Turniej na maksy

Środa, 13 lutego 2019

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 95: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
197: B. Wajnryb - G. Rusinek, 2.5, NZ/PK 15NS 6 SW CA= 98024.64
197: B. Wajnryb - G. Rusinek, 2.5, NZ/PK 16NS 4 HS SK+3 51031.16
291: M. Pietraszek - P. Zawada, 37.0, PK/MA 13EW 4 S xE HK-1 2001.45
291: M. Pietraszek - P. Zawada, 37.0, PK/MA 14EW 1 NTS H2= 9067.39
385: J. Rusin - T. Szemraj, 10.0, PK 7EW 3 HW CA+1 17026.81
385: J. Rusin - T. Szemraj, 10.0, PK 8EW 4 DN S4-1 5023.91
4104: J. Góralczyk - M. Czesnar, 7.5, PK 29NS 3 NTE S4-2 20058.45
4104: J. Góralczyk - M. Czesnar, 7.5, PK 30NS 5 CN DK= 40033.09
581: T. Ukraiński - T. Bajorek, 21.0, PK 9EW 3 NTN SK= 4005.07
581: T. Ukraiński - T. Bajorek, 21.0, PK 10EW 3 NTW C6+4 72011.59
699: L. Jarosz - T. Dańczak, 5.0, PK 27NS 6 NTE D5+1 102023.99
699: L. Jarosz - T. Dańczak, 5.0, PK 28NS 3 NTE S2+1 4303.50
7101: B. Kruczek - Z. Baryła, 15.0, PK 1NS 3 D xN CQ-2 3009.42
7101: B. Kruczek - Z. Baryła, 15.0, PK 2NS 4 SE H10= 42018.12
892: L. Weryńska-Leja - S. Sadło, 6.5, PK 19EW PASSN = 036.96
892: L. Weryńska-Leja - S. Sadło, 6.5, PK 20EW 3 NTE DK+2 66037.50
993: J. Puchała - W. Kaszuba, 8.0, PK 21NS 3 CE SK-1 5045.65
993: J. Puchała - W. Kaszuba, 8.0, PK 22NS 3 SE H10+1 1702.90
1087: W. Gruszczyński - J. Porada, 8.0, PK 25EW 3 HW S9= 14086.23
1087: W. Gruszczyński - J. Porada, 8.0, PK 26EW 6 NTN C7= 144028.68
1186: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 23NS 3 HE S3= 14019.12
1186: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 24NS 3 NT xN DA-4 8003.62
12102: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 5EW 3 DE S3-2 1007.97
12102: H. Furman - T. Przybyło, 18.0, PK 6EW 4 SS H6-1 5042.75
1389: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 3EW 4 SE CA-1 10015.93
1389: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 4EW 6 DN D7= 13709.42
14100: S. Drobot - D. Kulpiński, 18.0, PK 17EW 3 HE DK-1 5017.39
14100: S. Drobot - D. Kulpiński, 18.0, PK 18EW 4 HS DQ+2 68026.81
1590: M. Górecki - B. Nidecki, 10.0, PK 11NS 3 SW H4= 14024.64
1590: M. Górecki - B. Nidecki, 10.0, PK 12NS 3 HE SA-2 10035.51
 +/-
 WYNIK25.99
 MIEJSCE141