Turniej na maksy

Wtorek, 12 marca 2019

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
193Barbara Podgórska
Włodzimierz Kwiatkowski
4.0
12.0
WPWP/25465.9913
262Ewa Herda
Wojciech Frąckowiak
0.0
0.0
DSMP/4165.8413
354Jacek Gąsiorek
Józef Turecki
2.5
4.0
PKMP/4165.7812
456Jacek Sroczyński
Robert Michalski
0.0
3.0
DS
MA
MP/4165.3512
568Adam Rydz
Jan Zadroga
3.0
13.0
SW
WP
MP/4165.1111
622Bronisław Kamiński
Tomasz Gellert
2.5
1.5
MAMA/28264.4310
732Mariusz Mączewski
Zbigniew Gżałczyński
1.5
1.5
MAMA/28264.2810
878Aleksander Sejud
Witold Białas
9.0
5.0
SLSL/10564.059
928Aleksander Szczupakowski
Ryszard Karwat
3.0
2.0
MAMA/28261.029
1037Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
1.0
2.0
MAMA/28260.918
1167Anna Chudy
Andrzej Chudy
0.0
0.0
DSMP/4160.158
1246Piotr Trębski
Sylwester Sokół
2.5
4.0
MA
LD
MA/6559.437
1381Tadeusz Kois
Artur Głowacki
2.0
2.5
SLSL/10558.937
1457Dariusz Zbieg
Marek Jaroszkiewicz
4.0
2.5
OP
MA
MP/4158.826
1533Waldemar Miłoszewski
Zbigniew Kozerski
0.0
1.0
MAMA/28258.286
1647Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
9.0
7.0
MAMA/6557.305
1774Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
5.0
MPMP/4556.994
1815Grzegorz Debita
Robert Księżopolski
3.0
4.0
DSDS/29856.704
199Jan Szamkołowicz
Tomasz Struzik
7.0
5.0
DSDS/29855.923
2044Maciej Wiącek
Dariusz Krajewski
12.0
13.0
MAMA/6555.783
2186Jarosław Ostrowski
Jan Rosochowicz
15.0
2.5
WPWP/25455.783
2218Mieczysław Hauswirt
Janusz Szymański
0.5
0.0
MAMA/28255.773
2312Marcin Marcinkowski
Jan Marcinkowski
1.5
5.0
DSDS/29855.743
2423Katarzyna Brewińska
Marek Janota
0.0
2.5

MA
MA/28255.543
258Marek Bałdysz
Franciszek Zarzecki
13.0
13.0
DSDS/29855.463
2671Ryszard Woliński
Stanisław Waśko
12.0
9.0
MPMP/4555.372
2750Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
7.0
5.0
MAMA/6554.832
2894Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
2.0
2.0
WPWP/25454.462
296Gwidon Zajączkowski
Zbigniew Sosna
3.0
4.0
DSDS/29853.712
3092Henryk Duszyński
Jerzy Rodziewicz
4.0
5.0
WPWP/25453.172
3113Mateusz Strzelczyk
Joanna Kokot
2.5
2.5
DSDS/29853.112
321Jerzy Gładysz
Piotr Dobryszycki
12.0
12.0
DSDS/29853.012
3338Grażyna Jaskulska
Edward Krusiewicz
1.0
7.0
MAMA/28252.902
3442Rafał Maszenda
Krzysztof Wośkowiak
3.0
5.0
MAMA/6552.802
3572Marek Urbański
Jacek Zając
13.0
11.0
LB
MP
MP/4552.502
3649Jarosław Szczygieł
Roman Kiełkiewicz
4.0
4.0
MAMA/6552.472
3739Joanna Serwatowska
Jerzy Noworol
1.5
1.5
MAMA/28252.261
3830Jan Wadowski
Witold Starkiewicz
1.5
2.0
MAMA/28252.261
3914Andrzej Litwiński
Lech Kostecki
5.0
5.0
DSDS/29852.141
4096Tomasz Powęzka
Sławomir Speth
2.0
1.5
WPWP/25452.071
4164Ewa Zagórska-Onoszko
Tomasz Onoszko
0.5
0.5
PMMP/4151.801
4285Zygfryd Banecki
Wiesław Rakowski
4.0
1.0
WPWP/25451.591
4384Jerzy Morstyn
Adrian Bakalarz
0.0
7.0

SL
SL/10550.831
4431Rafał Kornacki
Zbigniew Poźniak
0.0
0.0
MA
MA/28250.751
4558Janina Kalinowska
Janusz Strześniewski
0.0
0.5
MA
KP
MP/4150.651
4625Feliks Czechowski
Zbigniew Mizikowski
2.0
0.0
MA
MA/28250.271
4736Mariola Miklaszewska
Alicja Pers
0.5
0.5
MAMA/28249.84
4821Ilona Worwa-Głuchowska
Wojciech Bartnik
0.0
0.0
MA/28249.15
4924Elżbieta Fiejka
Aleksandra Szemietowa-Kopeć
0.5
1.5
MAMA/28249.05
5079Tomasz Kłys
Jerzy Ujma
5.0
12.0
WP
SL
SL/10548.88
5110Stanisław Wachel
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/29848.18
5216Andrzej Suchodolski
Dariusz Artmański
5.0
4.0
DSDS/29848.11
5320Andrzej Reda
Wiesław Olszewski
1.5
2.0
MAMA/28247.73
5473Marek Glibowski
Wacław Owca
2.0
2.5
MPMP/4547.62
552Lech Warężak
Piotr Klubiński
11.0
9.0
DSDS/29847.61
5665Ewa Jasińska
Walerian Jasiński
0.0
0.0
PMMP/4147.20
5743Tadeusz Szczepański
Jerzy Znajdek
2.0
2.0
MA
LD
MA/6547.14
5890Justyna Łaniewska
Jacek Płoszyński
2.0
2.0
WPWP/25447.03
594Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/29846.95
6080Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
3.0
5.0
SLSL/10546.87
6176Agnieszka Pietrzyk
Bogdan Bialik
7.0
2.5
SLSL/10546.78
6269Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
4.0
2.5
MPMP/4546.73
6375Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
1.0
1.0
SLSL/10545.73
6461Danuta Bielanik
Jerzy Bielanik
0.0
0.0
SLMP/4145.61
6582Magdalena Gorczyca
Jan Malinka
0.0
0.5

SL
SL/10545.60
6688Stefan Sytlak
Eugeniusz Kubiak
1.0
1.0
WPWP/2540.4245.34
6770Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4544.79
6887Hieronim Nowacki
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/25444.27
6917Elżbieta Brewińska
Stanisław Stachowicz
0.0
0.5
MAMA/28243.95
705Sławomir Zagórski
Janusz Drozdowski
3.0
12.0
DSDS/29843.94
7163Joanna Kochanowska
Krzysztof Kochanowski
0.0
0.0
KPMP/4143.46
7251Jacek Kowalewski
Ludwik Murat
2.5
4.0
MA
LU
MP/4143.37
7319Stanisław Rękas
Marek Siwiński
0.5
0.0
MA
MA/28242.86
7434Jolanta Matusiak
Krzysztof Matusiak
2.0
2.0
MAMA/28242.84
7591Barbara Łukaszewska
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WPWP/25442.44
7677Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
SL/10542.33
7760Liliana Suflida
Anna Bułat
0.0
3.0
LD
MP
MP/4142.18
7852Małgorzata Węglewska
Andrzej Biliński
1.5
0.0
WP
DS
MP/4142.17
7941Henryk Robak
Wanda Jeleniewicz
1.0
0.5
MAMA/6542.02
8040Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.5
0.5
MAMA/28241.41
8127Andrzej Pachniewicz
Jacek Jeleński
0.0
1.0

MA
MA/28240.68
8245Wojciech Gardziński
Eliza Gardzińska
2.0
2.0
MAMA/6540.17
8311Leszek Haber
Andrzej Pliszczyński
5.0
5.0
DSDS/29839.76
8453Andrzej Rączaszek
Jan Pasterczyk
1.0
0.0
SLMP/4139.72
8529Aleksandra Krzemińska
Marek Piotrowski
0.0
0.0
MA/28239.57
863Jarosław Chłądowicz
Teresa Lubas
1.0
0.5
DSDS/29839.51
8735Krystyna Zapendowska-Starzyk
Andrzej Starzyk
0.0
0.0
MAMA/28239.19
8848Tadeusz Gawroński
Krzysztof Pietruszka
5.0
2.5
MAMA/6538.05
8989Małgorzata Zielonacka
Barbara Speth
2.5
1.5
WPWP/25437.45
9059Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPMP/4136.32
9126Iwona Klorek
Roland Balicki
0.0
0.0
MA
MA/28235.04
9255Elżbieta Sroczyńska
Janina Zawadowska
0.0
0.0
DSMP/4131.98

Statystyka ośrodków...