Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 marca 2019

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 376: J. Serwatowska - B. Dejnakowski, 4.5, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1375: A. Seiler - J. Sowiński, 4.0, MA 16EW 2 SW C7-1 10067.53
1375: A. Seiler - J. Sowiński, 4.0, MA 17EW 3 CS SK= 1105.98
1375: A. Seiler - J. Sowiński, 4.0, MA 18EW 6 SE CJ= 98058.20
2377: P. Makohin - M. Dmowska, 3.0, MA 22EW 4 SS CK= 42053.40
2377: P. Makohin - M. Dmowska, 3.0, MA 23EW 2 S xS CA-4 110094.16
2377: P. Makohin - M. Dmowska, 3.0, MA 24EW 1 NTW C9+1 12057.08
3379: Z. Tylko - I. Jędrzejewski, 1.5, MA 28EW 2 CW S7-1 5032.70
3379: Z. Tylko - I. Jędrzejewski, 1.5, MA 29EW 3 HE D3-1 10037.23
3379: Z. Tylko - I. Jędrzejewski, 1.5, MA 30EW 4 SN D9-1 5056.30
4380: M. Hauswirt - J. Szymański, 0.5, MA 1EW 2 SE D5= 11048.64
4380: M. Hauswirt - J. Szymański, 0.5, MA 2EW 3 SN D10+3 23053.13
4380: M. Hauswirt - J. Szymański, 0.5, MA 3EW 3 HE SA-2 20025.41
5382: M. Swoboda - T. Gellert, 3.0, MA 7EW 3 NTE H2= 60065.44
5382: M. Swoboda - T. Gellert, 3.0, MA 8EW 4 SE C4+1 45057.51
5382: M. Swoboda - T. Gellert, 3.0, MA 9EW 3 D xS HA= 4709.29
6384: K. Chmielewska - P. Jończyk, 4.5, LB/SL 13EW 4 HS CQ-1 10042.02
6384: K. Chmielewska - P. Jończyk, 4.5, LB/SL 14EW 3 DE C3-2 10027.25
6384: K. Chmielewska - P. Jończyk, 4.5, LB/SL 15EW 2 NTS DK-1 10061.13
7365: D. Wojna - J. Gajda, 4.5, MA 19EW 2 HN DJ+1 14026.22
7365: D. Wojna - J. Gajda, 4.5, MA 20EW 3 DN CQ+1 13051.90
7365: D. Wojna - J. Gajda, 4.5, MA 21EW 1 SN DJ+1 11044.54
8367: M. Miklaszewska - T. Roszkowska-Śliź, 1.0, MA 25NS 3 HE D9+1 17077.10
8367: M. Miklaszewska - T. Roszkowska-Śliź, 1.0, MA 26NS 4 SE CA= 62035.41
8367: M. Miklaszewska - T. Roszkowska-Śliź, 1.0, MA 27NS 4 SE D7-2 10079.81
9369: A. Szemietowa-Kopeć - J. Orłowska, 3.0, MA 31NS 2 SN DA+1 14049.61
9369: A. Szemietowa-Kopeć - J. Orłowska, 3.0, MA 32NS 3 NTN S2+2 46097.87
9369: A. Szemietowa-Kopeć - J. Orłowska, 3.0, MA 33NS 4 SW DK= 42041.01
10371: S. Rękas - W. Bartnik, 0.5, MA/- 4NS 3 NTN S8= 60059.56
10371: S. Rękas - W. Bartnik, 0.5, MA/- 5NS 3 NTN SA= 60096.67
10371: S. Rękas - W. Bartnik, 0.5, MA/- 6NS 3 NT xE HA+1 9500.84
 +/-
 WYNIK50.43
 MIEJSCE370