Turniej na maksy

Środa, 13 lutego 2019

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 16: M. Zawiślak - B. Chomentowski, 7.0, MA, MA/55

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
115: A. Waślicki - K. Gołaś, 9.0, MA 5EW 6 HW C3-2 1007.97
115: A. Waślicki - K. Gołaś, 9.0, MA 6EW 3 NTN HQ-1 5042.75
217: T. Wolfke - W. Żygulski, 3.0, MA 9EW 3 NTN H6= 4005.07
217: T. Wolfke - W. Żygulski, 3.0, MA 10EW 6 NTW H7+1 147072.46
319: W. Siudek - A. Irzycki, 0.0, 13EW 2 SE HK+1 14033.33
319: W. Siudek - A. Irzycki, 0.0, 14EW 2 SE CA-2 10040.58
421: A. Kudelski - A. Dachowski, 6.5, MA 17EW 3 HE DK= 14069.57
421: A. Kudelski - A. Dachowski, 6.5, MA 18EW 3 D xW S5= 470100.00
523: R. Chmielak - M. Czajkowska, 8.5, MA 21EW 2 NTS C5-3 30097.83
523: R. Chmielak - M. Czajkowska, 8.5, MA 22EW 2 SE H5-1 10038.41
625: J. Korpetta - A. Rutkowski, 36.0, MA 25EW 3 D xS SQ+1 5708.70
625: J. Korpetta - A. Rutkowski, 36.0, MA 26EW 6 NTN HQ+1 14702.95
726: W. Miłkowski - J. Misiuk, 12.0, MA 3EW 3 NTW HK= 60068.17
726: W. Miłkowski - J. Misiuk, 12.0, MA 4EW 6 SS C10-2 20092.75
828: W. Maciejczuk - L. Sadoś, 25.0, MA 7EW 3 NTE D6-1 1003.62
828: W. Maciejczuk - L. Sadoś, 25.0, MA 8EW 4 D xN CA= 5100.00
930: P. Guzik - T. Kozłowski, 4.0, MA 11EW 3 H xxS S9-3 1000100.00
930: P. Guzik - T. Kozłowski, 4.0, MA 12EW 3 NTS CK= 60024.64
1032: A. Kondeja - J. Metter, 15.5, MA 15NS 3 NTE D10+3 49050.72
1032: A. Kondeja - J. Metter, 15.5, MA 16NS 4 HN S9+2 4804.35
1134: A. Borewicz - M. Łopaciuk, 15.0, MA 19NS 3 CS HA-2 10028.99
1134: A. Borewicz - M. Łopaciuk, 15.0, MA 20NS 3 D xN SA-3 80019.12
1211: P. Sierakowski - M. Kulikowski, 5.0, MA 23NS 4 HE S3-1 10067.64
1211: P. Sierakowski - M. Kulikowski, 5.0, MA 24NS 2 C xN DA-4 8003.62
1313: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 6.0, MA 1NS 3 DN SA-1 5045.65
1313: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 6.0, MA 2NS 3 NTE H10-1 5072.46
 +/-
 WYNIK42.36
 MIEJSCE125