Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 lutego 2019

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 253: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1254: Z. Herbut - Z. Kowalczyk, 7.0, LU/LD 7NS 1 NTN SQ-2 20010.82
1254: Z. Herbut - Z. Kowalczyk, 7.0, LU/LD 8NS 1 NTS C2= 9075.89
1254: Z. Herbut - Z. Kowalczyk, 7.0, LU/LD 9NS 4 HN SK+2 48085.40
2250: T. Przygodzki - J. Jakubowski, 1.5, LD 22NS 4 SS C6= 42067.93
2250: T. Przygodzki - J. Jakubowski, 1.5, LD 23NS 1 HS CA+2 14078.06
2250: T. Przygodzki - J. Jakubowski, 1.5, LD 24NS 2 SN DA-2 10061.04
3249: A. Motyka - J. Szkup, 9.0, LD 16NS 3 DW C3-2 20049.32
3249: A. Motyka - J. Szkup, 9.0, LD 17NS 4 C xS HK-3 50013.25
3249: A. Motyka - J. Szkup, 9.0, LD 18NS 4 HE SK+1 45018.89
4251: J. Dudar - A. Mikołajewski, 0.0, LD 13EW 4 HE CK-1 1004.34
4251: J. Dudar - A. Mikołajewski, 0.0, LD 14EW 2 CE HJ-2 10042.64
4251: J. Dudar - A. Mikołajewski, 0.0, LD 15EW 3 NTW C2+1 43063.45
5245: J. Tańcula - M. Maciołek, 2.5, LD 31EW 2 H xS DQ+1 8700.49
5245: J. Tańcula - M. Maciołek, 2.5, LD 32EW 3 SE HK+1 17085.18
5245: J. Tańcula - M. Maciołek, 2.5, LD 33EW 3 SE H9= 14088.42
6255: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 19NS 1 NTN S3+1 12078.47
6255: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 20NS 4 SN D7-1 10033.38
6255: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD 21NS 3 S xE D4= 5302.73
7246: J. Grzelczak - M. Zbroja, 18.0, LD 28EW 2 HE D10= 11065.14
7246: J. Grzelczak - M. Zbroja, 18.0, LD 29EW 2 DN H8+2 13026.29
7246: J. Grzelczak - M. Zbroja, 18.0, LD 30EW 2 HE CJ+1 14088.15
8257: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 1NS 3 DE CJ-1 5072.40
8257: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 2NS 3 CE C2+1 13065.30
8257: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 3NS 1 NTS H10+1 12046.58
9258: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 25EW 3 NTW S9+1 63067.84
9258: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 26EW 4 HE CA+1 65055.27
9258: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 27EW 3 CS DQ= 1107.16
10256: J. Gąsiorowski - A. Kaźmierczak, 18.0, LD 10NS 4 HW DA= 62038.86
10256: J. Gąsiorowski - A. Kaźmierczak, 18.0, LD 11NS 3 NTN CK+1 43034.74
10256: J. Gąsiorowski - A. Kaźmierczak, 18.0, LD 12NS 1 NTE H6+1 12039.37
11252: T. Pudelewicz - D. Kardas, 16.0, LD 4EW 2 HE C2+1 14081.20
11252: T. Pudelewicz - D. Kardas, 16.0, LD 5EW 3 NTS C2= 60051.37
11252: T. Pudelewicz - D. Kardas, 16.0, LD 6EW 3 NTS HK+1 43011.20
 +/-
 WYNIK48.81
 MIEJSCE456