Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 lutego 2019

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 33: S. Niewiadomski - M. Pastudzki, 5.5, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
141: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 8.0, DS 25NS 3 NTW S9+1 63032.16
141: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 8.0, DS 26NS 4 HE H5+1 65044.73
248: J. Franczak - Z. Trojan, 1.0, DS 5EW 3 NTS D7-2 20096.86
248: J. Franczak - Z. Trojan, 1.0, DS 6EW 4 SS DK-1 5090.03
343: M. Grodzki - J. Staniów, 10.0, DS 23EW 4 HS S4-3 30083.51
343: M. Grodzki - J. Staniów, 10.0, DS 24EW 1 NTW SA+1 12069.35
431: P. Ciegielski - Z. Krawczuk, 0.0, 27NS 1 NTN S4-2 10045.81
431: P. Ciegielski - Z. Krawczuk, 0.0, 28NS 3 H xE H7-1 10087.57
549: W. Romaniszyn - R. Jakubczak, 0.0, 15EW 4 HE S9+3 51099.73
549: W. Romaniszyn - R. Jakubczak, 0.0, 16EW 3 NTW D5-1 10075.27
635: K. Obłój - W. Skonieczny, 9.0, DS 1EW 3 NTW SJ+1 43087.70
635: K. Obłój - W. Skonieczny, 9.0, DS 2EW 5 C xE C2-1 10016.12
746: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 21NS 3 SE C6= 14030.74
746: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 22NS 4 SS C6-1 5021.60
826: J. Pawlicki - M. Bałdysz, 18.0, DS 19NS 2 NTN S3-1 5035.29
826: J. Pawlicki - M. Bałdysz, 18.0, DS 20NS 2 SS H8+1 14064.71
950: A. Suchodolski - D. Artmański, 9.0, DS 17EW 4 SS HK-3 15060.52
950: A. Suchodolski - D. Artmański, 9.0, DS 18EW 4 HE S7+1 45081.11
1047: J. Piernikowski - L. Kostecki, 12.0, DS 29NS 3 SS DA= 14084.82
1047: J. Piernikowski - L. Kostecki, 12.0, DS 30NS 3 CS DA= 11091.96
1245: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 7EW 2 HW C2-1 10030.14
1245: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 8EW 2 DE H10-1 5048.36
1342: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 11EW 4 HN CK+2 48021.39
1342: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 12EW 3 CW C7= 11050.82
1444: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 9NS 4 HN C6= 42041.19
1444: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 10NS 5 D xN H3-4 11000.68
1525: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 3EW 1 NTS H9+2 15021.23
1525: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 4EW 2 HE S2+1 14081.20
 +/-
 WYNIK56.95
 MIEJSCE127