Turniej na maksy

Czwartek, 7 marca 2019

Wyniki z 9 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
164Barbara Miś
Andrzej Sobula
1.5
2.0
MPMP/4566.5414
2100Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
2.5
4.0
ZPZP/35964.2214
367Piotr Turczynowicz
Bogdan Łukasik
2.5
0.5
MPMP/4563.5613
456Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
4.0
7.0
MPMP/4062.6913
58Piotr Klubiński
Sławek Robel
9.0
5.0
DS
KP
DS/67-0.1961.6012
653Marek Heichel
Marcin Wilczyński
4.0
5.0
MPMP/4061.1311
732Bogdan Kakietek
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.5
MAMA/5859.9611
821Justyna Graniczny
Maciej Operlejn
2.0
2.0
KPKP/35559.4810
938Jerzy Sadowski
Jakub Milkamanowicz
4.0
2.5
WMMA/8858.5610
1086Janusz Wygowski
Andrzej Czepnik
11.0
5.0
WPWP/25258.389
1114Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/6758.329
1294Marek Leś
Andrzej Kryń
0.0
0.0
ZPZP/35958.298
1375Józef Turecki
Zbigniew Niziołek
4.0
2.5
PKPK/5157.908
1459Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MPMP/4057.267
1558Adam Brodowski
Adam Krysa
1.5
11.0
MP
PK
MP/4057.046
167Marek Bałdysz
Krzysztof Lewandowski
13.0
5.0
DSDS/6756.566
1796Tadeusz Madej
Andrzej Popinigis
3.0
3.0
ZPZP/35956.525
1831Elżbieta Wróblewska
Stanisław Stachlewski
4.0
9.0
MAMA/5855.985
1947Roman Urbański
Zbigniew Gruszecki
1.5
4.0
MPMP/4055.814
2048Jerzy Michałek
Zbigniew Sagan
21.0
9.0
SL
MP
MP/4055.354
2165Bogdan Dziedzina
Janina Dziedzina
0.0
0.0
MPMP/4555.323
2241Zbigniew Garlej
Sławomir Grędziński
4.0
7.0
MA
WM
MA/8855.293
2346Barbara Lesiecka
Barbara Bobrzyńska
7.0
4.0
MPMP/4055.163
2439Jerzy Plichtowicz
Stanisław Czarzasty
3.0
2.5
WMMA/8855.073
255Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/6755.023
2617Andrzej Sekuła
Włodzimierz Żurawicz
7.0
3.0
KPKP/35554.573
2787Radzisław Oczkowicz
Paweł Sosnowski
5.0
5.0
WPWP/25254.543
2860Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4054.263
2962Jan Prajsnar
Jacek Herman
3.0
11.0
MPMP/4054.072
3088Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
3.0
4.0
WPWP/25253.632
3128Jerzy Jodełka
Andrzej Dachowski
5.0
2.5
MAMA/5853.632
3284Jan Olkowicz
Adam Piszczek
4.0
2.0
WPWP/25253.292
3366Wiktor Sobczyński
Tadeusz Śliwiński
0.0
0.0
MPMP/4553.222
344Małgorzata Turska-Marcinowska
Lech Warężak
7.0
11.0
DSDS/6753.222
3524Adam Łaszczotko
Dariusz Gelo
4.0
2.0
MAMA/5853.222
3654Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4053.122
3715Sławomir Zagórski
Lilianna Szatańska
3.0
3.0
DSDS/6752.422
3855Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.5
MPMP/4052.402
3979Sławomir Czapliński
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25252.322
4098Stanisław Fiedkiewicz
Bogdan Szczepański
0.0
0.0
ZP
ZP/35952.131
4110Ryszard Rolka
Anna Jankowska
5.0
3.0
DSDS/6751.881
4276Zygmunt Szczudło
Damian Smulski
2.5
4.0
PKPK/5151.661
436Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/6751.251
4436Jerzy Cichowski
Bogdan Jaskulski
1.5
4.0
MAMA/8851.181
4526Robert Sadowski
Robert Siedlecki
5.0
5.0
MAMA/5851.071
4673Andrzej Janda
Marek Szczudło
5.0
2.5
PKPK/5150.841
4713Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/6750.631
4825Janusz Pietrzak
Kazimierz Puczyński
5.0
13.0
MAMA/5850.621
4919Maria Pruchniewska
Bogdan Bródka
1.5
4.0
KPKP/35550.611
5040Witold Moreń
Jerzy Pałysa
0.0
1.5
MAMA/8850.43
5123Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
5.0
MAMA/5850.24
5222Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
4.0
5.0
KPKP/35550.18
531Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/6750.17
5478Marek Rusek
Wiesława Rusek
3.0
0.5
PKPK/5150.06
5595Mirosław Giniewicz
Wiesław Jarmułowicz
0.0
0.5

ZP
ZP/35950.00
5677Marek Naprawa
Jacek Gąsiorek
0.0
2.5

PK
PK/5149.79
5769Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
1.0
1.0
MPMP/4549.72
5872Marek Glibowski
Adam Waśko
2.0
5.0
MPMP/4548.87
5990Piotr Solecki
Jan Włodkowski
7.0
7.0
WPWP/25248.83
6045Hanna Leskiewicz
Katarzyna Michałek
3.0
7.0
MPMP/4048.49
6134Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
2.5
2.5
MAMA/8848.33
6283Jan Matuszewski
Bohdan Zacerkownyj
5.0
4.0
WPWP/25248.20
6333Janusz Oleksiak
Waldemar Surmacz
0.0
2.0
MAMA/8848.16
6451Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4047.81
652Gwidon Zajączkowski
Zbigniew Sosna
3.0
4.0
DSDS/6747.58
6649Stanisław Urbanowski
Andrzej Kopański
7.0
3.0
MPMP/4047.45
6797Zbigniew Lange
Roman Chmielecki
1.0
1.0
ZPZP/35947.37
6880Stefan Samól
Jerzy Stypiński
3.0
3.0
WPWP/25247.15
6916Andrzej Suchodolski
Dariusz Artmański
5.0
4.0
DSDS/6746.78
7082Andrzej Małdziński
Wiesław Hilbrecht
4.0
5.0
WPWP/25246.69
7130Grzegorz Rybak
Alicja Rybak
2.0
2.5
MAMA/5846.50
7229Andrzej Łodziński
Katarzyna Steć
0.5
0.0
MA
MA/5846.01
7368Janina Smolarek
Adam Kutszyński
0.0
1.5
MPMP/4545.37
7442Jan Jóźwiak
Kazimierz Dobrzyniecki
0.0
5.0
MAMA/8844.93
7537Jacek Durski
Bogdan Ojrzyński
0.0
0.0
MAMA/8844.27
7663Edward Piwowar
Ryszard Piwowar
1.0
1.0
MPMP/4544.20
7785Andrzej Malenta
Waldemar Czajkowski
5.0
1.5
WPWP/25244.19
7835Aleksander Makarewicz
Mieczysław Wierzbicki
0.0
0.0
MAMA/8843.78
7918Elżbieta Czerwińska
Adam Szmidt
2.5
0.0
KP
 
KP/35543.70
809Marcin Motykiewicz
Aleksander Czajka
4.0
7.0
DSDS/6743.48
8111Dominik Michniewski
Wojciech Szałapak
1.5
4.0
DSDS/6743.19
8281Elżbieta Szałas
Tadeusz Bryła
0.5
0.5
WPWP/25242.90
8343Halina Święch
Stanisław Miłkowski
7.0
2.0
MPMP/4042.01
8491Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
1.0
1.0
ZPZP/35941.90
8561Zdzisław Sarliński
Tomasz Waligóra
0.0
0.0
MPMP/4041.72
8620Ewa Malka
Włodzimierz Płaczkiewicz
0.5
0.5
KPKP/35541.45
8757Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4041.10
8892Wiktor Szłapacki
Danuta Mazalewska
0.0
0.0
ZP/35940.54
8952Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.0
2.5
MPMP/4040.25
9074Henryk Larwa
Tomasz Wiechowski
0.0
0.0
PK/5139.76
9171Stanisław Wrona
Stanisław Drużkowski
0.0
0.0
MPMP/4539.49
9212Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
12.0
5.0
DSDS/6739.46
9399Zdzisław Sewruk
Tadeusz Prokopowicz
0.0
0.0
ZP/35939.04
943Samuel Bałdysz
Joanna Kokot
5.0
2.5
DSDS/6738.25
9550Jan Truniarz
Romuald Jasiński
1.5
0.0
MPMP/4038.17
9644Monica Blomen
Jerzy Piekarski
5.0
0.0
MPMP/4034.70
9770Jan Jagielski
Grażyna Jaskulska
0.0
1.0
MP
MA
MP/4533.70
9827Grażyna Śniadewicz
Marek Jefremienko
1.0
0.5
MAMA/5832.77

Statystyka ośrodków...