Turniej na maksy
Poniedziałek, 25 lutego 2019
Wyniki z 22 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka PM/102
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
21
266
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
5.0
4.0
PM
PM/102
60.00
30
37
268
Witold Kaliński
Bogumił Macierzyński
12.0
9.0
PM
PM/102
57.97
23
43
258
Kazimierz Dominiak
Robert Czarnecki
9.0
5.0
PM
PM/102
57.40
20
47
259
Wacław Janicki
Krzysztof Antas
17.0
19.0
WP
PM
PM/102
57.33
18
48
270
Zenon Betański
Marek Kryniewski
5.0
5.0
PM
PM/102
57.14
18
58
269
Antoni Sękowski
Jacek Lew
18.0
15.0
PM
PM/102
56.28
13
63
267
Ryszard Jarmużewski
Andrzej Dobkowicz
5.0
4.0
PM
PM/102
55.98
11
75
250
Michał Samet
Aleksander Kasprzak
2.0
18.0
PM
PM/102
55.33
8
82
247
Ireneusz Dzikowski
Krzysztof Żak
18.0
5.0
PM
MP
PM/102
54.34
7
84
264
Andrzej Pella
Ryszard Kamiński
4.0
4.0
PM
PM/102
54.31
7
103
246
Aleksander Chrenowski
Aldona Chrenowska
13.0
4.0
PM
PM/102
53.63
6
106
260
Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
7.0
5.0
PM
PM/102
53.54
5
131
262
Józef Idczak
Leszek Ekert
7.0
3.0
PM
PM/102
51.97
4
132
272
Jerzy Kajzer
Dariusz Milewski
5.0
2.0
PM
PM/102
51.96
4
160
245
Janusz Przybyszewski
Krzysztof Czapczyk
11.0
3.0
PM
PM/102
50.47
1
161
261
Tomasz Patalan
Danuta Żabicka
4.0
7.0
WM
PM
PM/102
50.39
1
168
271
Michał Gutowski
Włodzimierz Wasielewski
4.0
2.5
PM
PM/102
50.04
1
172
251
Dariusz Wiktorko
Szczepan Chruścicki
1.5
4.0
PM
PM/102
49.93
176
249
Leszek Szkudlarek
Elżbieta Czekaj
9.0
12.0
PM
PM/102
49.67
199
255
Michał Wróblewski
Jacek Sikora
3.0
5.0
PM
PM/102
48.58
241
265
Edmund Pinkiewicz
Waldemar Warzała
12.0
12.0
PM
PM/102
46.83
247
248
Marek Fijałkowski
Krzysztof Niemkiewicz
2.0
5.0
PM
PM/102
46.47
264
253
Waldemar Wnuk
Zdzisław Koza
2.5
3.0
PM
PM/102
44.87
288
252
Wiesław Andruk
Waldemar Niewiński
9.0
0.5
MA
PM
PM/102
43.01
299
256
Piotr Zamiar
Dariusz Podfigurny
4.0
4.0
PM
PM/102
42.01
301
263
Grażyna Płocka
Marcin Ozga
0.5
0.0
PM
PM/102
41.89
319
254
Tomasz Czekała
Mirosław Giełczyński
1.5
1.5
PM
PM/102
39.54
328
243
Barbara Boros
Piotr Szpryngier
2.0
0.0
PM
PM/102
38.56
339
244
Zofia Czarnecka
Marzena Banach
2.5
2.0
PM
PM/102
34.11
Statystyka ośrodków...