Turniej na maksy

Czwartek, 7 lutego 2019

Wyniki z 9 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 10: M. Bałdysz - J. Krystecki, 16.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
19: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 9EW 4 CN SK= 13031.73
19: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 10EW 4 HW D4= 62085.58
211: D. Marczak - W. Majewski, 9.0, DS 11NS 4 SxE CK= 59026.92
211: D. Marczak - W. Majewski, 9.0, DS 12NS 3 HN DJ-1 10031.38
35: B. Radomska - L. Szatańska, 7.0, DS 17EW 3 NTW S3+1 43087.97
35: B. Radomska - L. Szatańska, 7.0, DS 18EW 1 NTE S2+3 18091.97
414: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 13NS 2 SxS CK= 67086.54
414: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 14NS 2 SW D7= 11031.73
56: K. Ćwik - D. Artmański, 9.0, DS 23EW 5 DxS SA-2 50084.62
56: K. Ćwik - D. Artmański, 9.0, DS 24EW 2 HS D7= 11046.15
64: W. Skonieczny - J. Gładysz, 17.0, DS 21NS 6 SS S6= 143060.58
64: W. Skonieczny - J. Gładysz, 17.0, DS 22NS 6 CE S2= 13707.03
715: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 15EW 4 DE HA-1 5032.01
715: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 16EW 3 NTS S8+1 43023.08
82: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 1NS 3 NTN SQ+2 46083.65
82: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 2NS 1 SxS DJ-1 20046.15
91: M. Szymonowicz - M. Kowalczyk, 16.0, DS 5NS 4 HE DA= 42045.19
91: M. Szymonowicz - M. Kowalczyk, 16.0, DS 6NS 6 HS D6= 98093.27
1016: A. Suchodolski - M. Strzelczyk, 7.5, DS 19EW 4 SE H5= 62092.31
1016: A. Suchodolski - M. Strzelczyk, 7.5, DS 20EW 3 HW DJ+3 2307.69
118: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 25NS 4 HS C8= 42095.19
118: K. Komorowicz - R. Rolka, 9.0, DS 26NS 3 NTE H6-1 10060.58
123: L. Haber - P. Klubiński, 14.0, DS 7EW 3 NTN H8-2 20094.23
123: L. Haber - P. Klubiński, 14.0, DS 8EW 4 SW DA= 42098.08
1312: S. Zagórski - S. Bałdysz, 8.0, DS 3EW 5 DN SJ= 40039.42
1312: S. Zagórski - S. Bałdysz, 8.0, DS 4EW 3 NTS SQ= 60047.12
 +/-
 WYNIK58.85
 MIEJSCE12