Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 lutego 2019

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 385: P. Okonek - J. Szewczyk, 0.5, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1382: A. Bartoszuk - M. Lipnicka, 0.0, -/MA 25EW 3 NTW S5= 60029.46
1382: A. Bartoszuk - M. Lipnicka, 0.0, -/MA 26EW 4 HE CA+1 65055.27
1382: A. Bartoszuk - M. Lipnicka, 0.0, -/MA 27EW 2 SE DA= 11072.70
2384: S. Turlej - H. Osiński, 2.5, MA 31EW 5 C xE S10-2 3008.26
2384: S. Turlej - H. Osiński, 2.5, MA 32EW 3 DS SK-1 5062.64
2384: S. Turlej - H. Osiński, 2.5, MA 33EW 3 HN SA-2 10073.43
3386: J. Radomski - A. Waszkiewicz, 0.0, 4EW 3 DE CQ-1 10034.33
3386: J. Radomski - A. Waszkiewicz, 0.0, 5EW 4 HS D2-1 10083.06
3386: J. Radomski - A. Waszkiewicz, 0.0, 6EW 3 SN D10= 14077.05
4367: M. Mańkowska - M. Mańkowski, 3.0, MA 10EW 4 HW DA= 62061.14
4367: M. Mańkowska - M. Mańkowski, 3.0, MA 11EW 4 HN CK+1 45050.27
4367: M. Mańkowska - M. Mańkowski, 3.0, MA 12EW 3 NTE D6-2 10010.63
5369: M. Janota - R. Rozman, 4.0, MA 16EW 4 HE S7-3 30025.54
5369: M. Janota - R. Rozman, 4.0, MA 17EW 4 S xS HK-3 50086.75
5369: M. Janota - R. Rozman, 4.0, MA 18EW 4 HE D5= 42052.17
6371: S. Rękas - W. Bartnik, 0.5, MA/- 22EW 4 SS C4-1 5078.40
6371: S. Rękas - W. Bartnik, 0.5, MA/- 23EW 3 HS CA+1 17016.21
6371: S. Rękas - W. Bartnik, 0.5, MA/- 24EW 2 DW SA+1 11052.04
7373: W. Jochym - J. Paluchowski, 3.0, MA 28EW 2 HE C9-1 5032.70
7373: W. Jochym - J. Paluchowski, 3.0, MA 29EW 4 SS DK-1 10055.83
7373: W. Jochym - J. Paluchowski, 3.0, MA 30EW 3 SW CA-3 1504.36
8375: M. Jaroszkiewicz - T. Guberow, 2.5, MA 1NS 3 NTW SJ+1 43012.30
8375: M. Jaroszkiewicz - T. Guberow, 2.5, MA 2NS 3 SW CJ+3 23031.97
8375: M. Jaroszkiewicz - T. Guberow, 2.5, MA 3NS 1 NTS H9+2 15078.77
9377: B. Zalewski - W. Kryński, 2.5, MA 7NS 2 NTN SQ-1 10046.71
9377: B. Zalewski - W. Kryński, 2.5, MA 8NS 1 NTE H10-1 5051.64
9377: B. Zalewski - W. Kryński, 2.5, MA 9NS 4 HN SK+2 48085.40
10379: J. Sowiński - A. Seiler, 4.0, MA 13NS 2 HE CK= 11083.74
10379: J. Sowiński - A. Seiler, 4.0, MA 14NS 3 S xW H6-1 10057.36
10379: J. Sowiński - A. Seiler, 4.0, MA 15NS 4 HW SJ= 42050.41
11381: G. Rybak - A. Rybak, 4.5, MA 19NS 3 NTS S2-1 5035.29
11381: G. Rybak - A. Rybak, 4.5, MA 20NS 3 SN D7= 14064.71
11381: G. Rybak - A. Rybak, 4.5, MA 21NS 5 CN HK-2 20013.94
 +/-
 WYNIK49.53
 MIEJSCE428