Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 lutego 2019

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 304: E. Waniurska - G. Kułak, 20.0, LU, LU/90

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1291: M. Osiński - K. Chabrowski, 7.0, LU 1NS 1 NTxN D4-2 30033.33
1291: M. Osiński - K. Chabrowski, 7.0, LU 2NS 3 NTW D5-3 15090.44
1291: M. Osiński - K. Chabrowski, 7.0, LU 3NS 1 NTS HT+1 12046.58
2292: J. Nowak - A. Szymański, 8.0, LU 4NS 3 SN D3= 14086.10
2292: J. Nowak - A. Szymański, 8.0, LU 5NS 4 HS D7-1 10016.94
2292: J. Nowak - A. Szymański, 8.0, LU 6NS 4 SN DT= 42062.98
4294: M. Świdziński - W. Gąska, 9.0, LU 10NS 2 HW DA+2 17077.85
4294: M. Świdziński - W. Gąska, 9.0, LU 11NS 4 HN CK+1 45049.73
4294: M. Świdziński - W. Gąska, 9.0, LU 12NS 2 SW D2+2 17013.62
5295: J. Tarajko - M. Zaleski, 7.0, LU 13NS 3 DW C4+3 17035.50
5295: J. Tarajko - M. Zaleski, 7.0, LU 14NS 2 HS CJ= 11076.84
5295: J. Tarajko - M. Zaleski, 7.0, LU 15NS 4 HW SJ+1 45019.70
6296: W. Okuniewski - J. Myć, 9.5, LU 16NS 5 HxE S7-4 110099.73
6296: W. Okuniewski - J. Myć, 9.5, LU 17NS 4 SxS HK-2 30025.14
6296: W. Okuniewski - J. Myć, 9.5, LU 18NS 3 CxS HQ-2 5000.82
7297: J. Baka - P. Zaleski, 15.0, LU 19NS 2 NTN S3= 12078.47
7297: J. Baka - P. Zaleski, 15.0, LU 20NS 2 SS D4+2 17079.56
7297: J. Baka - P. Zaleski, 15.0, LU 21NS 5 CS HK-2 20013.94
7298: D. Koproń - J. Jagodziński, 20.0, LU 22NS 4 SS C4= 42067.93
7298: D. Koproń - J. Jagodziński, 20.0, LU 23NS 4 HS D2-2 20028.75
7298: D. Koproń - J. Jagodziński, 20.0, LU 24NS 1 NTW S8+2 15014.99
7299: M. Krysiak - J. Grodzka, 3.0, PM/LU 25NS 3 HE SA= 14079.32
7299: M. Krysiak - J. Grodzka, 3.0, PM/LU 26NS 4 HE S5+1 65044.73
7299: M. Krysiak - J. Grodzka, 3.0, PM/LU 27NS 2 SE DA= 11027.30
7300: P. Sopiński - R. Szabla, 5.5, LU 28NS 2 NTW SQ-3 15095.14
7300: P. Sopiński - R. Szabla, 5.5, LU 29NS 3 SW D5-4 40097.29
7300: P. Sopiński - R. Szabla, 5.5, LU 30NS 3 CxN D4-1 10034.33
7301: K. Latus - K. Stachura, 10.0, LU 31NS 4 DE HA-2 10056.08
7301: K. Latus - K. Stachura, 10.0, LU 32NS 4 DS SK-2 10031.46
7301: K. Latus - K. Stachura, 10.0, LU 33NS 3 SE C7-2 10074.13
 +/-
 WYNIK51.96
 MIEJSCE313