Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 lutego 2019

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 363: L. Tylec - M. Makarewicz, 6.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1327: I. Saturski - S. Kurowski, 2.0, MA/- 22NS 4 SS DA+1 45093.21
1327: I. Saturski - S. Kurowski, 2.0, MA/- 23NS 3 S xW C10= 7306.81
1327: I. Saturski - S. Kurowski, 2.0, MA/- 24NS 2 DW SA= 9065.12
2339: J. Oleksiewicz - S. Cieślak, 14.0, MA 25NS 4 NTW S5= 63032.16
2339: J. Oleksiewicz - S. Cieślak, 14.0, MA 26NS 6 HE DA-1 10098.38
2339: J. Oleksiewicz - S. Cieślak, 14.0, MA 27NS 2 HW SJ-1 5069.19
3338: Z. Kuczyński - A. Zdrojewski, 15.0, MA 28NS 2 HE C7-1 5067.30
3338: Z. Kuczyński - A. Zdrojewski, 15.0, MA 29NS 2 CW S4+2 13015.99
3338: Z. Kuczyński - A. Zdrojewski, 15.0, MA 30NS 3 CN C10-2 10034.33
4336: J. Zaręba - J. Brzózy, 4.5, MA 1NS 2 DE CJ-1 5072.40
4336: J. Zaręba - J. Brzózy, 4.5, MA 2NS 3 CE S9+1 13065.30
4336: J. Zaręba - J. Brzózy, 4.5, MA 3NS 1 NTS H9+2 15078.77
5334: A. Dachowski - K. Gołaś, 7.5, MA 4NS 2 HE S2+1 14018.80
5334: A. Dachowski - K. Gołaś, 7.5, MA 5NS 3 NTS D7+1 63081.15
5334: A. Dachowski - K. Gołaś, 7.5, MA 6NS 4 SN SJ+1 45094.12
6365: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA 7NS 2 SE H3-1 10069.86
6365: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA 8NS 1 NTW H2-1 5051.64
6365: R. Neronowicz - T. Filaber, 17.0, MA 9NS 4 HN SK+2 48085.40
7366: Z. Laszczak - A. Rutkowski, 32.0, MA 10NS 4 HW DA= 62038.86
7366: Z. Laszczak - A. Rutkowski, 32.0, MA 11NS 2 HN CK+3 20012.26
7366: Z. Laszczak - A. Rutkowski, 32.0, MA 12NS 3 CW CA+1 13034.20
8331: G. Fijałkowski - T. Bożek, 14.0, MA 13EW 3 DE H8+3 17064.50
8331: G. Fijałkowski - T. Bożek, 14.0, MA 14EW 2 HS DQ-1 5060.63
8331: G. Fijałkowski - T. Bożek, 14.0, MA 15EW 6 HE H8-1 5015.49
9329: A. Żelazny - W. Cała, 10.0, MA 16EW 3 HE S8-1 10075.27
9329: A. Żelazny - W. Cała, 10.0, MA 17EW 3 SS DQ-2 10038.93
9329: A. Żelazny - W. Cała, 10.0, MA 18EW 2 NTE CQ= 12020.38
10352: T. Winciorek - B. Szulejewski, 39.0, MA/SW 19EW 3 NTS HJ-2 10090.87
10352: T. Winciorek - B. Szulejewski, 39.0, MA/SW 20EW 4 SN SA+1 6505.86
10352: T. Winciorek - B. Szulejewski, 39.0, MA/SW 21EW 4 CS D3-1 10057.65
 +/-
 WYNIK53.83
 MIEJSCE236