Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 lutego 2019

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 509: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1515: A. Bobko - I. Bobko, 9.0, PK 7NS 2 HW C3-1 10069.86
1515: A. Bobko - I. Bobko, 9.0, PK 8NS 2 SN SJ= 11090.82
1515: A. Bobko - I. Bobko, 9.0, PK 9NS 4 HN SK= 42041.19
2501: J. Zawada - P. Zawada, 26.0, PK/MA 13NS 4 HE DJ-1 10095.66
2501: J. Zawada - P. Zawada, 26.0, PK/MA 14NS 3 HN S8-1 5039.37
2501: J. Zawada - P. Zawada, 26.0, PK/MA 15NS 4 HW CA+1 45019.70
3513: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 19NS 3 NTS HJ-2 1009.13
3513: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 20NS 3 S xN C2+1 93098.23
3513: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 21NS 3 HW DK-1 5051.91
4508: S. Cisek - J. Porada, 10.0, PK 25EW 3 NTW S5+1 63067.84
4508: S. Cisek - J. Porada, 10.0, PK 26EW 4 HE S5+1 65055.27
4508: S. Cisek - J. Porada, 10.0, PK 27EW 1 NTN S2= 9019.86
5499: M. Czesnar - J. Góralczyk, 7.5, PK 28NS 2 DN S7-2 2006.35
5499: M. Czesnar - J. Góralczyk, 7.5, PK 29NS 3 NT xW D5-2 50097.70
5499: M. Czesnar - J. Góralczyk, 7.5, PK 30NS 3 CN D4= 11091.96
6512: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK 1EW 5 CE HQ= 40075.00
6512: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK 2EW 4 SW CJ+2 48093.99
6512: T. Ukraiński - A. Żarnowski, 24.0, PK 3EW 1 NTS H9= 9079.72
7514: W. Chodziński - J. Jarząbek, 12.0, PK 22EW 4 SS C2-1 5078.40
7514: W. Chodziński - J. Jarząbek, 12.0, PK 23EW 4 SW C10= 62089.24
7514: W. Chodziński - J. Jarząbek, 12.0, PK 24EW 4 HW SK-1 5017.58
8511: T. Sum - T. Magryś, 2.5, PK 10NS 4 HW DA= 62038.86
8511: T. Sum - T. Magryś, 2.5, PK 11NS 4 HN CK+2 48078.61
8511: T. Sum - T. Magryś, 2.5, PK 12NS 3 NTE D6-3 15098.23
9510: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 16EW 4 CE HQ= 13091.17
9510: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 17EW 2 S xS HK-1 10038.93
9510: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 18EW 4 HE CQ= 42052.17
10506: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK 4EW 2 HE H10+1 14081.20
10506: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK 5EW 2 SN CQ+1 14069.13
10506: S. Chlebuś - J. Roźniatowska, 3.5, PK 6EW 2 SN D10-1 5090.03
 +/-
 WYNIK64.24
 MIEJSCE17