Turniej na maksy

Czwartek, 7 lutego 2019

Wyniki z 9 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 8: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
13: L. Haber - P. Klubiński, 14.0, DS 13EW 3 SxS CK= 7305.77
13: L. Haber - P. Klubiński, 14.0, DS 14EW 2 SW D7= 11068.27
214: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 9NS 3 DN SK+1 13068.27
214: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 10NS 3 NTW D6-2 20098.08
34: W. Skonieczny - J. Gładysz, 17.0, DS 19EW 4 HN SA= 4203.85
34: W. Skonieczny - J. Gładysz, 17.0, DS 20EW 4 HE ST+1 65030.77
42: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 17NS 3 NTW DA+1 43012.03
42: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 18NS 1 NTW S3+1 12057.99
515: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 11EW 4 DS ST-1 5018.27
515: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 12EW 2 SS CA= 11035.30
613: A. Jankowska - M. Pastudzki, 6.0, DS 23NS 2 SE HK+1 14049.04
613: A. Jankowska - M. Pastudzki, 6.0, DS 24NS 2 NTN H7= 12067.31
712: S. Zagórski - S. Bałdysz, 8.0, DS 1NS 1 NTN D2+3 18025.96
712: S. Zagórski - S. Bałdysz, 8.0, DS 2NS 4 CE H2+2 17052.88
816: A. Suchodolski - M. Strzelczyk, 7.5, DS 15EW 3 DE HA= 11063.99
816: A. Suchodolski - M. Strzelczyk, 7.5, DS 16EW 3 NTS S9+1 43023.08
96: K. Ćwik - D. Artmański, 9.0, DS 21NS 6 NTN DJ= 144081.73
96: K. Ćwik - D. Artmański, 9.0, DS 22NS 5 CE S2+1 62028.02
101: M. Szymonowicz - M. Kowalczyk, 16.0, DS 3EW 5 DN H6= 40039.42
101: M. Szymonowicz - M. Kowalczyk, 16.0, DS 4EW 5 HN DK-2 20096.15
1110: M. Bałdysz - J. Krystecki, 16.0, DS 25EW 4 HS C8= 4204.81
1110: M. Bałdysz - J. Krystecki, 16.0, DS 26EW 3 NTE H6-1 10039.42
127: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 5EW 4 HE DT+1 45096.15
127: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 6EW 4 HS S3+1 45069.23
139: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 7NS 1 NTN H9= 9037.50
139: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 8NS 3 SW S8-1 5072.12
 +/-
 WYNIK47.90
 MIEJSCE73