Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 lutego 2019

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 254: Z. Herbut - Z. Kowalczyk, 7.0, LU/LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1253: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 7EW 1 NTN SQ-2 20089.18
1253: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 8EW 1 NTS C2= 9024.11
1253: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 9EW 4 HN SK+2 48014.60
2255: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 10NS 4 HW DA= 62038.86
2255: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 11NS 4 HN CK+2 48078.61
2255: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 12NS 3 NTE H5-2 10089.37
3251: J. Dudar - A. Mikołajewski, 0.0, LD 25NS 3 NTW S9+2 6601.22
3251: J. Dudar - A. Mikołajewski, 0.0, LD 26NS 5 HE DA= 65044.73
3251: J. Dudar - A. Mikołajewski, 0.0, LD 27NS 2 SE DA= 11027.30
4250: T. Przygodzki - J. Jakubowski, 1.5, LD 19NS 3 NTS HJ-1 5035.29
4250: T. Przygodzki - J. Jakubowski, 1.5, LD 20NS 3 DE C5-1 10045.91
4250: T. Przygodzki - J. Jakubowski, 1.5, LD 21NS 3 CN HK= 11070.49
5252: T. Pudelewicz - D. Kardas, 16.0, LD 16EW 4 DW SA-3 30025.54
5252: T. Pudelewicz - D. Kardas, 16.0, LD 17EW 2 SS HK= 1107.92
5252: T. Pudelewicz - D. Kardas, 16.0, LD 18EW 4 HE CQ-1 509.92
6246: J. Grzelczak - M. Zbroja, 18.0, LD 1EW 2 HS D2+1 1402.73
6246: J. Grzelczak - M. Zbroja, 18.0, LD 2EW 4 SW CJ-2 10016.12
6246: J. Grzelczak - M. Zbroja, 18.0, LD 3EW 1 NTS H10+1 12053.42
7245: J. Tańcula - M. Maciołek, 2.5, LD 22NS 4 SS C4-1 5021.60
7245: J. Tańcula - M. Maciołek, 2.5, LD 23NS 3 SW C10+1 17042.37
7245: J. Tańcula - M. Maciołek, 2.5, LD 24NS 3 CE SQ= 11047.96
8247: K. Cieślak - J. Dziubałtowski, 2.0, LD 31EW 2 HS CK-1 10063.84
8247: K. Cieślak - J. Dziubałtowski, 2.0, LD 32EW 2 HN SA-1 5062.64
8247: K. Cieślak - J. Dziubałtowski, 2.0, LD 33EW 3 SE H10-1 5044.61
9257: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 4NS 3 HW CA= 14018.80
9257: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 5NS 3 NTN D7+1 63081.15
9257: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 6NS 4 SN D10= 42062.98
10258: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 28EW 2 HW DK-1 5032.70
10258: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 29EW 3 DS S2= 11035.37
10258: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 30EW 2 SW CA-1 5036.10
11256: J. Gąsiorowski - A. Kaźmierczak, 18.0, LD 13NS 2 DE CK+1 11083.74
11256: J. Gąsiorowski - A. Kaźmierczak, 18.0, LD 14NS 2 HS S9-1 5039.37
11256: J. Gąsiorowski - A. Kaźmierczak, 18.0, LD 15NS 4 HW SJ= 42050.41
 +/-
 WYNIK42.39
 MIEJSCE669