Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 marca 2019

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 83: L. Haber - J. Biniewski, 9.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
170: A. Jankowska - B. Radomska, 7.0, DS 19NS 3 CE DA-2 20085.87
170: A. Jankowska - B. Radomska, 7.0, DS 20NS 3 DS C7+1 13048.10
271: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 21NS 3 DN C7= 11055.46
271: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 22NS 3 SS S7+2 20017.53
372: S. Zagórski - M. Turska-Marcinowska, 10.0, DS 23NS 3 DE CQ+2 15086.82
372: S. Zagórski - M. Turska-Marcinowska, 10.0, DS 24NS 1 NTW H2+2 15019.07
473: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 25NS 4 SxS CA-3 50068.70
473: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 26NS 5 SE CA-1 10063.51
574: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS 27NS 3 NTE HA-2 10079.81
574: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS 28NS 1 NTE H3-1 5067.30
675: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 3.0, DS 29NS 4 SS HT-2 2009.62
675: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 3.0, DS 30NS 5 SN D9-3 15017.26
776: W. Majewski - A. Suchodolski, 9.0, DS 1NS 2 HW S3+2 17014.44
776: W. Majewski - A. Suchodolski, 9.0, DS 2NS 4 SS HK= 62076.97
877: K. Komorowicz - J. Fituch, 8.0, DS 3NS 4 SxS H4-1 1008.20
877: K. Komorowicz - J. Fituch, 8.0, DS 4NS 3 NTN ST= 60059.56
978: Z. Malkiewicz - W. Szałapak, 8.0, DS 5NS 1 NTN SA= 9035.18
978: Z. Malkiewicz - W. Szałapak, 8.0, DS 6NS 4 NTE HA-3 30091.80
1079: W. Skonieczny - K. Obłój, 9.0, DS 7NS 3 NTW S2+1 63010.66
1079: W. Skonieczny - K. Obłój, 9.0, DS 8NS 6 SE DA-1 5097.81
1180: D. Budnik - A. Bojda, 3.5, DS 9NS 3 DS HA+1 13069.13
1180: D. Budnik - A. Bojda, 3.5, DS 10NS 2 HS DA-2 2004.53
1281: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 8.0, DS 11NS 3 NTW S6+2 46033.20
1281: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 8.0, DS 12NS 3 NTW SK+2 4608.91
1367: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 13NS 4 HS CQ-1 10057.98
1367: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 14NS 4 CS D7-2 1006.95
1468: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 15NS 3 NTS S5-2 20013.38
1468: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 16NS 3 HN DA= 14055.98
1569: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 17NS 4 SW C4-2 10085.60
1569: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 18NS 6 SE CJ= 98041.80
 +/-
 WYNIK46.37
 MIEJSCE542