Turniej na maksy

Środa, 13 lutego 2019

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 33: B. Pawszak - M. Stupkiewicz, 15.0, MA, MA/55

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
130: P. Guzik - T. Kozłowski, 4.0, MA 21EW 2 HE SK-2 10033.33
130: P. Guzik - T. Kozłowski, 4.0, MA 22EW 3 SE H5-1 10038.41
232: A. Kondeja - J. Metter, 15.5, MA 25EW 4 D xS H7-1 10069.57
232: A. Kondeja - J. Metter, 15.5, MA 26EW 4 NTS D9+2 69067.64
334: A. Borewicz - M. Łopaciuk, 15.0, MA 3EW 3 NTW HK= 60068.17
334: A. Borewicz - M. Łopaciuk, 15.0, MA 4EW 5 DN HA+1 62036.96
411: P. Sierakowski - M. Kulikowski, 5.0, MA 7EW 4 HW DA+1 65096.38
411: P. Sierakowski - M. Kulikowski, 5.0, MA 8EW 5 D xN CA-2 30069.57
513: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 6.0, MA 11EW 4 HS S4-2 10047.83
513: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 6.0, MA 12EW 4 S xS CK-1 20092.03
615: A. Waślicki - K. Gołaś, 9.0, MA 15EW 6 SW CA= 98075.36
615: A. Waślicki - K. Gołaś, 9.0, MA 16EW 4 HN S9+3 51068.84
717: T. Wolfke - W. Żygulski, 3.0, MA 19EW 3 C xS C10-1 10071.01
717: T. Wolfke - W. Żygulski, 3.0, MA 20EW 4 SE DK+2 68061.03
819: W. Siudek - A. Irzycki, 0.0, 23EW 4 HE S3-1 10032.36
819: W. Siudek - A. Irzycki, 0.0, 24EW 3 D xE C3-3 5007.25
921: A. Kudelski - A. Dachowski, 6.5, MA 1EW 5 C xW S2-3 5008.70
921: A. Kudelski - A. Dachowski, 6.5, MA 2EW 4 SE CA-1 5027.54
1023: R. Chmielak - M. Czajkowska, 8.5, MA 5NS 2 S xN DA-3 80016.67
1023: R. Chmielak - M. Czajkowska, 8.5, MA 6NS 4 SS H6-1 5057.25
1125: J. Korpetta - A. Rutkowski, 36.0, MA 9NS 4 CN SK-2 10015.94
1125: J. Korpetta - A. Rutkowski, 36.0, MA 10NS 6 NTW C6+1 147027.54
1226: W. Miłkowski - J. Misiuk, 12.0, MA 13NS 3 S xE CJ= 7302.90
1226: W. Miłkowski - J. Misiuk, 12.0, MA 14NS 1 NTS H2= 9032.61
1328: W. Maciejczuk - L. Sadoś, 25.0, MA 17NS 3 HE DK-1 5082.61
1328: W. Maciejczuk - L. Sadoś, 25.0, MA 18NS 3 SS HQ+2 20019.57
 +/-
 WYNIK47.19
 MIEJSCE97