Turniej na maksy

Czwartek, 7 lutego 2019

Wyniki z 9 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: D. Marczak - W. Majewski, 9.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
113: A. Jankowska - M. Pastudzki, 6.0, DS 5EW 4 HE S9-1 5010.58
113: A. Jankowska - M. Pastudzki, 6.0, DS 6EW 4 HS S3+2 48030.77
210: M. Bałdysz - J. Krystecki, 16.0, DS 11EW 4 SxE CK= 59073.08
210: M. Bałdysz - J. Krystecki, 16.0, DS 12EW 3 HN DJ-1 10068.62
312: S. Zagórski - S. Bałdysz, 8.0, DS 13NS 3 SxS CK= 73094.23
312: S. Zagórski - S. Bałdysz, 8.0, DS 14NS 2 SW D7= 11031.73
46: K. Ćwik - D. Artmański, 9.0, DS 19EW 4 SE CJ-1 10016.35
46: K. Ćwik - D. Artmański, 9.0, DS 20EW 3 HE ST+2 2000.00
514: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 15NS 3 SxN CA-2 5002.04
514: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 16NS 3 NTS D4= 40037.50
67: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 25EW 4 HS C3-1 5070.19
67: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 26EW 5 DW S4-3 3008.65
75: B. Radomska - L. Szatańska, 7.0, DS 23NS 3 DS CA-1 10063.46
75: B. Radomska - L. Szatańska, 7.0, DS 24NS 2 SS C3+1 14078.85
815: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 17EW 3 NTW S9= 40060.99
815: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 18EW 2 DE S2+1 11021.02
93: L. Haber - P. Klubiński, 14.0, DS 3NS 6 DN ST= 92097.12
93: L. Haber - P. Klubiński, 14.0, DS 4NS 3 NTN S9= 60052.88
102: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 7NS 1 NTN H9= 9037.50
102: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 8NS 2 SE HQ+1 14027.88
1116: A. Suchodolski - M. Strzelczyk, 7.5, DS 21EW 6 SS HA+1 14604.81
1116: A. Suchodolski - M. Strzelczyk, 7.5, DS 22EW 3 NTW SK= 60051.00
129: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 1NS 2 HN D9+1 14021.15
129: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 2NS 4 CE H2+1 15066.35
134: W. Skonieczny - J. Gładysz, 17.0, DS 9EW 2 SW HK+2 17093.27
134: W. Skonieczny - J. Gładysz, 17.0, DS 10EW 4 HW D4= 62085.58
 +/-
 WYNIK46.37
 MIEJSCE77