Turniej na maksy

Środa, 13 lutego 2019

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 98: Z. Kiełbasa - B. Smorąg, 9.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1101: B. Kruczek - Z. Baryła, 15.0, PK 19NS 2 DW S10+2 13013.04
1101: B. Kruczek - Z. Baryła, 15.0, PK 20NS 6 S xE DK= 16600.01
286: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 7EW 4 HW CA-1 1003.62
286: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 8EW 4 H xE D2= 59097.10
396: J. Znamirowski - J. Zawada, 22.0, PK 9NS 3 SN HA-1 5026.81
396: J. Znamirowski - J. Zawada, 22.0, PK 10NS 6 NTW H5+1 147027.54
487: W. Gruszczyński - J. Porada, 8.0, PK 13EW 2 SE HK+2 17068.84
487: W. Gruszczyński - J. Porada, 8.0, PK 14EW 2 SE CA-3 1508.70
5103: W. Paszko - R. Przybyło, 14.0, PK 11NS 3 SW H4-1 5069.57
5103: W. Paszko - R. Przybyło, 14.0, PK 12NS 3 NT xS CK+1 950100.00
688: T. Jędrzejek - J. Rybarski, 6.5, PK 23EW 2 HE S3+1 14080.88
688: T. Jędrzejek - J. Rybarski, 6.5, PK 24EW 3 S xN DK-2 30080.43
789: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 21EW 2 CE SK+1 11089.13
789: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 22EW 3 SE H5-1 10038.41
8100: S. Drobot - D. Kulpiński, 18.0, PK 5EW 2 S xN DK-3 80083.33
8100: S. Drobot - D. Kulpiński, 18.0, PK 6EW 6 NTN HQ-3 15088.41
9102: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 29NS 2 HE D4-2 20058.45
9102: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 30NS 3 NTN DQ+2 46075.36
1097: B. Wajnryb - G. Rusinek, 2.5, NZ/PK 3NS 3 NTW H3= 60031.83
1097: B. Wajnryb - G. Rusinek, 2.5, NZ/PK 4NS 6 SS C10-4 4000.00
1191: M. Pietraszek - P. Zawada, 37.0, PK/MA 1EW 4 S xW C3-4 8002.17
1191: M. Pietraszek - P. Zawada, 37.0, PK/MA 2EW 4 S xxW C2= 880100.00
1293: J. Puchała - W. Kaszuba, 8.0, PK 25EW 3 HW D3+1 17092.75
1293: J. Puchała - W. Kaszuba, 8.0, PK 26EW 6 NTS H10= 144028.68
13104: J. Góralczyk - M. Czesnar, 7.5, PK 17NS 4 HE DK-1 5082.61
13104: J. Góralczyk - M. Czesnar, 7.5, PK 18NS 3 SS DQ+2 20019.57
1481: T. Ukraiński - T. Bajorek, 21.0, PK 27EW 4 HE S6+3 51034.39
1481: T. Ukraiński - T. Bajorek, 21.0, PK 28EW 1 NTE H5+3 18050.00
1599: L. Jarosz - T. Dańczak, 5.0, PK 15NS 6 NTE D10-2 100100.00
1599: L. Jarosz - T. Dańczak, 5.0, PK 16NS 6 HN DA= 98065.94
 +/-
 WYNIK53.92
 MIEJSCE42