Turniej na maksy

Czwartek, 7 lutego 2019

Wyniki z 9 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 3: L. Haber - P. Klubiński, 14.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
18: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 13NS 3 SxS CK= 73094.23
18: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 14NS 2 SW D7= 11031.73
27: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 17NS 3 NTW CQ= 40039.01
27: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 18NS 1 NTW CT+2 15017.02
316: A. Suchodolski - M. Strzelczyk, 7.5, DS 5EW 4 HE S9= 42054.81
316: A. Suchodolski - M. Strzelczyk, 7.5, DS 6EW 6 HN C6-1 5097.12
41: M. Szymonowicz - M. Kowalczyk, 16.0, DS 11NS 3 SE CA+2 20063.46
41: M. Szymonowicz - M. Kowalczyk, 16.0, DS 12NS 3 HN C2-1 10031.38
59: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 19EW 5 HxN SA-1 10052.88
59: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 20EW 4 HE ST+1 65030.77
65: B. Radomska - L. Szatańska, 7.0, DS 15EW 3 DE HA= 11063.99
65: B. Radomska - L. Szatańska, 7.0, DS 16EW 3 NTS D8= 40062.50
72: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 21EW 6 NTN H3-1 10090.38
72: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 22EW 3 CE S2+3 17041.01
84: W. Skonieczny - J. Gładysz, 17.0, DS 23NS 4 SxE HK-1 20092.31
84: W. Skonieczny - J. Gładysz, 17.0, DS 24NS 1 NTS D9+1 12067.31
911: D. Marczak - W. Majewski, 9.0, DS 3EW 6 DN ST= 9202.88
911: D. Marczak - W. Majewski, 9.0, DS 4EW 3 NTN S9= 60047.12
1014: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 25NS 3 HS H2= 14073.08
1014: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 26NS 3 DW H2-1 10060.58
1112: S. Zagórski - S. Bałdysz, 8.0, DS 9EW 1 NTN S4+1 12044.23
1112: S. Zagórski - S. Bałdysz, 8.0, DS 10EW 1 NTW D4+2 15067.31
1210: M. Bałdysz - J. Krystecki, 16.0, DS 7NS 3 NTN H8-2 2005.77
1210: M. Bałdysz - J. Krystecki, 16.0, DS 8NS 4 SW DA= 4201.92
1315: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 1EW 3 NTN D2= 40053.85
1315: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 2EW 2 CE HK+4 17047.12
 +/-
 WYNIK51.30
 MIEJSCE44