Turniej na maksy

Czwartek, 7 lutego 2019

Wyniki z 9 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 9: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
110: M. Bałdysz - J. Krystecki, 16.0, DS 9NS 4 CN SK= 13068.27
110: M. Bałdysz - J. Krystecki, 16.0, DS 10NS 4 HW D4= 62014.42
24: W. Skonieczny - J. Gładysz, 17.0, DS 15EW 4 DE HA-1 5032.01
24: W. Skonieczny - J. Gładysz, 17.0, DS 16EW 3 NTS H2= 40062.50
314: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 11NS 4 HN SA= 42097.12
314: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 12NS 3 DS CA= 11064.70
45: B. Radomska - L. Szatańska, 7.0, DS 21EW 6 NTN DJ= 144018.27
45: B. Radomska - L. Szatańska, 7.0, DS 22EW 4 HW SK-2 20012.03
53: L. Haber - P. Klubiński, 14.0, DS 19NS 5 HxN SA-1 10047.12
53: L. Haber - P. Klubiński, 14.0, DS 20NS 4 HE ST+1 65069.23
615: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 13EW 4 SxS CK-2 50091.35
615: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 14EW 1 NTE DK+2 15095.19
71: M. Szymonowicz - M. Kowalczyk, 16.0, DS 25NS 4 HS C3-1 5029.81
71: M. Szymonowicz - M. Kowalczyk, 16.0, DS 26NS 3 NTE S5-2 20079.81
813: A. Jankowska - M. Pastudzki, 6.0, DS 3NS 4 HN SJ-4 2000.00
813: A. Jankowska - M. Pastudzki, 6.0, DS 4NS 2 SxE SK-2 50040.38
916: A. Suchodolski - M. Strzelczyk, 7.5, DS 17EW 3 NTW DJ= 40060.99
916: A. Suchodolski - M. Strzelczyk, 7.5, DS 18EW 3 DE S2= 11021.02
107: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 23NS 4 DS D3-1 10063.46
107: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 24NS 2 HS SJ-1 5026.92
112: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 5EW 4 HE DA= 42054.81
112: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 6EW 4 HS S3+2 48030.77
1211: D. Marczak - W. Majewski, 9.0, DS 1EW 2 HN D9+1 14078.85
1211: D. Marczak - W. Majewski, 9.0, DS 2EW 4 CE H2+1 15033.65
138: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 7EW 1 NTN H9= 9062.50
138: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 8EW 3 SW S8-1 5027.88
 +/-
 WYNIK49.35
 MIEJSCE59