Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 lutego 2019

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 158: T. Borucki - R. Rychlicki, 10.0, KP, KP/50

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1175: A. Drzewiecki - Z. Biczkowski, 10.0, KP 27NS 2 HW CA= 11027.30
1175: A. Drzewiecki - Z. Biczkowski, 10.0, KP 28NS 2 HE C7= 11034.86
2172: A. Jarmużek - J. Żurawski, 9.0, KP 29NS 3 SS C3= 14084.82
2172: A. Jarmużek - J. Żurawski, 9.0, KP 30NS 2 HE CJ-1 5063.90
3173: M. Romanowski - L. Gozdek, 4.0, KP 31NS 3 HS DQ-1 10036.16
3173: M. Romanowski - L. Gozdek, 4.0, KP 32NS TD 60.00
4170: P. Centek - M. Bałabuch, 4.0, KP 1NS 2 NTW H10= 12055.87
4170: P. Centek - M. Bałabuch, 4.0, KP 2NS 3 NTW D4-3 15090.44
5171: Z. Dąbek - M. Jankowski, 9.0, KP 3NS 1 NTS H9+2 15078.77
5171: Z. Dąbek - M. Jankowski, 9.0, KP 4NS 3 SN H4-1 10049.73
6168: C. Bury - J. Palewicz, 8.0, KP 5NS 3 SN CQ+1 17037.16
6168: C. Bury - J. Palewicz, 8.0, KP 6NS 4 SN D10= 42062.98
7169: P. Zalcman - R. Jaworski, 2.5, KP 7NS 1 NTN SQ-2 20010.82
7169: P. Zalcman - R. Jaworski, 2.5, KP 8NS 1 NTE H9-1 5051.64
8166: M. Kuśmierek - S. Pigla, 7.0, KP 9NS 4 HN SK+1 45068.59
8166: M. Kuśmierek - S. Pigla, 7.0, KP 10NS 3 SS HA-2 20066.71
9164: A. Karpiński - W. Maćkowski, 3.5, KP 11NS 3 NTN CK= 40027.52
9164: A. Karpiński - W. Maćkowski, 3.5, KP 12NS 3 NTW D2+2 4602.45
10165: P. Szczuka - T. Wasilewski, 14.0, KP 13NS 3 HE S2+1 17035.50
10165: P. Szczuka - T. Wasilewski, 14.0, KP 14NS 2 HS S9-1 5039.37
11162: D. Bartoś - A. Tomczak, 5.5, KP 15NS 4 HW D7= 42050.41
11162: D. Bartoś - A. Tomczak, 5.5, KP 16NS 2 HE S7-1 10024.73
12163: R. Wachowiak - G. Rojewski, 31.0, KP/WP 17EW 4 S xS HK-2 30074.86
12163: R. Wachowiak - G. Rojewski, 31.0, KP/WP 18EW 4 HE CQ+1 45081.11
13160: L. Kobajło - R. Kurpios, 3.5, KP 19EW 2 NTN S3= 12021.53
13160: L. Kobajło - R. Kurpios, 3.5, KP 20EW 3 SS H8= 14035.29
14176: E. Olejnik - G. Olejnik, 3.0, KP 21EW 4 C xN HK-1 20086.06
14176: E. Olejnik - G. Olejnik, 3.0, KP 22EW 4 SS C4-1 5078.40
15174: M. Korzeniowski - E. Seichter, 16.0, KP 23EW 4 H xS SK-1 20071.25
15174: M. Korzeniowski - E. Seichter, 16.0, KP 24EW 2 S xN DA-1 10038.96
 +/-
 WYNIK51.57
 MIEJSCE323