Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 lutego 2019

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 430: D. Głowacki - A. Karczmarz, 7.0, WM, MA/321

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1443: G. Nowiński - R. Truszkowski, 4.5, MA 11EW 4 HN CK+1 45050.27
1443: G. Nowiński - R. Truszkowski, 4.5, MA 12EW 2 SW H3= 11050.82
2444: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.5, MA 3EW 1 NTS S7= 9079.72
2444: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.5, MA 4EW 3 HE C9= 14081.20
3432: A. Wardziński - P. Gacek, 1.0, MA 15NS 6 HW CA-1 5084.51
3432: A. Wardziński - P. Gacek, 1.0, MA 16NS 3 CE S7= 11012.50
4436: J. Plichtowicz - S. Czarzasty, 5.5, WM 9NS 4 H xN SK+1 69094.35
4436: J. Plichtowicz - S. Czarzasty, 5.5, WM 10NS 4 HW DK= 62038.86
5435: W. Palmowski - J. Jóźwiak, 9.0, MA 23NS 4 HS CA-1 10061.85
5435: W. Palmowski - J. Jóźwiak, 9.0, MA 24NS 2 HW SK+1 14020.71
6442: K. Dobrzyniecki - J. Milkamanowicz, 7.5, MA/WM 19EW 2 NTN S3= 12021.53
6442: K. Dobrzyniecki - J. Milkamanowicz, 7.5, MA/WM 20EW 3 SS C7+2 20013.76
7438: A. Gotz - M. Stryczyński, 5.0, MA 17NS 4 HE CQ-1 5084.29
7438: A. Gotz - M. Stryczyński, 5.0, MA 18NS 3 HE CQ= 14076.77
8441: J. Sadowski - D. Biedrzycki, 11.0, WM/MA 21NS 3 CN HK+1 13083.20
8441: J. Sadowski - D. Biedrzycki, 11.0, WM/MA 22NS 4 SS S2= 42067.93
9433: A. Niewiadomski - W. Adamkiewicz, 9.0, MA 25NS 3 NTW S9= 60070.54
9433: A. Niewiadomski - W. Adamkiewicz, 9.0, MA 26NS 4 HE DA+1 65044.73
10429: A. Mazur - J. Pałysa, 3.0, MA 5NS 3 NTN D3+1 63081.15
10429: A. Mazur - J. Pałysa, 3.0, MA 6NS 4 SN D2= 42062.98
11431: H. Grześ - W. Biedrzycki, 0.0, MP 7EW 2 SE DA= 11065.48
11431: H. Grześ - W. Biedrzycki, 0.0, MP 8EW 1 SN D5= 8029.45
12434: B. Jasiński - J. Malinowski, 9.0, MA 29EW 2 DS S3+1 11035.37
12434: B. Jasiński - J. Malinowski, 9.0, MA 30EW 2 HE CJ= 11077.11
13439: E. Gilert - K. Duszczyk, 0.0, -/MA 27EW 2 HW S3= 11072.70
13439: E. Gilert - K. Duszczyk, 0.0, -/MA 28EW 3 C xS SK-2 50097.43
14437: M. Rutkowski - S. Grabowski, 10.0, MA 1EW 2 H xS D5-1 10039.75
14437: M. Rutkowski - S. Grabowski, 10.0, MA 2EW 4 SW CJ= 42079.10
15440: D. Kołodziejski - S. Grędziński, 9.0, WM 13EW 2 HE DJ= 11016.26
15440: D. Kołodziejski - S. Grędziński, 9.0, WM 14EW 2 HS S9-1 5060.63
 +/-
 WYNIK58.50
 MIEJSCE84