Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 lutego 2019

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 511: T. Sum - T. Magryś, 2.5, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1502: T. Dańczak - H. Łazarska, 5.0, PK 22EW 2 SS C5+3 20051.09
1502: T. Dańczak - H. Łazarska, 5.0, PK 23EW 4 S xW C10+1 99098.36
1502: T. Dańczak - H. Łazarska, 5.0, PK 24EW 3 HW SK+1 17089.78
2503: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK/NZ 25EW 3 NTW S9+1 63067.84
2503: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK/NZ 26EW 4 HE CA+1 65055.27
2503: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK/NZ 27EW 2 SE DK= 11072.70
3504: W. Kaszuba - J. Puchała, 8.0, PK 28EW 2 SW DA-2 10012.43
3504: W. Kaszuba - J. Puchała, 8.0, PK 29EW 1 NTW D5= 9050.27
3504: W. Kaszuba - J. Puchała, 8.0, PK 30EW 3 SW CK= 14088.15
4505: W. Paszko - M. Górecki, 12.0, PK 31EW 3 H xxS DQ-1 40094.26
4505: W. Paszko - M. Górecki, 12.0, PK 32EW 3 CW D6-1 10049.79
4505: W. Paszko - M. Górecki, 12.0, PK 33EW 4 HN DA-2 10073.43
5506: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK 1EW 3 NTW D9-1 5027.60
5506: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK 2EW 5 CE C2+1 42079.10
5506: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK 3EW 2 HN DJ-1 5090.00
6507: A. Maryniak - D. Puchała, 0.0, PK/NZ 4EW 2 HW D9+1 14081.20
6507: A. Maryniak - D. Puchała, 0.0, PK/NZ 5EW 3 NTS C2-2 20096.86
6507: A. Maryniak - D. Puchała, 0.0, PK/NZ 6EW 4 SS DK-1 5090.03
7508: S. Cisek - J. Porada, 10.0, PK 7EW 1 NTW S10-2 20010.00
7508: S. Cisek - J. Porada, 10.0, PK 8EW 1 NTE H9= 9082.46
7508: S. Cisek - J. Porada, 10.0, PK 9EW 4 HS S2-1 5093.25
8509: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 10EW 4 HW DA= 62061.14
8509: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 11EW 4 HN CK+2 48021.39
8509: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 12EW 3 NTE D6-3 1501.77
9499: M. Czesnar - J. Góralczyk, 7.5, PK 13EW 2 DW D8+4 17064.50
9499: M. Czesnar - J. Góralczyk, 7.5, PK 14EW 1 NTS S4-1 5060.63
9499: M. Czesnar - J. Góralczyk, 7.5, PK 15EW 6 HW CA-1 5015.49
10500: W. Chmiel - T. Przybyło, 14.0, PK 16EW 3 DW H7-2 20050.68
10500: W. Chmiel - T. Przybyło, 14.0, PK 17EW 3 HW SA= 14053.83
10500: W. Chmiel - T. Przybyło, 14.0, PK 18EW 3 HE SK= 14023.23
11501: J. Zawada - P. Zawada, 26.0, PK/MA 19EW 2 NTS H8-1 5064.71
11501: J. Zawada - P. Zawada, 26.0, PK/MA 20EW 2 SN C2+2 17020.44
11501: J. Zawada - P. Zawada, 26.0, PK/MA 21EW 5 CS HQ-1 10057.65
 +/-
 WYNIK59.07
 MIEJSCE74