1.0
1.0
WPWP/25448.29
5176Jerzy Morstyn
Kazimierz Donder
0.0
0.5

SL
SL/10548.17
527Marcin Marcinkowski
Jan Marcinkowski
1.5
5.0
DSDS/29848.13
5335Alicja Pers
Marek Piotrowski
0.5
0.0
MA
MA/28247.95
5475Dominika Ocylok
Adrian Bakalarz
2.5
7.0
DS
SL
SL/10547.85
5544Jacek Lipski
Edward Krusiewicz
2.0
7.0
MAMA/28247.69
5687Jerzy Stefanowski
Ryszard Nowicki
4.0
5.0
WPWP/25447.56
5769Magdalena Gorczyca
Jan Malinka
0.0
0.5

SL
SL/10547.53
5828Jerzy Jankowski
Janusz Chojnowski
1.0
1.0
KPKP/29547.44
5914Dariusz Artmański
Andrzej Suchodolski
4.0
5.0
DSDS/29847.37
6023Marian Popielewski
Andrzej Łoziński
0.0
2.0

KP
KP/29547.23
6136Janina Kalinowska
Andrzej Reda
0.0
1.5

MA
MA/28247.19
6229Ludwik Jurzysta
Krzysztof Bonowicz
0.5
1.5
KPKP/29547.09
639Jacek Wojnarowicz
Daniel Wojnarowicz
11.0
3.0
DSDS/29846.99
6479Sławomir Speth
Tomasz Powęzka
1.5
2.0
WPWP/25446.98
6551Ryszard Karwat
Aleksander Szczupakowski
2.0
3.0
MAMA/28246.72
6664Eugeniusz Cieśla
Piotr Turczynowicz
1.5
2.5
MPMP/4546.50
6765Marek Glibowski
Wacław Owca
2.0
2.5
MPMP/4546.34
6890Jolanta Materniak
Zdzisław Wawrzyniak
2.0
3.0
WPWP/25446.01
6971Agnieszka Pietrzyk
Tomasz Kłys
7.0
5.0
SL
WP
SL/10545.89
7048Joanna Gąsior
Ryszard Gąsior
1.0
1.0
MAMA/28245.55
7155Stanisław Rękas
Marek Siwiński
0.5
0.0
MA
MA/28245.09
7260Wiesław Olszewski
Witold Jochym
2.0
1.5
MAMA/28244.85
7333Andrzej Janiszewski
Marta Nowacka
0.0
0.0
KP/29544.43
7467Tadeusz Kois
Artur Głowacki
2.0
2.5
SLSL/10544.21
7547Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.5
0.5
MAMA/28243.87
7625Iwona Wawrzyniak-Chechłowska
Krzysztof Chechłowski
0.5
1.5
KPKP/29543.64
7780Przemysław Kaczmarek
Jędrzej Górski
3.0
1.5
WPWP/25442.81
7830Ewa Krakówka
Mirosław Jackiewicz
2.0
1.0
KPKP/29542.36
7946Krystyna Goreń
Jadwiga Nycz
0.5
0.5
MAMA/28242.19
8037Jarek Markowski
Stanisław Stachowicz
2.0
0.5
MAMA/28241.30
8122Zygmunt Bartoszewski
Wacław Humienny
0.0
0.0
KP/29541.12
8285Wiesław Rakowski
Aleksander Minta
1.0
0.5
WPWP/25441.03
8356Ilona Worwa-Głuchowska
Wojciech Bartnik
0.0
0.0
MA/28239.89
8421Jerzy Machura
Gerard Bełkowski
0.0
0.0
KP/29538.07
8553Krystyna Zapendowska-Starzyk
Andrzej Starzyk
0.0
0.0
MAMA/28235.24
8688Barbara Speth
Małgorzata Zielonacka
1.5
2.5
WPWP/25434.19
8772Urszula Książek
Urszula Książek
0.5
0.5
SLSL/10534.03
8819Joanna Kochanowska
Krzysztof Kochanowski
0.0
0.0
KP/29533.58
8916Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.5
1.0
DSDS/29833.22
9015Czesław Brzeziński
Wojciech Szymborski
0.0
0.0
DS/29828.18

Statystyka ośrodków...