Turniej na maksy

Czwartek, 7 lutego 2019

Wyniki z 9 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 75: T. Bisping - W. Strzemecki, 28.0, MP/MA, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
162: P. Stefanów - R. Podsiadły, 7.0, MP 7EW 2 CS S8+1 11030.77
162: P. Stefanów - R. Podsiadły, 7.0, MP 8EW 3 NTE HT-2 1009.62
272: K. Michałek - T. Garbacik, 20.0, MP 5NS 4 HE C3= 42045.19
272: K. Michałek - T. Garbacik, 20.0, MP 6NS 4 HS D6+1 45030.77
380: W. Tomala - L. Zatorski, 6.0, MP 1EW 3 NTN SQ= 40053.85
380: W. Tomala - L. Zatorski, 6.0, MP 2EW 3 CE H2+3 17047.12
376: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 17NS 3 NTW S3= 40039.01
376: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 18NS 3 DE S2+1 13034.01
368: Z. Baran - R. Gibała, 0.0, MP 25EW 3 HS C3= 14026.92
368: Z. Baran - R. Gibała, 0.0, MP 26EW 3 NTW H3-5 5003.85
566: M. Heichel - S. Urbanowski, 11.0, MP 27EW 4 NTE H5+2 49086.24
566: M. Heichel - S. Urbanowski, 11.0, MP 28EW 4 SW DA-1 5020.88
677: H. Leskiewicz - Z. Sagan, 12.0, MP 21NS 6 SS S5= 143060.58
677: H. Leskiewicz - Z. Sagan, 12.0, MP 22NS 3 NTW SK-2 20087.97
770: B. Lesiecka - B. Bobrzyńska, 11.0, MP 9NS 2 NTN SK-2 10026.92
770: B. Lesiecka - B. Bobrzyńska, 11.0, MP 10NS 4 HE CQ-1 10081.73
863: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 23EW 4 SE CJ= 62094.23
863: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 24EW 2 SN C5-1 5073.08
982: J. Prajsnar - J. Surdej, 4.0, MP 15NS 2 DE HA+1 11036.01
982: J. Prajsnar - J. Surdej, 4.0, MP 16NS 3 NTS S8+1 43076.92
1060: M. Pietrzak - H. Samborek, 4.5, MP 11EW 5 HN SA-1 5018.27
1060: M. Pietrzak - H. Samborek, 4.5, MP 12EW 2 DS CK+1 11035.30
1059: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.0, MP 19EW 4 HxN SA= 5900.00
1059: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.0, MP 20EW 4 HE ST+2 68071.15
1161: H. Święch - S. Miłkowski, 9.0, MP 13NS 4 HW S4-1 10054.81
1161: H. Święch - S. Miłkowski, 9.0, MP 14NS 2 SW D7= 11031.73
1273: A. Talaczek - M. Sobczak, 11.0, MP/DS 3NS 3 NTN C6-1 5012.50
1273: A. Talaczek - M. Sobczak, 11.0, MP/DS 4NS 2 SxE CQ-1 20035.58
 +/-
 WYNIK43.75
 MIEJSCE89