Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 lutego 2019

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 431: H. Grześ - W. Biedrzycki, 0.0, MP, MA/321

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1441: J. Sadowski - D. Biedrzycki, 11.0, WM/MA 15EW 3 SE D4+1 17026.90
1441: J. Sadowski - D. Biedrzycki, 11.0, WM/MA 16EW 4 HE S7-4 4009.10
2429: A. Mazur - J. Pałysa, 3.0, MA 13EW 2 HE H9+1 14038.89
2429: A. Mazur - J. Pałysa, 3.0, MA 14EW 2 HS CJ-1 5060.63
3444: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.5, MA 5EW 3 NTN H7= 60051.37
3444: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.5, MA 6EW 4 SN D10= 42037.02
4433: A. Niewiadomski - W. Adamkiewicz, 9.0, MA 17NS 3 NTW SA-1 5084.29
4433: A. Niewiadomski - W. Adamkiewicz, 9.0, MA 18NS 4 HE D8+1 45018.89
5437: M. Rutkowski - S. Grabowski, 10.0, MA 11NS 2 HN CK+3 20012.26
5437: M. Rutkowski - S. Grabowski, 10.0, MA 12NS 2 SW D4+2 17013.62
6436: J. Plichtowicz - S. Czarzasty, 5.5, WM 25NS 3 NTE S7+1 63032.16
6436: J. Plichtowicz - S. Czarzasty, 5.5, WM 26NS 4 HW CA+1 65044.73
7443: G. Nowiński - R. Truszkowski, 4.5, MA 21EW 4 CN HK= 13016.80
7443: G. Nowiński - R. Truszkowski, 4.5, MA 22EW 4 SS C6-1 5078.40
8439: E. Gilert - K. Duszczyk, 0.0, -/MA 19NS 3 CN HA-1 5035.29
8439: E. Gilert - K. Duszczyk, 0.0, -/MA 20NS 3 SN DQ= 14064.71
9442: K. Dobrzyniecki - J. Milkamanowicz, 7.5, MA/WM 23NS 1 NTS S4= 9070.44
9442: K. Dobrzyniecki - J. Milkamanowicz, 7.5, MA/WM 24NS 3 NTW SA= 4003.41
10434: B. Jasiński - J. Malinowski, 9.0, MA 27NS 2 SE DA= 11027.30
10434: B. Jasiński - J. Malinowski, 9.0, MA 28NS 2 HE H7= 11034.86
11430: D. Głowacki - A. Karczmarz, 7.0, WM 7NS 2 SE DA= 11034.52
11430: D. Głowacki - A. Karczmarz, 7.0, WM 8NS 1 SN D5= 8070.55
12432: A. Wardziński - P. Gacek, 1.0, MA 9EW 3 NTS H3= 40074.24
12432: A. Wardziński - P. Gacek, 1.0, MA 10EW 3 HW DA= 1408.97
13435: W. Palmowski - J. Jóźwiak, 9.0, MA 1EW 2 SW SJ+1 14052.73
13435: W. Palmowski - J. Jóźwiak, 9.0, MA 2EW 4 CE HA= 13034.70
14440: D. Kołodziejski - S. Grędziński, 9.0, WM 29EW 4 SS DA-1 10055.83
14440: D. Kołodziejski - S. Grędziński, 9.0, WM 30EW 2 CN D4= 9023.84
15438: A. Gotz - M. Stryczyński, 5.0, MA 3EW 1 NTS D7+2 15021.23
15438: A. Gotz - M. Stryczyński, 5.0, MA 4EW 3 HW CA= 14081.20
 +/-
 WYNIK40.63
 MIEJSCE709