Turniej na maksy

Środa, 13 lutego 2019

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 93: J. Puchała - W. Kaszuba, 8.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
194: E. Strzyż - T. Magryś, 6.5, PK 13NS 2 SE CJ+1 14066.67
194: E. Strzyż - T. Magryś, 6.5, PK 14NS 1 NTS H2+1 12072.46
297: B. Wajnryb - G. Rusinek, 2.5, NZ/PK 17NS 2 HE DK= 11060.14
297: B. Wajnryb - G. Rusinek, 2.5, NZ/PK 18NS 3 HS DQ+3 23028.99
391: M. Pietraszek - P. Zawada, 37.0, PK/MA 15EW 4 SE D10+1 45018.84
391: M. Pietraszek - P. Zawada, 37.0, PK/MA 16EW 6 HN S9+1 101011.59
486: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 9EW 3 HE S3-2 20016.67
486: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 10EW 6 NTW H5+1 147072.46
5104: J. Góralczyk - M. Czesnar, 7.5, PK 1NS 2 NTE CA-1 5054.35
5104: J. Góralczyk - M. Czesnar, 7.5, PK 2NS 2 SE D2+2 17044.93
681: T. Ukraiński - T. Bajorek, 21.0, PK 11EW 2 SW CQ= 11057.25
681: T. Ukraiński - T. Bajorek, 21.0, PK 12EW 3 H xE C6-2 30028.99
799: L. Jarosz - T. Dańczak, 5.0, PK 29NS 5 CE D4-2 20058.45
799: L. Jarosz - T. Dańczak, 5.0, PK 30NS 3 NTS H5+2 46075.36
8101: B. Kruczek - Z. Baryła, 15.0, PK 3NS 3 H xN SA-2 30051.51
8101: B. Kruczek - Z. Baryła, 15.0, PK 4NS 3 H xN S9-1 2007.25
995: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK 21EW 3 CE SK-1 5054.35
995: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK 22EW 3 SE H10+1 17097.10
10103: W. Paszko - R. Przybyło, 14.0, PK 23NS 1 NTE S3+1 12035.30
10103: W. Paszko - R. Przybyło, 14.0, PK 24NS 3 DE C3-2 10070.29
1187: W. Gruszczyński - J. Porada, 8.0, PK 27EW 7 SW S7-2 1007.08
1187: W. Gruszczyński - J. Porada, 8.0, PK 28EW 3 NTE H5= 40075.36
1298: Z. Kiełbasa - B. Smorąg, 9.0, PK 25NS 3 HW D3+1 1707.25
1298: Z. Kiełbasa - B. Smorąg, 9.0, PK 26NS 6 NTS H10= 144071.32
1384: W. Chmiel - J. Jarząbek, 10.0, PK 7EW 4 SW CA-1 1003.62
1384: W. Chmiel - J. Jarząbek, 10.0, PK 8EW 3 NTS S5= 4002.17
1489: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 5EW 3 NTW C3+1 43052.17
1489: B. Surowiec - L. Chmiel, 10.0, PK 6EW 6 SN HQ-3 15088.41
15100: S. Drobot - D. Kulpiński, 18.0, PK 19EW 2 CN HQ-2 10071.01
15100: S. Drobot - D. Kulpiński, 18.0, PK 20EW 3 DN SA-3 3007.36
 +/-
 WYNIK45.62
 MIEJSCE108