Turniej na maksy

Czwartek, 7 lutego 2019

Wyniki z 9 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 70: B. Lesiecka - B. Bobrzyńska, 11.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
182: J. Prajsnar - J. Surdej, 4.0, MP 23NS 5 DxN C9-1 20026.92
182: J. Prajsnar - J. Surdej, 4.0, MP 24NS 1 NTS C3+1 12067.31
278: L. Adamus - K. Piotrowski, 3.5, MP 19EW 5 HxN SA-2 30075.00
278: L. Adamus - K. Piotrowski, 3.5, MP 20EW 4 HE ST+1 65030.77
371: W. Kaczor - D. Gadaś, 7.0, MP 21NS 6 SN S5= 143060.58
371: W. Kaczor - D. Gadaś, 7.0, MP 22NS 3 NTW SK= 60049.00
473: A. Talaczek - M. Sobczak, 11.0, MP/DS 11NS 4 SxE CA= 59026.92
473: A. Talaczek - M. Sobczak, 11.0, MP/DS 12NS 4 DS CK-1 10031.38
562: P. Stefanów - R. Podsiadły, 7.0, MP 15EW 3 DE DA= 11063.99
562: P. Stefanów - R. Podsiadły, 7.0, MP 16EW 3 NTS D8= 40062.50
668: Z. Baran - R. Gibała, 0.0, MP 5EW 5 HE C2= 45096.15
668: Z. Baran - R. Gibała, 0.0, MP 6EW 5 HS S6= 45069.23
672: K. Michałek - T. Garbacik, 20.0, MP 13NS 3 SxS H6= 73094.23
672: K. Michałek - T. Garbacik, 20.0, MP 14NS 3 NTE HQ-4 20095.19
676: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 25NS 4 DxN HT-3 5000.00
676: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 26NS 3 NTE S5= 6004.81
775: T. Bisping - W. Strzemecki, 28.0, MP/MA 9EW 2 NTN SK-2 10073.08
775: T. Bisping - W. Strzemecki, 28.0, MP/MA 10EW 4 HE CQ-1 10018.27
877: H. Leskiewicz - Z. Sagan, 12.0, MP 1NS 3 NTN D2+1 43065.38
877: H. Leskiewicz - Z. Sagan, 12.0, MP 2NS 4 CE H2+1 15066.35
966: M. Heichel - S. Urbanowski, 11.0, MP 7EW 2 DN CA+1 11030.77
966: M. Heichel - S. Urbanowski, 11.0, MP 8EW 2 NTE HT-2 1009.62
1063: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 3EW 3 NTS S3= 40039.42
1063: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 4EW 5 CxN DK-3 800100.00
1179: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 17NS 3 NTW S3-2 10096.96
1179: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 18NS 1 NTW S3+1 12057.99
1259: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.0, MP 27EW 3 NTE CJ+3 49086.24
1259: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 4.0, MP 28EW 4 HW DA-1 5020.88
 +/-
 WYNIK54.25
 MIEJSCE28