Turniej na maksy

Czwartek, 7 lutego 2019

Wyniki z 9 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 16: A. Suchodolski - M. Strzelczyk, 7.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
11: M. Szymonowicz - M. Kowalczyk, 16.0, DS 1NS 4 SxW SA-2 30037.50
11: M. Szymonowicz - M. Kowalczyk, 16.0, DS 2NS 5 CW SK+1 42029.81
22: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 3NS 2 DN H6+2 13028.85
22: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 4NS 3 NTS SQ= 60052.88
33: L. Haber - P. Klubiński, 14.0, DS 5NS 4 HE S9= 42045.19
33: L. Haber - P. Klubiński, 14.0, DS 6NS 6 HN C6-1 502.88
44: W. Skonieczny - J. Gładysz, 17.0, DS 7NS 3 CS S9= 11069.23
44: W. Skonieczny - J. Gładysz, 17.0, DS 8NS 2 SE HT+1 14027.88
55: B. Radomska - L. Szatańska, 7.0, DS 9NS 3 DN H9+1 13068.27
55: B. Radomska - L. Szatańska, 7.0, DS 10NS 3 HE CQ= 14044.23
66: K. Ćwik - D. Artmański, 9.0, DS 11NS 4 SxE CA= 59026.92
66: K. Ćwik - D. Artmański, 9.0, DS 12NS 3 HN C2-1 10031.38
77: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 13NS 4 HW S4+1 6501.92
77: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 14NS 2 SW D7= 11031.73
88: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 15NS 3 DE HA= 11036.01
88: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 16NS 3 NTS S9+1 43076.92
99: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 17NS 3 NTW DJ= 40039.01
99: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 18NS 3 DE S2= 11078.98
1010: M. Bałdysz - J. Krystecki, 16.0, DS 19NS 4 SE H5= 6207.69
1010: M. Bałdysz - J. Krystecki, 16.0, DS 20NS 3 HW DJ+3 23092.31
1111: D. Marczak - W. Majewski, 9.0, DS 21NS 6 SS HA+1 146095.19
1111: D. Marczak - W. Majewski, 9.0, DS 22NS 3 NTW SK= 60049.00
1212: S. Zagórski - S. Bałdysz, 8.0, DS 23NS 3 SE CJ= 14049.04
1212: S. Zagórski - S. Bałdysz, 8.0, DS 24NS 1 NTS C3+2 15087.50
1313: A. Jankowska - M. Pastudzki, 6.0, DS 25NS 3 HS C3= 14073.08
1313: A. Jankowska - M. Pastudzki, 6.0, DS 26NS 3 NTW SJ-2 20079.81
 +/-
 WYNIK48.59
 MIEJSCE65