Turniej na maksy

Czwartek, 7 lutego 2019

Wyniki z 9 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 4: W. Skonieczny - J. Gładysz, 17.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
115: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 3EW 5 DN H6-1 5087.50
115: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 4EW 4 HN C4-1 10083.65
29: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 15NS 4 DE HA-1 5067.99
29: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 16NS 3 NTS H2= 40037.50
38: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 19NS 4 HN SA= 42096.15
38: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 20NS 4 HE ST+1 65069.23
416: A. Suchodolski - M. Strzelczyk, 7.5, DS 7EW 3 CS S9= 11030.77
416: A. Suchodolski - M. Strzelczyk, 7.5, DS 8EW 2 SE HT+1 14072.12
52: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 13NS 4 HE D2-1 10054.81
52: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 14NS 1 NTN CK-2 10049.04
610: M. Bałdysz - J. Krystecki, 16.0, DS 21EW 6 SS S6= 143039.42
610: M. Bałdysz - J. Krystecki, 16.0, DS 22EW 6 CE S2= 137092.97
76: K. Ćwik - D. Artmański, 9.0, DS 17EW 3 NTE S2-1 5019.02
76: K. Ćwik - D. Artmański, 9.0, DS 18EW 2 DE H7+2 13065.99
83: L. Haber - P. Klubiński, 14.0, DS 23EW 4 SxE HK-1 2007.69
83: L. Haber - P. Klubiński, 14.0, DS 24EW 1 NTS D9+1 12032.69
95: B. Radomska - L. Szatańska, 7.0, DS 25NS 4 HS C3-1 5029.81
95: B. Radomska - L. Szatańska, 7.0, DS 26NS 2 NTW H5= 12018.27
1012: S. Zagórski - S. Bałdysz, 8.0, DS 5EW 4 HE S9= 42054.81
1012: S. Zagórski - S. Bałdysz, 8.0, DS 6EW 4 HS S2+1 45069.23
1114: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 1NS 3 DxS ST= 47090.38
1114: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 2NS 3 HxN DA+1 930100.00
1213: A. Jankowska - M. Pastudzki, 6.0, DS 11EW 4 SxE CA= 59073.08
1213: A. Jankowska - M. Pastudzki, 6.0, DS 12EW 3 DS H3= 11035.30
1311: D. Marczak - W. Majewski, 9.0, DS 9NS 2 SW HK+2 1706.73
1311: D. Marczak - W. Majewski, 9.0, DS 10NS 4 HW D4= 62014.42
 +/-
 WYNIK53.79
 MIEJSCE34