Turniej na maksy

Środa, 13 lutego 2019

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 31: J. Popowicz - Z. Skrzypczak, 0.0, -/MA, MA/55

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
128: W. Maciejczuk - L. Sadoś, 25.0, MA 19EW 3 CN HQ-2 10071.01
128: W. Maciejczuk - L. Sadoś, 25.0, MA 20EW 3 D xN CJ-1 2003.69
230: P. Guzik - T. Kozłowski, 4.0, MA 23EW 3 NTE HJ-1 10032.36
230: P. Guzik - T. Kozłowski, 4.0, MA 24EW 4 C xW SK-1 10029.71
332: A. Kondeja - J. Metter, 15.5, MA 1EW 4 D xN SA-1 10068.12
332: A. Kondeja - J. Metter, 15.5, MA 2EW 4 SE D2= 42081.88
434: A. Borewicz - M. Łopaciuk, 15.0, MA 5EW 3 NTE S3+1 43052.17
434: A. Borewicz - M. Łopaciuk, 15.0, MA 6EW 3 NTN HQ-1 5042.75
511: P. Sierakowski - M. Kulikowski, 5.0, MA 9EW 2 DS HJ+1 11048.55
511: P. Sierakowski - M. Kulikowski, 5.0, MA 10EW 3 NTW C6+4 72011.59
613: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 6.0, MA 13EW 4 SE HK= 62094.93
613: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 6.0, MA 14EW 1 NTS H9+1 12027.54
715: A. Waślicki - K. Gołaś, 9.0, MA 17EW 3 HE DK= 14069.57
715: A. Waślicki - K. Gołaś, 9.0, MA 18EW 4 HS D4+2 68026.81
817: T. Wolfke - W. Żygulski, 3.0, MA 21EW 2 SS C5+1 14010.14
817: T. Wolfke - W. Żygulski, 3.0, MA 22EW 3 SE D3-1 10038.41
919: W. Siudek - A. Irzycki, 0.0, 25EW 2 NTW H6-1 10052.90
919: W. Siudek - A. Irzycki, 0.0, 26EW 6 NTN C10= 144028.68
1021: A. Kudelski - A. Dachowski, 6.5, MA 3NS 3 NTW HK= 60031.83
1021: A. Kudelski - A. Dachowski, 6.5, MA 4NS 3 NTN C4+1 63071.74
1123: R. Chmielak - M. Czajkowska, 8.5, MA 7NS 3 DN SQ-1 10089.13
1123: R. Chmielak - M. Czajkowska, 8.5, MA 8NS 4 SW DA= 42010.14
1225: J. Korpetta - A. Rutkowski, 36.0, MA 11NS 4 CN C4-2 10052.17
1225: J. Korpetta - A. Rutkowski, 36.0, MA 12NS 3 SS CQ= 14051.45
1326: W. Miłkowski - J. Misiuk, 12.0, MA 15NS 4 SE D10+2 48065.22
1326: W. Miłkowski - J. Misiuk, 12.0, MA 16NS 4 HN S9+3 51031.16
 +/-
 WYNIK45.91
 MIEJSCE107