Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 lutego 2019

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 48: J. Franczak - Z. Trojan, 1.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
132: M. Bielawski - K. Dufrat, 26.0, DS/MP 3NS 1 NTN H9+1 12046.58
132: M. Bielawski - K. Dufrat, 26.0, DS/MP 4NS 2 HE S5= 11040.19
233: S. Niewiadomski - M. Pastudzki, 5.5, DS 5NS 3 NTS D7-2 2003.14
233: S. Niewiadomski - M. Pastudzki, 5.5, DS 6NS 4 SS DK-1 509.97
334: A. Marcinowski - M. Turska-Marcinowska, 14.0, DS 7NS 2 NTS S6-2 20010.82
334: A. Marcinowski - M. Turska-Marcinowska, 14.0, DS 8NS 1 NTN D3-2 1008.22
435: K. Obłój - W. Skonieczny, 9.0, DS 9NS 4 HN SK+1 45068.59
435: K. Obłój - W. Skonieczny, 9.0, DS 10NS 4 HW DA= 62038.86
536: T. Puślecki - K. Siniecki, 0.0, 11NS 4 HN C9+2 48078.61
536: T. Puślecki - K. Siniecki, 0.0, 12NS 4 CW C7= 13034.20
637: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 13NS 2 HE SK+1 14061.11
637: A. Sobina - J. Więcławski, 7.0, DS 14NS 2 HS H5= 11076.84
738: M. Strzelczyk - J. Kokot, 5.0, DS 15NS 3 NTE D4= 40066.03
738: M. Strzelczyk - J. Kokot, 5.0, DS 16NS 4 DW C8-3 30074.46
839: T. Struzik - A. Jankowska, 8.0, DS 17NS 3 NTN HQ= 40097.54
839: T. Struzik - A. Jankowska, 8.0, DS 18NS 4 HE CQ+1 45018.89
925: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 19NS 2 NTN D2= 12078.47
925: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 20NS 4 DE S6-2 20086.24
1026: J. Pawlicki - M. Bałdysz, 18.0, DS 21NS 3 SE CJ= 14030.74
1026: J. Pawlicki - M. Bałdysz, 18.0, DS 22NS 4 SS S2= 42067.93
1127: S. Bałdysz - B. Mazur, 18.0, DS 23NS 4 S xW C10+1 9901.64
1127: S. Bałdysz - B. Mazur, 18.0, DS 24NS 4 CW SA-1 5082.42
1228: J. Pytel - K. Krawiec, 2.0, DS 25NS 4 HE SA-1 10090.27
1228: J. Pytel - K. Krawiec, 2.0, DS 26NS 4 HE CA+1 65044.73
1329: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 3.0, DS 27NS 3 CS S9= 11092.84
1329: M. Krzypkowski - M. Kawecki, 3.0, DS 28NS 2 HE C8-1 5067.30
1430: T. Lubas - J. Chłądowicz, 1.5, DS 29NS 2 DS S2= 9051.49
1430: T. Lubas - J. Chłądowicz, 1.5, DS 30NS 3 NTS HQ-3 1506.13
1531: P. Ciegielski - Z. Krawczuk, 0.0, 1NS 3 NTE H3-2 10088.80
1531: P. Ciegielski - Z. Krawczuk, 0.0, 2NS 4 DN S6-2 20037.16
 +/-
 WYNIK52.01
 MIEJSCE310