Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 lutego 2019

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 50: A. Suchodolski - D. Artmański, 9.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
125: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 1NS 1 SS D2-4 20035.38
125: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 2NS 4 SW D5= 42020.90
226: J. Pawlicki - M. Bałdysz, 18.0, DS 3NS 2 NTS H9-1 5010.00
226: J. Pawlicki - M. Bałdysz, 18.0, DS 4NS 2 HE S2= 11040.19
327: S. Bałdysz - B. Mazur, 18.0, DS 5NS 3 NTN D4= 60048.63
327: S. Bałdysz - B. Mazur, 18.0, DS 6NS 3 NTS DK+1 43088.80
428: J. Pytel - K. Krawiec, 2.0, DS 7NS 2 HN DQ-3 3004.80
428: J. Pytel - K. Krawiec, 2.0, DS 8NS 1 NTW SA-1 5051.64
529: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 3.0, DS 9NS 4 HN C8= 42041.19
529: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 3.0, DS 10NS 4 HW DA-1 10095.92
630: T. Lubas - J. Chłądowicz, 1.5, DS 11NS 3 NTS C6+2 46062.94
630: T. Lubas - J. Chłądowicz, 1.5, DS 12NS 3 CW C4= 11049.18
731: P. Ciegielski - Z. Krawczuk, 0.0, 13NS 2 DW D5+2 13073.58
731: P. Ciegielski - Z. Krawczuk, 0.0, 14NS 2 HS S4-1 5039.37
832: M. Bielawski - K. Dufrat, 26.0, DS/MP 15NS 4 HE S5+1 45019.70
832: M. Bielawski - K. Dufrat, 26.0, DS/MP 16NS 4 HE S7-2 20049.32
933: S. Niewiadomski - M. Pastudzki, 5.5, DS 17NS 4 SS HK-3 15039.48
933: S. Niewiadomski - M. Pastudzki, 5.5, DS 18NS 4 HE S7+1 45018.89
1034: A. Marcinowski - M. Turska-Marcinowska, 14.0, DS 19NS 2 NTS HJ-1 5035.29
1034: A. Marcinowski - M. Turska-Marcinowska, 14.0, DS 20NS 3 SS H9+1 17079.56
1135: K. Obłój - W. Skonieczny, 9.0, DS 21NS 2 SE CJ+1 14030.74
1135: K. Obłój - W. Skonieczny, 9.0, DS 22NS 3 SS C6= 14042.80
1236: T. Puślecki - K. Siniecki, 0.0, 23NS 4 S xW C10-3 80099.59
1236: T. Puślecki - K. Siniecki, 0.0, 24NS 2 DW SA+1 11047.96
1337: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 25NS 3 HE C9= 14079.32
1337: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 26NS 4 HE DA+1 65044.73
1438: M. Strzelczyk - J. Kokot, 5.0, DS 27NS 2 CS D9= 9080.14
1438: M. Strzelczyk - J. Kokot, 5.0, DS 28NS 3 HW DA-3 15095.14
1539: T. Struzik - A. Jankowska, 8.0, DS 29NS 3 SS DA= 14084.82
1539: T. Struzik - A. Jankowska, 8.0, DS 30NS 2 C xN C10-1 10034.33
 +/-
 WYNIK51.48
 MIEJSCE327