Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 lutego 2019

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 222: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 9.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1209: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 9.0, LB 1NS 3 NTE HQ= 40025.00
1209: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 9.0, LB 2NS 4 CE S9-1 5077.87
1209: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 9.0, LB 3NS 1 NTS H9+3 18092.74
2210: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 4NS 2 SN H4= 11079.15
2210: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 5NS 5 SN D5-2 2003.14
2210: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 6NS 4 SN D5= 42062.98
3211: A. Łagosz - J. Sidelnik, 14.0, LB 7NS 2 SE S9+1 14018.63
3211: A. Łagosz - J. Sidelnik, 14.0, LB 8NS 2 DE D2-1 5051.64
3211: A. Łagosz - J. Sidelnik, 14.0, LB 9NS 4 HN SK+1 45068.59
4212: A. Gocyła - Z. Telec, 10.0, LB 10NS 3 SS HA-2 20066.71
4212: A. Gocyła - Z. Telec, 10.0, LB 11NS 4 HN CK+2 48078.61
4212: A. Gocyła - Z. Telec, 10.0, LB 12NS 2 NTW D9-1 5070.98
5213: P. Pietrażycki - J. Obuchowicz, 14.0, LB 13NS 2 NTE DJ+3 21021.54
5213: P. Pietrażycki - J. Obuchowicz, 14.0, LB 14NS 2 HS S9= 11076.84
5213: P. Pietrażycki - J. Obuchowicz, 14.0, LB 15NS 3 NTW C2+1 43036.55
6214: A. Grygorczuk - E. Szczepański, 14.0, LB 16NS 3 DW C8-3 30074.46
6214: A. Grygorczuk - E. Szczepański, 14.0, LB 17NS 4 S xS HK-2 30025.14
6214: A. Grygorczuk - E. Szczepański, 14.0, LB 18NS 4 HE CQ+1 45018.89
7215: K. Kapturkiewicz - M. Purczyński, 5.5, LB 19NS 3 NTS HJ-1 5035.29
7215: K. Kapturkiewicz - M. Purczyński, 5.5, LB 20NS 2 SS D5+2 17079.56
7215: K. Kapturkiewicz - M. Purczyński, 5.5, LB 21NS 3 CN S10+1 13083.20
8216: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB 22NS 4 SS S4= 42067.93
8216: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB 23NS 4 HS CA-1 10061.85
8216: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB 24NS 1 NTW DJ+3 1807.90
9217: M. Fularz - R. Chmiel, 10.5, LB 25NS 3 NTW S9+1 63032.16
9217: M. Fularz - R. Chmiel, 10.5, LB 26NS 4 HE DA+1 65044.73
9217: M. Fularz - R. Chmiel, 10.5, LB 27NS 1 NTN S5= 9080.14
10218: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.5, LB 28NS 3 HE DQ-3 15095.14
10218: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.5, LB 29NS 3 CW CJ-1 10054.61
10218: W. Kępiński - R. Pilecki, 4.5, LB 30NS 3 CN C10-1 5045.64
11219: M. Szymkowiak - J. Kotasa, 7.0, LB 31NS 2 HS DQ+2 17089.02
11219: M. Szymkowiak - J. Kotasa, 7.0, LB 32NS 3 HN C5= 14072.12
11219: M. Szymkowiak - J. Kotasa, 7.0, LB 33NS 3 S xW C8= 5301.27
 +/-
 WYNIK54.55
 MIEJSCE207