Turniej na maksy

Środa, 20 lutego 2019

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
1110Jerzy Mścisz
Maciej Mizerka
13.0
3.0
WPWP/24468.0118
246Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
12.0
12.0
MPMP/4065.6718
3102Krzysztof Brudka
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WPWP/24464.5917
486Jakub Zawada
Przemysław Zawada
7.0
19.0
PK
MA
PK/11862.9716
561Jacek Herman
Ryszard Jaśkiewicz
11.0
11.0
MPMP/4060.6716
614Jacek Korpetta
Artur Rutkowski
17.0
19.0
MAMA/5559.7715
775Roman Opaliński
Jacek Znamirowski
18.0
15.0
PKPK/11859.2215
822Halina Borewicz
Andrzej Borewicz
9.0
11.0
MAMA/5558.8514
99Krzysztof Kobyliński
Andrzej Ziomek
11.0
9.0
MAMA/5558.6114
1015Krzysztof Malesiński
Urszula Staniszewska
0.5
0.0
MAMA/5558.4913
11101Jan Borychowski
Bogdan Świątek
13.0
12.0
WPWP/24458.2312
1239Tadeusz Garbacik
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/4057.9912
13106Marek Juszczak
Grzegorz Samol
5.0
5.0
WPWP/24457.5111
14122Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
3.0
3.0
WPWP/24457.4811
1552Wacław Gąssowski
Jan Prajsnar
12.0
3.0
MPMP/4057.3510
1621Jacek Metter
Andrzej Kondeja
2.5
13.0
MAMA/5557.2510
17108Janusz Suszczyński
Henryk Duszyński
4.0
4.0
WPWP/24456.879
1894Jerzy Nowak
Jacek Kokociński
13.0
5.0
WPWP/24456.458
1918Grzegorz Kula
Lech Sadoś
11.0
12.0
MAMA/5556.448
2089Jerzy Rybarski
Władysław Chodziński
2.5
7.0
PKPK/11856.197
2174Tomasz Bajorek
Robert Przybyło
9.0
7.0
PKPK/11855.777
2280Zbigniew Kiełbasa
Bolesław Smorąg
4.0
5.0
PKPK/11855.646
2310Magdalena Czajkowska
Robert Chmielak
1.5
7.0
MAMA/5555.266
2453Mateusz Sobczak
Maksymilian Chodacki
9.0
7.0
DS
SL
MP/4055.045
2563Kazimierz Dziadkowiec
Marek Adamczyk
7.0
7.0
MPMP/4054.914
2619Edward Windorpski
Mariusz Łasiewicki
4.0
4.0
MAMA/5554.824
2791Dariusz Kulpiński
Tadeusz Przybyło
9.0
9.0
PKPK/11854.704
2850Aleksander Wodyński
Antoni Paja
4.0
4.0
MPMP/4054.614
2965Grzegorz Superson
Marcin Wilczyński
12.0
5.0
MPMP/4054.614
30124Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
3.0
4.0
WPWP/24454.374
31114Witold Szczepaniak
Jacek Wędrychowicz
5.0
12.0
WPWP/24454.214
3282Bogusław Nidecki
Leszek Garbacik
5.0
5.0
PKPK/11854.193
3336Marian Czopek
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MPMP/4053.963
34121Małgorzata Węglewska
Janusz Kopras
1.5
4.0
WPWP/24453.903
354Waldemar Burakowski
Paweł Chindelewicz
15.0
12.0
MA
PM
MA/5553.843
3629Piotr Radzikowski
Kazimierz Gałka
9.0
7.0
MPMP/4053.743
37103Hieronim Nowacki
Karol Mońko
5.0
5.0
WPWP/24453.743
3866Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
4.0
3.0
MPMP/4053.733
3933Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MPMP/4053.523
4045Jacek Kalinowski
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/4053.493
4177Stanisław Bąk
Tomasz Magryś
5.0
1.5
PKPK/11853.483
42111Paweł Siwak
Eugeniusz Dota
2.0
2.5
WPWP/24453.282
4370Jacek Szczerba
Jan Kadula
4.0
12.0
PKPK/11853.272
4483Adam Rudyk
Leokadia Weryńska-Leja
0.0
1.5
NZ
PK
PK/11852.792
45105Eugeniusz Kubiak
Stefan Sytlak
1.0
1.0
WPWP/24452.752
4616Tomasz Wolfke
Witold Żygulski
1.5
1.5
MAMA/5552.472
4732Kazimierz Lenda
Leszek Kirsz
4.0
4.0
MPMP/4052.332
485Paweł Rokoszyński
Henryk Przybysławski
4.0
5.0
MAMA/5552.092
49104Justyna Łaniewska
Jacek Płoszyński
2.0
2.0
WPWP/24452.002
5035Wit Klapper
Adam Krysa
21.0
11.0
SL
PK
MP/4051.912
5137Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
12.0
13.0
MPMP/4051.862
5288Grzegorz Rusinek
Bronisław Wajnryb
2.5
0.0
PK
NZ
PK/11851.732
5390Janusz Jarząbek
Wincenty Chmiel
5.0
5.0
PKPK/11851.711
54113Ewa Knapik
Tomasz Kuchta
5.0
0.0
WP
NZ
WP/24451.531
5517Michał Zalewski
Roman Janczarek
0.0
5.0
MA
KP
MA/5551.471
56115Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.5
1.5
WPWP/24451.401
5779Jerzy Puchała
Marian Górecki
5.0
5.0
PKPK/11851.391
58109Janusz Borowski
Małgorzata Grzybek
3.0
0.0
WP
NZ
WP/24451.301
5948Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4051.161
6044Katarzyna Michałek
Hanna Leskiewicz
7.0
3.0
MPMP/4051.161
6113Tomasz Kozłowski
Piotr Guzik
3.0
1.0
MAMA/5550.471
6243Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MPMP/4050.461
6396Lidia Suszczyńska
Barbara Speth
0.0
1.5
WPWP/24450.43
6464Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
11.0
4.0
MPMP/4050.33
6569Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
7.0
12.0
PKPK/11850.31
6684Stanisław Drobot
Waldemar Kaszuba
9.0
3.0
PKPK/11850.18
6795Marian Grzesiak
Andrzej Plewiński
4.0
0.5
LB
WP
WP/24450.07
6834Tytus Bisping
Jerzy Jeleń
7.0
2.5
MPMP/4050.04
6962Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/4049.98
7049Grzegorz Latała
Piotr Stopa
3.0
13.0
MPMP/4049.78
7198Małgorzata Zielonacka
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WPWP/24449.73
7240Aleksander Jezioro
Mirosław Sady
21.0
12.0
MPMP/4049.49
7338Mateusz Dominik
Patryk Mrukot
2.0
1.0
MPMP/4049.47
7451Janusz Natorski
Jacek Gurgul
5.0
5.0
MPMP/4049.36
7547Leszek Faber
Maria Krasowska
4.0
4.0
MPMP/4049.27
76112Andrzej Mazurek
Jan Sibilski
12.0
5.0
WPWP/24449.26
7742Anna Burda
Aleksandra Talaczek
2.5
2.0
MPMP/4049.08
7872Hanna Łazarska
Jadwiga Żulińska
4.0
1.5
PKPK/11848.86
7928Stanisław Miłkowski
Marek Pietrzak
2.0
2.0
MPMP/4048.86
8057Jan Skuciński
Zbigniew Przeginiak
5.0
4.0
MPMP/4048.72
8123Ryszard Cieślik
Małgorzata Praszałowicz
3.0
5.0
MPMP/4048.69
8268Robert Kwiatkowski
Jerzy Góralczyk
4.0
5.0
PKPK/11848.32
8359Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.5
2.5
MPMP/4048.29
8458Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
4.0
21.0
MP
MA
MP/4048.23
8571Jan Rusin
Tadeusz Szemraj
5.0
5.0
PKPK/11848.21
8685Leszek Jarosz
Tadeusz Dańczak
4.0
1.0
PKPK/11848.20
8760Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4048.13
8867Tomasz Ukraiński
Kazimierz Dziok
12.0
9.0
PKPK/11847.70
893Krzysztof Gołaś
Aleksander Waślicki
5.0
4.0
MAMA/5546.95
9024Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
5.0
7.0
MPMP/4046.85
91118Hanna Derdowska-Zimpel
Zdzisław Stryła
1.0
1.0
WPWP/24446.82
9254Waldemar Rybka
Jacek Brózda
5.0
4.0
MPMP/4046.77
9327Leszek Ochał
Małgorzata Serczyk
3.0
0.0
MPMP/4046.07
9487Tomasz Twaróg
Eugeniusz Strzyż
4.0
5.0
MP
PK
PK/11845.80
9511Jan Misiuk
Gerard Czernohorski
7.0
5.0
MAMA/5545.73
9631Zdzisław Gędłek
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/4045.72
9730Piotr Stefanów
Andrzej Borek
2.0
5.0
MPMP/4045.54
9876Jan Porada
Jan Worek
5.0
1.5
PKPK/11845.35
99117Lidia Gapińska
Andrzej Proniewicz
2.0
3.0
WPWP/24444.51
100120Krzysztof Galubiński
John Catlow
2.5
2.5
WPWP/24444.43
1017Andrzej Miszewski
Krzysztof Hordyński
18.0
3.0
MAMA/5544.38
102123Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
2.0
WPWP/24444.14
10392Stanisław Zych
Mariusz Kozaczyński
5.0
7.0
PKPK/11844.11
10493Wojciech Kaniewski
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPWP/24443.93
10581Zbigniew Czarnecki
Lesław Chmiel
3.0
5.0
PKPK/11843.86
10612Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
5.0
9.0
MAMA/5543.21
10741Artur Bobołowicz
Mirosław Mamoń
5.0
4.0
MPMP/4043.07
10899Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24441.64
1098Jan Wadowski
Marian Stupkiewicz
1.5
3.0
MAMA/5541.00
110116Krzysztof Jordan
Edward Niewierowski
2.5
11.0
WPWP/24440.91
1112Paweł Sierakowski
Maciej Kulikowski
2.0
3.0
MAMA/5540.84
11255Tadeusz Rejdych
Marek Orłowicz
7.0
3.0
MPMP/4039.31
113100Małgorzata Augustyn
Mirosława Miętkiewska
2.5
2.5
WPWP/24439.02
114119Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.0
0.5
WPWP/24439.01
11578Zdzisław Baryła
Bogusław Kruczek
4.0
11.0
PKPK/11838.42
116107Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.5
1.0
WPWP/24437.77
11726Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4036.94
11825Sławomir Skocz
Sylwester Żelazny
2.0
1.5
MPMP/4036.53
11956Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4036.45
1201Jerzy Jodełka
Andrzej Dachowski
5.0
2.5
MAMA/5533.42
1216Janusz Wawrowski
Sławomir Rokicki
4.0
2.5
MAMA/5530.92
12297Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
1.0
1.0
WPWP/24430.22
12373Stanisław Chlebuś
Jadwiga Roźniatowska
1.0
2.5
PKPK/11828.29

Statystyka ośrodków...