Turniej na maksy

Poniedziałek, 18 marca 2019

Wyniki z 26 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 26: M. Artmańska - D. Artmański, 4.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
123: D. Budnik - K. Obłój, 6.5, DS 7EW 4 SW CA-1 10047.07
123: D. Budnik - K. Obłój, 6.5, DS 8EW 3 NTS S4= 40050.00
211: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS 9EW 4 SN D3-2 10067.38
211: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS 10EW 5 DxW SK+1 95075.27
312: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS 11EW 2 SE D5-1 5014.63
312: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS 12EW 5 NTS C6-3 30096.28
413: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 13EW 4 HW CA+2 68028.23
413: W. Majewski - D. Marczak, 9.0, DS 14EW 3 NTN S6+2 46033.60
514: S. Bałdysz - K. Ćwik, 10.0, DS 15EW 3 SS H6-1 10061.50
514: S. Bałdysz - K. Ćwik, 10.0, DS 16EW 2 SE DQ+1 14033.69
615: P. Klubiński - L. Haber, 14.0, DS 17EW 3 CS D5= 11078.49
615: P. Klubiński - L. Haber, 14.0, DS 18EW 3 NTE H3= 4009.04
716: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 19EW 2 DS S4+2 13048.92
716: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 20EW 3 NTW H7+1 63060.21
817: A. Bojda - W. Skonieczny, 6.0, DS 21EW 2 HS ST+1 14028.50
817: A. Bojda - W. Skonieczny, 6.0, DS 22EW 5 SxE HQ= 85099.20
918: Z. Sosna - G. Zajączkowski, 7.0, DS 23EW 2 HN CA= 11039.31
918: Z. Sosna - G. Zajączkowski, 7.0, DS 24EW 4 DW HA+1 15056.68
1019: A. Jankowska - B. Radomska, 7.0, DS 25EW 5 SN D4= 45050.00
1019: A. Jankowska - B. Radomska, 7.0, DS 26EW 6 HN C2-2 20063.10
1120: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 1EW 3 SS HT+1 17036.63
1120: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 2EW 3 NTN H2+1 6304.55
1221: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 3EW 2 SS HA+2 17063.10
1221: P. Kulesza - J. Drozdowski, 19.0, DS 4EW 3 DW SK= 11037.70
1322: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 5EW 3 NTW D3= 40054.26
1322: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 6EW 4 SW D6= 62035.83
 +/-
 WYNIK48.97
 MIEJSCE215