Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 lutego 2019

Wyniki z 52 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 124: A. Granowska - A. Nowak, 7.5, KP, KP/125

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1126: B. Kaczmarek - S. Kamiński, 3.0, KP 25EW 4 HW ST-1 1009.73
1126: B. Kaczmarek - S. Kamiński, 3.0, KP 26EW 4 HE CK+1 65055.27
1126: B. Kaczmarek - S. Kamiński, 3.0, KP 27EW 1 SE DA+1 11072.70
2121: R. Grabowski - B. Pliszka, 10.0, KP 1EW 3 DE HQ-2 10011.20
2121: R. Grabowski - B. Pliszka, 10.0, KP 2EW 3 CE H9+1 13034.70
2121: R. Grabowski - B. Pliszka, 10.0, KP 3EW 2 NTS H9+1 15021.23
3118: R. Fons - B. Mieszczak, 5.0, KP 13NS 2 HE H8= 11083.74
3118: R. Fons - B. Mieszczak, 5.0, KP 14NS 1 NTE D3+1 12013.08
3118: R. Fons - B. Mieszczak, 5.0, KP 15NS 4 HW CA+1 45019.70
4117: A. Majchrzak - B. Kowalczyk, 3.0, KP 28NS 3 NTE H8-4 20097.84
4117: A. Majchrzak - B. Kowalczyk, 3.0, KP 29NS 2 DN CA+2 13073.71
4117: A. Majchrzak - B. Kowalczyk, 3.0, KP 30NS 3 HE CW-1 5063.90
5127: B. Najmrodzki - J. Rdesiński, 14.0, KP 10NS 4 HW DA+1 65011.14
5127: B. Najmrodzki - J. Rdesiński, 14.0, KP 11NS 4 HN CK+2 48078.61
5127: B. Najmrodzki - J. Rdesiński, 14.0, KP 12NS 3 CW D2+1 13034.20
6123: J. Kudła - J. Nowakowski, 3.0, KP 4EW 2 SN C7= 11020.85
6123: J. Kudła - J. Nowakowski, 3.0, KP 5EW 3 NTN D3= 60051.37
6123: J. Kudła - J. Nowakowski, 3.0, KP 6EW 4 SN DT-1 5090.03
7125: K. Dembek - W. Suchodolski, 0.0, KP 7NS 2 SE DA-1 10069.86
7125: K. Dembek - W. Suchodolski, 0.0, KP 8NS 1 HS CA+1 11090.82
7125: K. Dembek - W. Suchodolski, 0.0, KP 9NS 2 HN C3+2 17017.22
8128: T. Nowak - P. Wołowski, 11.0, KP 22EW 4 SS DA= 42032.07
8128: T. Nowak - P. Wołowski, 11.0, KP 23EW 5 HS S3-3 30083.51
8128: T. Nowak - P. Wołowski, 11.0, KP 24EW 3 DW SA= 11052.04
9119: T. Nitka - J. Brzeziński, 1.5, KP 31EW 3 HS DQ-1 10063.84
9119: T. Nitka - J. Brzeziński, 1.5, KP 32EW 3 HN C9-1 5062.64
9119: T. Nitka - J. Brzeziński, 1.5, KP 33EW 3 SE HT-1 5044.61
10122: M. Wróblewicz - M. Zarembski, 5.0, KP 19NS 3 CN D3-1 5035.29
10122: M. Wróblewicz - M. Zarembski, 5.0, KP 20NS 3 SS D7= 14064.71
10122: M. Wróblewicz - M. Zarembski, 5.0, KP 21NS 4 CN S5= 13083.20
11120: Z. Brzykcy - K. Popczyński, 8.0, KP 16EW 3 CE HQ+1 13091.17
11120: Z. Brzykcy - K. Popczyński, 8.0, KP 17EW 3 HW SA+1 17064.21
11120: Z. Brzykcy - K. Popczyński, 8.0, KP 18EW 2 HE CQ+2 17030.98
 +/-
 WYNIK52.40
 MIEJSCE292