Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 lutego 2019

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 510: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1501: J. Zawada - P. Zawada, 26.0, PK/MA 25NS 3 NTW S9+1 63032.16
1501: J. Zawada - P. Zawada, 26.0, PK/MA 26NS 4 HE CA+1 65044.73
1501: J. Zawada - P. Zawada, 26.0, PK/MA 27NS 2 SE DA+1 1407.97
2502: T. Dańczak - H. Łazarska, 5.0, PK 28NS 2 HE C7+1 14014.32
2502: T. Dańczak - H. Łazarska, 5.0, PK 29NS 3 SS DK-1 10044.17
2502: T. Dańczak - H. Łazarska, 5.0, PK 30NS 2 HE CJ= 11022.89
3503: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK/NZ 31NS 3 HS DQ-1 10036.16
3503: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK/NZ 32NS 2 HN SA+2 17084.55
3503: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK/NZ 33NS 4 SE H9-3 15092.40
4504: W. Kaszuba - J. Puchała, 8.0, PK 1NS 1 S xS H5-3 5007.38
4504: W. Kaszuba - J. Puchała, 8.0, PK 2NS 4 SW D5+1 45013.12
4504: W. Kaszuba - J. Puchała, 8.0, PK 3NS 1 NTS H10+1 12046.58
5505: W. Paszko - M. Górecki, 12.0, PK 4NS 2 HE D7= 11040.19
5505: W. Paszko - M. Górecki, 12.0, PK 5NS 3 SN CQ+1 17037.16
5505: W. Paszko - M. Górecki, 12.0, PK 6NS 4 SS DK+1 45094.12
6506: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK 7NS 1 NTN D6-1 10046.71
6506: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK 8NS 1 HN SJ+1 11090.82
6506: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK 9NS 4 HN SK+1 45068.59
7507: A. Maryniak - D. Puchała, 0.0, PK/NZ 10NS 3 HW DK+1 17077.85
7507: A. Maryniak - D. Puchała, 0.0, PK/NZ 11NS 4 HN S8+2 48078.61
7507: A. Maryniak - D. Puchała, 0.0, PK/NZ 12NS 3 HE CQ-4 20099.73
8508: S. Cisek - J. Porada, 10.0, PK 13NS 4 HE DJ-2 20099.32
8508: S. Cisek - J. Porada, 10.0, PK 14NS 2 HS CJ= 11076.84
8508: S. Cisek - J. Porada, 10.0, PK 15NS 6 HE CA-1 5084.51
9509: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 16NS 4 CE HQ= 1308.83
9509: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 17NS 2 S xS HK-1 10061.07
9509: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 18NS 4 HE CQ= 42047.83
10499: M. Czesnar - J. Góralczyk, 7.5, PK 19NS 2 NTN H7= 12078.47
10499: M. Czesnar - J. Góralczyk, 7.5, PK 20NS 4 H xE S6-1 20086.24
10499: M. Czesnar - J. Góralczyk, 7.5, PK 21NS 3 CN C5+3 17093.99
11500: W. Chmiel - T. Przybyło, 14.0, PK 22NS 4 SS C4-1 5021.60
11500: W. Chmiel - T. Przybyło, 14.0, PK 23NS 3 HS S4-1 10061.85
11500: W. Chmiel - T. Przybyło, 14.0, PK 24NS 3 HW SA= 14020.71
 +/-
 WYNIK55.20
 MIEJSCE181