Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 lutego 2019

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 250: T. Przygodzki - J. Jakubowski, 1.5, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1248: L. Pyda - K. Różycki, 0.5, LD 4EW 3 DW CK-1 10034.33
1248: L. Pyda - K. Różycki, 0.5, LD 5EW 4 SN C2= 62035.38
1248: L. Pyda - K. Różycki, 0.5, LD 6EW 4 SN D10-1 5090.03
2253: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 22EW 4 SS C6= 42032.07
2253: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 23EW 1 HS CA+2 14021.94
2253: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 24EW 2 SN DA-2 10038.96
3252: T. Pudelewicz - D. Kardas, 16.0, LD 10NS 4 HW DA= 62038.86
3252: T. Pudelewicz - D. Kardas, 16.0, LD 11NS 3 HN CK+2 20012.26
3252: T. Pudelewicz - D. Kardas, 16.0, LD 12NS 2 SW CA+4 2308.72
4254: Z. Herbut - Z. Kowalczyk, 7.0, LU/LD 19EW 3 NTS HJ-1 5064.71
4254: Z. Herbut - Z. Kowalczyk, 7.0, LU/LD 20EW 3 DE C5-1 10054.09
4254: Z. Herbut - Z. Kowalczyk, 7.0, LU/LD 21EW 3 CN HK= 11029.51
5257: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 25NS 4 HW SA-1 10090.27
5257: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 26NS 4 HW DJ= 62092.43
5257: H. Żywioł - Z. Dworzyński, 0.0, LD 27NS 3 SE DK-2 10087.57
6258: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 16EW 4 C xE S7-1 20050.68
6258: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 17EW 2 SS DQ-1 5023.50
6258: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 18EW 2 HE D5+2 17030.98
7256: J. Gąsiorowski - A. Kaźmierczak, 18.0, LD 1NS 5 CE DK= 40025.00
7256: J. Gąsiorowski - A. Kaźmierczak, 18.0, LD 2NS 3 NTW D5+2 4609.43
7256: J. Gąsiorowski - A. Kaźmierczak, 18.0, LD 3NS 2 NTS H9= 12046.58
8249: A. Motyka - J. Szkup, 9.0, LD 28EW 1 DN S6= 7018.51
8249: A. Motyka - J. Szkup, 9.0, LD 29EW 2 HW CJ= 11067.75
8249: A. Motyka - J. Szkup, 9.0, LD 30EW 2 HE CJ-2 10016.49
9251: J. Dudar - A. Mikołajewski, 0.0, LD 31NS 2 SE HK= 11025.46
9251: J. Dudar - A. Mikołajewski, 0.0, LD 32NS 3 DS SK-1 5037.36
9251: J. Dudar - A. Mikołajewski, 0.0, LD 33NS 3 SE C7-2 10074.13
10247: K. Cieślak - J. Dziubałtowski, 2.0, LD 13NS 1 HE DJ+2 14061.11
10247: K. Cieślak - J. Dziubałtowski, 2.0, LD 14NS 3 DS CJ-2 10023.30
10247: K. Cieślak - J. Dziubałtowski, 2.0, LD 15NS 6 HW CA-1 5084.51
11246: J. Grzelczak - M. Zbroja, 18.0, LD 7NS 2 SE DA+1 14018.63
11246: J. Grzelczak - M. Zbroja, 18.0, LD 8NS 1 SN D5-1 5030.55
11246: J. Grzelczak - M. Zbroja, 18.0, LD 9NS 3 HN C6+1 17017.22
 +/-
 WYNIK42.19
 MIEJSCE679